لوگو تخفیف هات

کد تخفیف 5% خرید شارژ همراه اول

5% تخفیف
1
356
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

در طرح چتر اضطراری مشترکین اعتباری همراه اول میتوانید از سایر مشترکین همراه اول درخواست تماس یا شارژ اضطراری نمایند. مبلغ این شارژ 1000 تومان است که با تایید شخص مقابل و کسر 40 تومان حساب شخص درخواست دهنده 940 تومان شارژ خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی "شارژ اضطراری" کلیک نمایید.

*10*26#
شارژ اضطراری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: فعلا معتبر

از طریق سایت تخفیف هات و با استفاده از این کد از 1000 تا 2000 تومان اعتبار برای حساب هایی که کمتر از 20 تومان اعتبار دارند اعمال میشود. کاربرانی که 90 روز از فعال سازی سیم کارت آن ها میگذرد میتوانید دوبار در ماه و پس از تسویه حساب قبلی این اعتبار را دریافت نمایید. جهت دریافت شارژ و کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

*10*25#
خرید کنید
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

کد های رایگان همراه اول تا 5% تخفیف برای خرید شارژ را از تخفیف هات دریافت نمایید.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد