لوگو تخفیف هات

خرید بقچه پارچه ای و مشتقات با 35% تخفیف

35 درصد
0
67
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
35%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 35% تخفیف دیجی کالا برای خرید بقچه های سنتی و شیک بهره مند شوید. برای مشاهده این بقچه های زیبا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

قیمت قدیم
298,000
سود شما
104,000
قیمت جدید
194,000

مشخصات یک بقچه سنتی خوب: 

ساماندهی کمدهای لباس و مرتب کردن و چیدمان اونها یکی از دغدغه های افراد به حساب میاد. در این میان استفاده از  چندین جعبه و بقچه میتونه بسیار کاربردی باشد . به این روش با استفاده از بقچه به آسانی می توانید انواع لباس ها رو مرتب کنید. بقچه لباس در انواع سایزها برای سر و سامان دادن به انواع لباس ها و مرتب کردن کشوها مورد استفاده قرار می گیرد. این بقچه ها  دوخت بسیار خوبی دارند و بسیار مقاوم هستند. 

نکاتی در خصوص خریداری:

بقچه رومیزی ترمه در انواع رنگ‌‌ها دوخته می‌‌شود و معمولا برای منزل هایی با حال و هوای سنتی پیشنهاد می‌‌گردد. رنگ ترمه روی میزی حتما باید در هماهنگی کامل با فضای پیرامون خود باشند. طرح‌‌های روی میزی اکثرا به شکل منحنی یا بته جقه است و در برخی طرح ها ی مدرن گل‌‌های مختلف سرمه دوزی قابل رویت است. در صورتی که می‌‌خواهید رومیزی ترمه خریداری شده مجلسی و زیباتر باشد نوع سرمه دوزی شده‌‌ی طرح‌‌ها انتخاب بهتری برای ترمه است.

 

موارد استفاده و کاربری رو میزی:

هدف از خرید ترمه رومیزی یا رانر از ابتدا باید مشخص باشد. برای مثال از این نوع روی میزی‌‌ها برای میز خاطره یا تزئین هفت سین میز پذیرایی، میز ناهارخوری، نوع رانر توصیه می‌‌گردد که عرض کوتاه ولی طول بلندی دارند. مدل روی میزی ترمه در انواع  مدل مربعی، مستطیلی و دایره‌‌ای دوخته می‌‌شود و شما بسته به شکل میز خود باید نوع  مدل رومیزی متناسب را خریداری کنید. سعی کنید محلی را برای روی میزی انتخاب کنید که در معرض نور خورشید نبوده باشد چرا که سبب رنگ پریدگی و از بین رفتن زیبایی آن خواهد شد. 

اصالت و مرغوبیت:

اگر بخواهید ترمه رومیزی و یا بقچه لباس کاملا اصل خریداری کنید سایت باسلام و دیجی کالا و ایسام و ... انتخاب خوبی است. علاوه بر طراحی زیبایی که محصولاتشان دارد از کیفیت دوخت بالایی نیز بر خوردار می باشد. یکی از بهترین و زیباترین آیتم های تزیین میز، رو میزی ترمه و  رانر برای دکوراسیون است. از مدل روی میزی های رانر برای میزهای مستطیل شکل و اپن آشپزخانه می توان استفاده کرد. این رومیزی ها را می توان با کدتخفیف ایسام و کدتخفیف باسلام با تخفیف تهبه کرد.

نظرات کاربران در مورد خرید این محصول:

نقاط قوت: بسیاری از کاربران از زیبایی، طراحی رانر در انواع متنوع راضی  بوده اند. علاوه بر روانمیزی و رانر از انواع مدل کیف زنانه سنتی و کفش های سنتی نیز قرار دارد. 
نقاط ضعف: کاربران مورد خاصی را مطرح نکردند.
جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع  بسیاری از کاربران از کیفیت دوخت و جنس مرغوب این محصول در طرح و مدل های متنوع رضایت کافی داشته اند. انواع صنایع دستی اصفهان را می توانید به صورت آنلاین و با تخفیف تهیه کنید.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه