لوگو تخفیفهات
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف دارا فود تا 5% برای خرید همه محصولات

کد تخفیف دارا فود تا 5% برای خرید همه محصولات

شما با استفاده از این کد تخفیف میتوانید از 5% تخفیف برای خرید انواع محصولات فروشگاه اینترنتی دارافود برای حداقل سفارش 100 هزارتومان و بدون سقف ریالی و ارسال رایگان برای سفارش بالای 450 هزارتومان بهره مند شوید. برای ورود به سایت دارافود بر روی دکمه "خرید کنید" کلیک کنید.

100 هزارتومان حداقل خرید
1 بار مصرف برای هر کاربر
ارسال رایگان برای سفارش بالای 450 هزارتومان
5% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ مارکت 35 تومانی بدون محدودیت سفارش اول

کد تخفیف اسنپ مارکت 35 تومانی بدون محدودیت سفارش اول

کاربران عزیز میتوانند با استفاده از کد تخفیف از 35000 تومان تخفیف برای خریدهای بالای 200 هزارتومان بهره مند شوند. لازم به توضیح است با استفاده از این کد مبلغ 35000 تومان به حساب کاربری شما در اسنپ مارکت اضافه خواهد شد و این کد بدون محدودیت خرید اول میباشد.جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما منظور گردد.

سوپرمارکت
200 هزارتومان حداقل سفارش
بدون محدودیت سفارش اول
35,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف هایپر استار و هایپر مایلی اسنپ مارکت تا 25 هزارتومانی ویژه سفارش اول

کد تخفیف هایپر استار و هایپر مایلی اسنپ مارکت تا 25 هزارتومانی ویژه سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25000 هزار تومان ویژه سفارش اول بدون محدودیت حداقل خرید بهره مند شوید.لازم به توضیح است هر کد یکبار قابل استفاده میباشد. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما منظور گردد.

سوپرمارکتی
ویژه سفارش اول
1 بار مصرف
25,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف پینکت تا 50% برای خرید آنلاین

کد تخفیف پینکت تا 50% برای خرید آنلاین

شما از طریق سایت تخفیف هات با کپی کردن کد تخفیف می توانید از 50% تخفیف سایت پینکت تا سقف تخفیف 25 هزار تومان برای خرید اول خود بهره مند شوید. برای دریافت تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

25 هزارتومان حداقل خرید
سفارش اول
50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف به روز رسان تا 40000 هزار تومان بدون محدودیت

کد تخفیف به روز رسان تا 40000 هزار تومان بدون محدودیت

با وارد کردن کدتخفیف میتوانید از 40000 هزارتومان تخفیف برای سفارش های بالای 200 هزارتومان از فروشگاه مواد غذایی به روز رسان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت به روز رسان برای شما اعمال شود.

200 هزارتومان حداقل سفارش
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف کافی استور تا 10% ویژه اولین خرید

کد تخفیف کافی استور تا 10% ویژه اولین خرید

با وارد کردن کد تخفیف در اولین خرید خود از 10% تخفیف از فروشگاه کافی استور بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و برروی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کوپن 10% تخفیف اسنپ مارکت بدون محدودیت سفارش اول

کوپن 10% تخفیف اسنپ مارکت بدون محدودیت سفارش اول

کاربران از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف می توانید تا 10% تخفیف اسنپ مارکت تا سقف 18 هزارتومان برای سفارش های بالای 180 هزارتومان بدون محدودیت سفارش اول بهره مند شوید.برای استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما منظور گردد.

خرید سوپرمارکتی
18 هزارتومان حداکثر تخفیف
180 هزارتومان حداقل سبد خرید
10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف سوپرمارکت 40 هزارتومانی اسنپ مارکت

کد تخفیف سوپرمارکت 40 هزارتومانی اسنپ مارکت

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف ویژه برای اولین خرید سوپرمارکتی بالای 120 هزارتومان از فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت بهره مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف برای تمام شهر ها به جز تهران قابل استفاده خواهد بود. برای استفاده از این تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید و برای دریافت تخفیف های دیگر اسنپ مارکت به برند اسنپ مارکت مراجعه نمایید.

ویژه سفارش اول
120 هزارتومان حداقل خرید
قابل استفاده در همه شهرها به جز تهران
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
دیجی کالا جت تخفیف 20 هزارتومانی

دیجی کالا جت تخفیف 20 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 20 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید انواع محصولات از دیجی کالا جت برای سفارش بالای 50 هزارتومان با ارسال رایگان بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف می توانید کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50 هزارتومان حداقل خرید
ارسال رایگان
20,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اولین خرید دیجی جت 30 هزارتومانی

کد تخفیف اولین خرید دیجی جت 30 هزارتومانی

با استفاده از کدتخفیف می توانید از 30 هزارتومان تخفیف برای اولین خرید از سوپرمارکت دیجی کالا جت برای سفارش بالای 70 هزارتومان و ارسال رایگان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

70 هزارتومان حداقل خرید
ارسال رایگان
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف اسنپ اکسپرس 15 هزارتومانی

تخفیف اسنپ اکسپرس 15 هزارتومانی

با کپی کردن کد تخفیف و کلیک بر روی "خرید سوپرمارکتی" میتوانید از 15 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بالای 40 هزارتومان از اسنپ اکسپرس بهره مند شوید.

40 هزارتومان حداقل خرید
15,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
جدیدترین کد تخفیف اسنپ مارکت ویژه خرید اول بهمراه ارسال رایگان

جدیدترین کد تخفیف اسنپ مارکت ویژه خرید اول بهمراه ارسال رایگان

کاربران عزیز تخفیف هات میتوانند با استفاده از کد تخفیف از 25 هزارتومان تخفیف بدون محدودیت حداقل خرید بهره مند شوند.لازم به توضیح است این کد ویژه سفارش اول با ارسال رایگان خواهد بود و هر کد یکبار قابل استفاده میباشد و ویژه سفارش از فروشگاه هایپر استار است.جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما منظور گردد.

ویژه سوپرمارکتی
ویژه سفارش اول
1 بار مصرف
ارسال رایگان
فعلا معتبر
کدتخفیف
نماوا دکتر کرمانی
توضیحات

سوپرمارکت آنلاین چیست؟

در واقع خرید از سوپرمارکت آنلاین مزایای بسیاری از جمله دارا بودن کد تخفیف و قیمت های مناسب دارد. این کد تخفیف سوپرمارکت ها به شما در صرفه جویی هزینه هایتان کمک می کند. علاوه بر آن ارسال اجناس توسط پیک زحمت شما را کمتر خواهد کرد. شما میتوانید با یک نگاه تمام محصولات یک فروشگاه را در سوپرمارکت اینترنتی ببینید و مایحتاج خود را از این فروشگاه ها که همه کالاهای نیاز شما را داراست خریداری کنید. شما در این روش سفارشات خود را ثبت می کنید و در مدت زمان کمی به تمامی مواد غذایی مورد نیاز خود دسترسی پیدا می کنید. افراد شاغل و کسانی که به کار در منزل مشغول هستند بیشترین کسانی هستند که از سوپر مارکت آنلاین استفاده می کنند به دلیل اینکه به خوبی می دانند، خرید آنلاین با کد تخفیف سوپر مارکت زمان زیادی برای آن ها ذخیره می کند.

هایپرمارکت آنلاین

با خرید از سوپر مارکت آنلاین، 7 قدم جلوتر از بقیه باش!

ویژگی هایی که سوپر مارکت های آنلاین با کد تخفیف سوپر مارکت دارند، سبب می شود تا خرید از سوپر مارکت های سنتی به مرور کاهش یابد و با کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود خرید سوپرمارکتی را به صرفه تر ثبت کنند. در ادامه به برخی از مهم ترین آپشن هایی که با خرید از سوپر مارکت اینترنتی بدست می آوریم، را بیان می کنیم:

 1. صرفه جویی در وقت
 2. صرفه جویی در هزینه
 3. تخفیف های ویژه
 4. تنوع زیاد
 5. نامحدود بودن سفارش
 6. فرار از ترافیک و شلوغی فروشگاه ها
 7. وجود کرونا و در امان ماندن از بیماری
 8. و…

برای مشاهده مطالب چگونه صرفه جو باشیم؟ و آموزش نحوه خرید از اسنپ مارکت به تخفیف هات مراجعه کنید.

فروشگاه آنلاین

مزایای خرید سوپرمارکتی از فروشگاه آنلاین چیست؟

یک سوپری آنلاین همانند یک هایپر مارکت اجناس زیادی را از جمله مواد پروتئینی، سبزیجات، خشکبار و ... را در سبد کالای خود دارد و این حق انتخاب زیادی در خرید از یک سوپرمارکت اینترنتی به شما می دهد. شما میتوانید بهترین اجناس را با کدتخفیف سوپرمارکت مناسب از سوپرمارکت آنلاین خرید کنید. وقتی که تصمیم می گیرید از هایپر مارکت اجناس ضروری و مایحتاج زندگی خود را تهیه کنید ممکن است زمان زیادی را صرف انتخاب و خرید صرف نمایید. در سوپرمارکت اینترنتی زمانی که صرف خرید می کنید بسیار کاهش خواهد یافت. اگر روزی عجله داشتید و اصلا زمان کافی نداشتید تا از یک فروشگاه نزدیک محل زندگی تان خرید کنید حتما سراغ یکی از این فروشگاه های معتبر بروید و از آن خرید کنید، شاید برای همیشه مشتری خرید اینترنتی با کد تخفیف اولین خرید سوپر مارکت، خرید آنلاین از سوپرمارکت و کد تخفیف اکالا شوید.

تنوع محصولات در سوپر مارکت های آنلاین:

خیلی مواقع پیش آمده است که وارد مغازه شوید و محصول دلخواهتان را نیابید و مجبور باشید به خاطر کمبود وقت یا به خاطر موقعیت خاصی که در آن قرار دارید برند یا کالایی که کیفیت مورد نظر شما را ندارد، بخرید. بنابراین سوپرهایی که تمام کالاهای موردنیاز ما را دارند، در هنگام انتخاب در اولویت هستند. قفسه‌های پرشده از کالاهای متنوع و رنگارنگ با برندهای مختلف از محصولات خوراکی و بهداشتی، توجه مشتری را به خود جلب می‌کند. بنابراین شما این امکان را دارید که با خرید آنلاین از سوپرمارکت با یک کلیک ساده، تمام کالاهای مورد نظرتان را با خیال راحت و بدون دغدغه خریداری کنید. هرچه تنوع کالاهای موجود سوپری های آنلاین بیشتر باشد، راحت‌تر می‌توانیم تمام موارد لیست خرید خود را تهیه کنیم. برای دریافت جدید ترین تخفیف ها مانند کد تخفیف اولین خرید سوپر مارکت، تخفیفات سوپرمارکت دیجی کالا، کد تخفیف پینکت و… به تخفیف هات مراجعه کنید.

خرید آنلاین از سوپرمارکت

سوپرمارکت اینترنتی در اختیار دارندگان فروشگاه ها:

حال باید ببینیم چه کسانی سوپر مارکت اینترنتی دارند؟ بعضی از همین مراکز معتبر این روزها تلاش می کنند فضای کاری خود را از یک هایپر مارکت سنتی به فضای آنلاین وارد کنند. علاوه بر هایپر مارکت دارها کسانی که در فضای کسب و کارهای نوپا فعالیت دارند به سمت داشتن یک فروشگاه اینترنتی در حرکت هستند. این طیف از دارندگانفروشگاه با تخفیف اسنپ یا بهتر بگوییم فروشگاه اینترنتی اجناس خود را عموما از دارندگان فروشگاه ها تهیه و توسط پیک ارسال می کنند. حواستان باشد نباید به هر فروشگاه اینترنتی اعتماد و از آن خرید کرد. همیشه به علامت های اخذ شده از مراکز مرتبط دقت کنید تا مبادا پولتان را از دست دهید. یادتان نرود که کد تخفیف مخصوص خود را برای خرید از سوپر مارکت آنلاین مانند کد تخفیف اسنپ مارکت، کد تخفیف اسنپ فود ،کد تخفیف اولین خرید سوپر مارکت و… از تخفیف هات دریافت نمایید.

معرفی برترین و محبوب ترین سوپر مارکت های آنلاین:

با رشد اینترنت و افزایش تقاضا در آنلاین شدن خدمات ها، در زمینه خرید آنلاین از سوپرمارکت نیز رشد زیادی را در کشور داشته ایم. به طوری که تعداد زیادی از سوپرمارکت ها، فروش آنلاین بیشتری را نسبت فروش سنتی و حضوری دارند. در همین راستا در ادامه به معرفی چند سوپر مارکت اینترنتی محبوب کاربران خواهیم پرداخت:

 • سوپرمارکت اینترنتی دیجی کالا
 • سوپر مارکت اینترنتی اسنپ مارکت
 • سوپر مارکت اینترنتی افق کوروش(اکالا)
 • سوپر مارکت اینترنتی اسنپ فود
 • سوپر مارکت اینترنتی پینکت
 • و…
خرید از سوپر مارکت

درمورد سوپر مارکت آنلاین، اسنپ مارکت:

اسنپ مارکت که این روز ها از محبوبیت زیادی برخوردار است، از سرویس های نسبتا جدید اسنپ است که با همکاری این شرکت و شرکت هایپراستار راه اندازی شده است. اسنپ مارکت به دلیل تنوع بالا در محصولات و سفارش آسان خیلی زود توانست بازار را از رقبای خود بگیرد.اپلیکیشن اسنپ مارکت را می توانید از راه های مختلف دانلود کنید. از طریق سوپر اپلیکیشن اسنپ، بازار، گوگل پلی و… . شما می توانید جدید ترین کدتخفیف سوپرمارکت آنلاین مانند کد تخفیف اسنپ مارکت، کد تخفیف اولین خرید سوپر مارکت و… را از تخفیف هات دریافت کنید.

درمورد سوپر مارکت اینترنتی اکالا:

اکالا نیز فروشگاه اینترنتی افق کوروش است که محصولات فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سوپر مارکت آنلاین اکالا به فروش می رسد. محصولات اکالا در دسته بندی های متنوع مانند انواع خوار و بار ها، محصولات بهداشتی، نوشیدنی ها و دم نوش ها، محصولات سوپر مارکتی و… عرضه می شوند. شما می توانید با کد تخفیف اکالا به راحتی محصولات مورد نیاز خودتان را سفارش دهید و در سریع ترین زمان ممکن از نزدیک ترین شعبه افق کوروش، درب منزل تحویل بگیرید.

خرید آنلاین از سوپری

روش های خرید و امکانات فروشگاه های آنلاین:

در سوپرمارکت های اینترنتی این امکان وجود دارد که کالا و یا برند مورد نظرتان را جستجو کنید و آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. معمولا این وب سایت ها، اپلیکشن هایی برای کاربری آسان ارائه می کنند که هم برای اندروید و آی‌اواس قابلیت اجرا دارد. در این روش امکان پیگیری سفارش ها توسط مشتری در لحظه موجود می باشد و این نکته از مزیت های این سامانه ها به شمار می روند. در این راستا شما در قسمت پیگیری سفارش در صورت هرگونه تغییر در سفارش یا تاخیر در ارسال آن می‌توانید مستقیما با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا به سرعت درخواست شما پیگیری شود. در صورت مغایرت می توانید کالای مورد نظر را به سوپرمارکت عودت داده و هزینه ای که پرداخت کرده اید را باز پس بگیرید که این مورد نیز یکی دیگر از مزایای سوپرمارکت های اینترنتی محسوب میشود. برای اطلاع از آخرین تخفیف های سوپرمارکتی و سایر تخفیف ها مانند فروشگاه تخفیف آنلاین لباس زنانه ، خرید لباس دخترانه و… به تخفیف هات مراجعه نمایید.

دریافت کد تخفیف ویژه خرید آنلاین از سوپرمارکت:

یکی از ویژگی های خاص این مارکت ها اطلاعاتی است که مربوط به هر کالا بوده و شما می توانید قبل از خرید، اطلاعات مربوط به آن را مطالعه نموده و با آگاهی کامل نسبت به خرید خود اقدام کنید. با استفاده از تخفیف های بی نظیر و تخفیف لحظه آخری سایت تخفیف هات میتوانید کالاهای مورد نظر خود را از سوپر مارکت های آنلاین با قیمتی استثنایی و مقرون به صرفه تر و با کد تخفیف سفارش دارو از اسنپ و کد تخفیف دی جی کالا و سایت باسلام و کد تخفیف اسنپ شاپ تهیه نمائید.

ارسال نظرات