لوگو تخفیف هات

کد تخفیف 100% بدون محدودیت سایت ترجمه فرازین

100% تخفیف
1
131
3.3
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات و به صورت کاملا رایگان متن های دلخواه خود را با استفاده از فرازین ترجمه کنید. برای ورود به وبسایت فرازین و کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

همه چیز درباره‌ی وب سایت ترجمه فرازین:

امروزه وب سایت های زیادی در خصوص ترجمه آنلاین مقاله ها و متن های مختلف وجود دارد. این وب سایت از منابع درسی و هم‌چنین منبع بسیاری از اخبار به زبان های خارجه نظیر زبان انگلیسی، عربی، فرانسوی و... می‌باشد. بنابراین برای بهره بردن از این منابع درسی و خبری نیاز به یک مترجم خوب الزامی است. وب سایت فرازین این امکان را به طور ساده در اختیار کاربران قرار می‌دهد. وب سایت ترجمه فرازین در سال 89 با هدف ایجاد سرویس ترجمه رایگان را به صورت آنلاین، همزمان و خودکار ایجاد شد. این وب سایت با حمایت پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) فعالیت های خود را افزایش داد و توانست محصولات دیگری هم‌چون کمک مترجم فرازین بار، دیکشنری فرادیک، و خطایاب املایی، معنایی را برای افزایش سطح خدمت رسانی خود ایجاد کند. به همین دلیل هم‌اکنون به عنوان یک شرکت دانش بنیان شناخته می‌شود.

مترجم


 

حوزه های کاری وب سایت ترجمه فرازین:

این شرکت هم‌اکنون در حوزه ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه تخصصی متون، ترجمه متن انگلیسی به فارسی و هم‌چنین ترجمه آنلاین متن فعالیت می‌کند. پروژه مترجم هوشمند فرازین در آزمایشگاه پردازش متن و زبان‌های طبیعی دانشگاه تهران آغاز شد. در اسفند ماه سال 1395 مجدداً با حمایت های مرکز تحقیقات مخابرات ایران توسعه، نگهداری و ارتقای این سامانه بر عهده دو شرکت ویرا افزار آدان و پردازش هوشمند ترگمان به صورت مشارکت علمی قرار گرفت. این امر باعث پیشرفت وب سایت ترجمه فرازین در قالب پروژه های طرح جویشگر عمومی شد.

در حال حاضر این مترجم آنلاین کلیه خدمات خود را نظیر ترجمه متن انگلیسی به فارسی، ترجمه آنلاین متن، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه تخصصی متون و ... را با استفاده از موتور ترجمه نورونی مشترک توسعه داده ‌شده توسط دو شرکت مذکور انجام می‌دهد. کیفیت ترجمه های این مترجم آنلاین نسبت به سایر موتور های ترجمه آنلاین بالاتر می‌باشد.

ویژگی های منحصر به فرد مترجم آنلاین و هوشمند فرازین:

از زمان تاسیس این وب سایت کاربران فارسی زبان تقریباً از مترجم آنلاین گوگل و سایر موتور های مترجم آنلاین بی‌نیاز شده اند. علت این امر را می‌توان در خدمات منحصر به فردی که فرازین ارائه می‌دهد، جستجو کرد. این وب سایت که هر روز در حال بهبود خدمات و پیشرفت می‌باشد، در زمینه ترجمه فارسی به انگلیسی با اختلاف زیادی از گوگل برتری دارد و در حوزه انگلیسی به فارسی نیز ترجمه‌های نسبتاً بهتری ارائه می‌دهد.. در صورتی که شما بخواهید از قسمت رایگان این وب سایت استفاده کنید، در هر ارسال حداکثر قادر به ترجمه ۴۰۰۰ کاراکتر که معادل تقریباً 600 کلمه می‌باشد، می‌باشید. برخی از ویژگی های این وب سایت عبارتند از:

• نمایش آسان ترجمه جایگزین کلمه

• امکان کپی متن ترجمه شده

• تلفظ صحیح لغات انگلیسی

• ترجمه روان بهتر از مترجمان رقیب چون مترجم گوگل

• نمایش کلمه انتخاب شده در دیکشنری

مترجم هوشمند فرازین


 

ترجمه طلایی وب سایت ترجمه فرازین:

اگر شما قصد ترجمه فوق تخصصی مطالب، مقاله و... را داشته باشید، بهترین انتخاب برای شما ترجمه طلایی وب سایت فرازین می‌باشد. در این قسمت شما می‌توانید از امکاناتی مانند ترجمه مقالات برای چاپ در ژورنال های معتبر، ارائه به کنفرانس ها و ... استفاده کنید. ترجمه طلایی بدون دخالت مستقیم مترجم هوشمند فرازین انجام می‌شود و این باعث افزایش کیفیت ترجمه فایل شما می‌شود. برای استفاده از بخش ترجمه طلایی این وب سایت نیاز به ایجاد حساب کاربری دارید. در ادامه با ارائه یک کد تخفیف مناسب، شما می‌توانید با هزینه‌هایی به مراتب کمتر در این وب سایت حساب کاربری خود را ایجاد کنید و از خدمات این وب سایت بهره مند شوید.

کد تخفیف بدون محدودیت سایت ترجمه فرازین:

شما می‌توانید کد تخفیف فرازین و صد ها کد تخفیف دیگر برای خرید اینترنتی کتاب، ترجمه و ... را به طور کامل رایگان در وب سایت تخفیف هات مشاهده نمائید. دسترسی به این کد های تخفیف بسیار آسان بوده و هزینه‌ای را برای شما به دنبال نخواهد داشت. اگر شما هم قصد خریدی ارزان و مقرون به صرفه را دارید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید و از تخفیف لحظه آخری این وب سایت استفاده کنید.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد