کد تخفیف اینترنت رایگان رایتل

معتبر تا 2 هفته بعد
تخفیف ویژه اینترنت رایگان رایتل
.

 • دیگر تخفیف های : رایتل

 • توضیحات سایت اینترنتی رایتل، ارائه دهنده اینترنت:

    شما میتوانید با کپی کردن کد های رایتل از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای دریافت اینترنت رایگان رایتل از سایت رایتل اقدام کنید.

  خصوصیات سایت رایتل:

  سایت رایتل با هدف فعالیت در حوزه فن آوري نوین اطلاعات و ارتباطات در سال 1386 تأسیس شد و خدماتی را در زمینه های مختلف همچون فن آوري کارت های هوشمند، پورتال های سازمانی، خدمات انتقال داده ها و تأمين، با ارائه کد فعال سازی اینترنت رایتل، بسته اینترنت رایگان جهت به کاربران و تهيه سخت افزار ارائه کرد.سایت رایتل در سال 1389به اخذ پروانه اپراتورسوم تلفن همراه كشورو دوساله جهت ارائه خدمات نسل سوم موبایل علاوه بر خدمات نسل دوم و با کد فعال سازی اینترنت رایتل ، اینترنت رایتل ارائه میدهد و اکنون تمامی تلاش خود از جمله ارائه کد اینترنت را برای ورود سریع به بازار مخابرات ایران نموده تا بدین ترتیب خود را به عنوان اپراتوری مشتری مدار و نوآور در بین رقبا معرفی نماید.

  مشترکان رایتل نیز می‌توانند با شماره‌ گیری کد فعال سازی اینترنت رایتل برای خود بسته اینترنتی بگیرند.امروزه تمام افراد دارای بسته اینترنت هستند، به هر حال اینترنت در این روز ها یک امر مهم و حیاتی شده است. رایتل برای کاربران خود امکاناتی ویژه مثل بسته اینترنت در نظر گرفته است. برای دریافت اینترنت رایتل باید کد فعال سازی اینترنت رایتل را در موبایل خود شماره گیری کرده وبسته اینترنت رایگان خود را دریافت کنید.رایتل برای مناسبت های مختلف انواع کد اینترنت به صورت رایگان را برای دریافت بسته اینترنت به کاربران خود معرفی میکند تا انها به راحتی بتوانند ازاینترنت رایتل استفاده کنند.اگر سال پیش از سیم کارت خود  استفاده نکرده اید می‌توانید با روشن کردن آن، تا 50 گیگابایت اینترنت رایگان پرسرعت را با شماره گیری کد اینترنت رایگان دریافت کنید، پس این فرصت اینترنت رایگان رایتل را از دست ندهید.شما میتوانید با دریافت کد اینترنت رایگان رایتل از طریق سایت اینترنتی تخفیف هات انواع اینترنت رایتل را داشته باشید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهرایتل
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  کد تخفیف اینترنت رایگان رایتل

  100%
  3089 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  کاربران می توانند با تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی از مکالمه نامحدود رایگان درون شبکه و هدیه یکساله 60 گیگابایت اینترنت رایگان بهره‌مند شوند.برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید " کلیک نمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: بالای 60%