لوگو تخفیف هات

تخفیف 45% خرید روغن

45 درصد
0
127
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
45%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون وارد کردن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع روغن را با 45% تخفیف از سایت دیجی کالا تهیه کنید.

قیمت قدیم
580,000
سود شما
261,000
قیمت جدید
319,000

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع روغن:

انواع روغن خوراکی و سرخ کردنی کانولا، روغن کلزا و... در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات با کدتخفیف های ویژه همراه با کد تخفیف دیجیکالا برای مشتریان فراهم شده است. همچنین این محصول را با استفاده از کد تخفیف افق کوروش و یا از اسنپ مارکت تهران و شهرستان ها با تخفیف خریداری نمود.

خصوصیات روغن:

روغن ترکیبی کنجد و کانولا موجود در فروشگاه اینترنتی با داشتن ترکیب آنتی‌اکسیدانی بی‌نظیر و نیز ترکیب اسید چرب مناسب، برای پخت انواع غذاهای ایرانی میباشد. روغن مخلوط کنجد و کانولا با نسبت 40 %از روغن کنجد و 60 %از روغن کلزا تهیه شده است. این محصول تمام اسیدهای چرب ضروری بدن نظیر امگا 3، امگا 6 و امگا 9 را با نسبت مناسب دربردارد.برای تهیه‌ی سالاد، پخت و پز و تهیه‌ی غذاهای سرخ‌کردنی با حرارت ملایم می‌توان روغن مخلوط کنجد و کانولا را به کار برد زیرا این روغن برای استفاده در حرارت کم قابل مصرف است. استفاده از این روغن با وجود داشتن ترکیبات عالی و انواع اسید های چرب ضروری بدن، سلامتی و شادابی را برای شما و خانواده تان به ارمغان می‌آورد.

 

کانولا چیست؟

شاید از خود بپرسید اصلا روغن کانولا چیست؟ روغن کانولا شامل کلزاهایی می باشد که از آن‌ها روغن استخراج می‌شود. دانه کلزا دارای ۲۵ تا ۵۵% روغن، ۱۸ تا ۲۴ %پروتئین است. کانولا به عنوان یک روغن خوراکی که از کاشت گونه‌های مختلف بذر در زمین‌های مخصوصِ کاشت دانه‌های روغنی تولید می‌شود، شناخته می‌شود.کانولا هم از آنجایی که فاقد کلسترول برای بدنمان است و تحمل دمایی بالایی دارد، برای سرخ کردن مواد غذایی در اشپزخانه های ایرانی بسیار مناسب است.

 

خواص روغن کانولا چیست؟

روغن کانولا به دلیل داشتن آنتی‌اکسیدان‌های طبیعی، در برابر اکسیداسیون مقاوم است و حرارت زیادی را می تواند تحمل کند. از خواص روغن کانولا میتوان به سرشار از امگا 6 و ویتامین های E و K بودن اشاره کرد که می تواند از بروز سرطان و بسیاری از بیماری های دیگر جلوگیری کند. با وجود موادی مثل: فیبر، کلسیم و آهن در این روغن، آن را به یک روغن کامل و مقوی تبدیل کرده است که امروزه می‌توان از خواص روغن کانولا برای سلامتی و پخت‌وپز به جای روغن های نامناسب استفاده کرد.

 

نظرات کاربران در مورد این محصول

نظر مثبت کاربران در مورد این محصول: تعدادی از کاربران از بدون بو، بدون کلسترول، کاملا سبک بودن این محصول رضایت کامل داشته اند.

نظر منفی کاربران در مورد این محصول: تعدادی از کاربران از قیمت بالای این محصول گفته اند.

جمع بندی نظر کاربران در مورد این محصول: این محصول ارزش خرید از سوپرمارکت اینترنتی را دارد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه