تخفیف 10% فروش حلقه ورزشی

10%تخفیف 10% فروش حلقه ورزشی


*توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده حلقه ورزشی:

حلقه ورزشی هولاهوپ ژیا مدل 30p با 82% رضایتمندی مشتریان تا 10 % تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش میرسد. 

*خصوصیات حلقه ورزشی:

امروزه انسان ها به دلیل شغل هایی که تمام وقت خود را نشسته اند و فعالیت خاصی و ورزش در طول روز ندارند گرفتار اضافه وزن و چاقی در ناحیه ی شکم و پهلو هستند. خیلی از این انسان ها زمان اختصاص دادن به باشگاه های ورزشی و ورزش کردن را ندارند. حلقه ورزشی بهترین راه برای حذف چربی های اطراف شکم است این حلقه ورزشی باعث قوی شدن پا نیز میشوند. حلقه ورزشی هولاهوپ ژیا در منزل قابل استفاده است. افرادی که زمان ورزش کردن در باشگاه را ندارند میتوانند وسایل ورزشی که در منزل قابل استفاده هستند را تهیه کنند و از آن ها استفاده کنند. قیمت حلقه ورزشی و وسایل ورزشی مناسب است و هر فردی میتواند برای خود تهیه کند. قیمت حلقه ورزشی در سایت دیجی کالا تا 10% تخفیف نسبت به بقیه ی فروشگاه ها ارزان تر میباشد. امروزه لاغری و داشتن تناسب اندام آنقدر ها هم سخت نیست با یک ساعت ورزش با حلقه ورزشی و وسایل ورزشی در منزل به لاغری و تناسب اندام خود برسید.
قیمت حلقه ورزشی هولاهوپ نسبت به کیفیت و کارایی آن بسیار به صرفه و ارزان میباشد. این حلقه ورزشی در دو رنگ بنفش و سفید موجود است. این حلقه وزنی استاندارد دارد و به کمر شما آسیبی وارد نمیکند و همچنین قابل حمل است و میتوانید حتی در مسافرت از آن نیز استفاده کنید. حلقه های ورزشی موجود در سایت دیجی کالا از کیفیت بالایی برخوردار هستند. شما نیز میتوانید از این سایت برای کودک خود حلقه ورزشی و وسایل ورزشی استاندارد تهیه کنید. قیمت حلقه ورزشی کودکان نیز در این سایت بسیار ارزان و مناسب است.
تخفیف هات
درصد تخفیف10
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معتبر تا 1 روز بعد

کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار

نحوه استفاده : شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید"میتوانید انواع حلقه ورزشی و وسایل ورزشی را تا 10% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

از این تخفیف 298 بار استفاده شده

  • 60,000 تومان
  • 54,000 تومان
10% تخفیف( سود شما در این خرید : 6,000 تومان )

خرید کنید

برچسب ها: ورزش و سلامت و پزشکی, لوازم ورزشی و تناسب اندام, لوازم تناسب اندام, دیجی کالا, 10%