لوگو تخفیف هات

اینترنت رایگان رایتل ۱ گیگابایت هدیه

0
626
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

با نصب اپلیکیشن رایتل من، ۱ گیگابایت اینترنت هدیه دریافت نمایید و از سایر خدمات رایگان این اپلیکیشن بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید " کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات سایت رایتل:

سایت رایتل با هدف فعالیت در حوزه فن آوري نوین اطلاعات و ارتباطات در سال 1386 تأسیس شد و خدماتی را در زمینه های مختلف همچون فن آوري کارت های هوشمند، پورتال های سازمانی، خدمات انتقال داده ها و تأمين، با ارائه کد فعال سازی اینترنت رایتل، بسته اینترنت رایگان جهت به کاربران و تهيه سخت افزار ارائه کرد.سایت رایتل در سال 1389به اخذ پروانه اپراتورسوم تلفن همراه كشورو دوساله جهت ارائه خدمات نسل سوم موبایل علاوه بر خدمات نسل دوم و با کد فعال سازی اینترنت رایتل ، اینترنت رایتل ارائه میدهد و اکنون تمامی تلاش خود از جمله ارائه کد اینترنت را برای ورود سریع به بازار مخابرات ایران نموده تا بدین ترتیب خود را به عنوان اپراتوری مشتری مدار و نوآور در بین رقبا معرفی نماید.

 

رایتل

 

مشترکان رایتل نیز می‌توانند با شماره‌ گیری کد فعال سازی اینترنت رایتل برای خود بسته اینترنتی بگیرند.امروزه تمام افراد دارای بسته اینترنت هستند، به هر حال اینترنت در این روز ها یک امر مهم و حیاتی شده است. رایتل برای کاربران خود امکاناتی ویژه مثل بسته اینترنت در نظر گرفته است. برای دریافت اینترنت رایتل باید کد فعال سازی اینترنت رایتل را در موبایل خود شماره گیری کرده وبسته اینترنت رایگان خود را دریافت کنید.رایتل برای مناسبت های مختلف انواع کد اینترنت به صورت رایگان را برای دریافت بسته اینترنت به کاربران خود معرفی میکند تا انها به راحتی بتوانند ازاینترنت رایتل استفاده کنند.اگر سال پیش از سیم کارت خود استفاده نکرده اید می‌توانید با روشن کردن آن، تا 50 گیگابایت اینترنت رایگان پرسرعت را با شماره گیری کد اینترنت رایگان دریافت کنید، پس این فرصت اینترنت رایگان رایتل را از دست ندهید.شما میتوانید با دریافت کد اینترنت رایگان رایتل از طریق سایت اینترنتی تخفیف هات انواع اینترنت رایتل را داشته باشید.

کد تخفیف بسته های اینترنت رایتل:

با توجه به افزایش هزینه بسته اینترنت رایتل کاربران این اپراتور به دنبال کد تخفیف اینترنت رایتل هستند. کد بسته های اینترنت رایتل ارزان در سایت تخفیف هات موجود می باشد. بسته های اینترنت رایتل ارزان با تخفیف های تا 100 درصد قابل خریداری می باشد. خرید بسته اینترنت رایتل به روش های مختلفی امکان پذیر می باشد و با کد بسته های اینترنت رایتل ارزان مقرون به صرفه تر می باشد. اگر با کد تخفیف اینترنت رایتل خرید بسته رایتل ارزان قیمت را تهیه کنید، مبلغ بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد.

خرید بسته اینترنت رایتل با کد های رایتل و از طریق اپلیکیشن و سایت این اپراتور امکان پذیر می باشد. با خرید بسته رایتل ارزان و اینترنت رایتل ارزان همیشه و همه جا به اینترنت دسترسی خواهید داشت. از طریق سایت تخفیف هات این امکان وجود دارد که خرید بسته رایتل و بسته ارزان رایتل را با تخفیف انجام دهید. همچنین در طرح های ویژه این اپراتور می توانید ۲۴گیگ اینترنت رایگان رایتل را به صورت کامل رایگان دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات