لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف دارا فود تا 5% برای خرید همه محصولات

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
198
5
اشتراک گذاری
کد تخفیف دارافود
راهکار اول: منقضی
100 هزارتومان حداقل خرید
1 بار مصرف برای هر کاربر
ارسال رایگان برای سفارش بالای 450 هزارتومان

شما با استفاده از این کد تخفیف میتوانید از 5% تخفیف برای خرید انواع محصولات فروشگاه اینترنتی دارافود برای حداقل سفارش 100 هزارتومان و بدون سقف ریالی و ارسال رایگان برای سفارش بالای 450 هزارتومان بهره مند شوید. برای ورود به سایت دارافود بر روی دکمه "خرید کنید" کلیک کنید.

darafoods
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات دارا فود:

دارا فود فروشگاه اینترنتی برای خرید محصولات پروتئینی است که امکان خرید گوشت ، همبرگر، شنیسل مرغ، گوشت گوسفند، مرغ، ماهی ودیگر فرآورده های پروتئینی را برای کاربران به وجود آورده است. دارافود مجموعه ای است با ویژگی های منحصر به فرد که از این ویژگی ها می توان به عرضه محصولات مرغوب، تازه، استاندارد و با کیفیت بالا اشاره کرد. تمام محصولات دارا فود تهیه شده از دام های کاملا سالم، مرغوب و کشتار روز هستند که از استانداردهای لازم برای مصارف خانگی برخوردار است. با کد تخفیف دارافود  به راحتی محصولات پروتئینی مرغوب و به صرفه خریداری کنید.

 

تخفیف های ویژه دارافود

از تولید تا مصرف با دارافود:

انجام کلیه ی مراحل پرورش تا عرضه به بازار و مشتریان توسط دارا صورت می گیرد. نظارت سازمان دامپزشکی و وزارت بهداشت بر کلیه ی مراحل تولید فرآورده های دارا انجام می شود. دارا فود دارای مجوز سازمان دامپزشکی کل کشور می باشد. همچنین دارا از متخصصان صنایع غذایی و بهداشتی برخوردار است. این مجموعه در تولید فرآورده های پروتئینی متنوع شامل همبرگر، شنیسل مرغ، جوجه کباب و ... توانایی دارد. مجموعه دارافود از کارخانجات فرآوری و بسته بندی مجهز به تکنولوژی روز، کارشناسان بهداشت و پرسنل آموزش دیده بهره مند است. جدید ترین کد تخفیف ها را از تخفیف هات دریافت کنید.

 

سفارش آسان و آنلاین با دارا فود:

کلیه ی استاندارد های بهداشتی ملی در تولید فرآورده های پروتئینی این مجموعه رعایت می شود. تولید فرآورده های پروتئینی عمل آوری شده برای اولین بار در ایران تنها توسط مجموعه دارا پروتئین صورت می گیرد. با سایت دارا بدون اتلاف وقت و در کمترین زمان ممکن سفارشات مواد پروتئینی را به صورت آنلاین می توانید انجام دهید و در هر محلی که مایل بودید تحویل بگیرید. هزینه ی سفارش خود را نیز می توانید در محل تحویل و بعد از تحویل سفارش پرداخت کنید. برای دریافت جدید ترین کد تخفیف سوپرمارکت و سایر تخفیف ها مانند تخفیف اسنپ فود و… به تخفیف هات مراجعه کنید.

 

ارسال نظرات