لوگو تخفیف هات

کد های ایرانسل

کد های ایرانسل

ایرانسل محبوب ترین اپراتور در ایران است .جدیدترین کد های اینترنت و شارژ ایرانسل را به صورت رایگان و معتبر از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4 از 76 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی تا 50 گیگابایت

کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی تا 50 گیگابایت

با نصب اپلیکیشن ایرانسل من برای اولین بار از 50 گیگابایت اینترنت بهره مند خواهید شد. با دعوت دوستانتان آن ها نیز از 50 گیگ اینترنت بهره مند خواهند شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کوپن و کد تخفیف اینترنت ایرانسل با استفاده از پزشکت

کوپن و کد تخفیف اینترنت ایرانسل با استفاده از پزشکت

با نصب اپلیکیشن پزشکت و دریافت مشاوره از این برنامه یک بسته هدیه ۲ گیگابایتی به شما تعلق می‌گیرد. کافی است برای نصب پزشکت کد بالا را شماره گیری کنید تا لینک اپلیکیشن پزشکت برای شما ارسال شود.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد های اینترنت رایگان ایرانسل تا 70% برای ساعات مختلف روز

کد های اینترنت رایگان ایرانسل تا 70% برای ساعات مختلف روز

با وارد کردن کد دستوری #4444* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من میتوانید بسته های مختلف مکالمه و اینترنت مخصوص به خود را با 70% تخفیف دریافت کنید.برای مشاهده جزییات کافی است بر روی "خرید کنید"کلیک نمایید.

70% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد رایگان ایرانسل جهت سفارش محصولات ایرانسلی

کد رایگان ایرانسل جهت سفارش محصولات ایرانسلی

با استفاده از کد بالا می توانید محصول ایرانسلی خود را سفارش دهید و از طرف مراکز ایرانسل با شما تماس خواهند گرفت و پس از پرداخت هزینه محصول برای شما ارسال خواهد شد. لازم به توضیح است در حال حاضر فقط می توانید سیم کارت دائمی و اعتباری از این طریق سفارش دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد جایزه ایرانسل 100% با بازی رانسل اپلیکیشن ایرانسل من

کد جایزه ایرانسل 100% با بازی رانسل اپلیکیشن ایرانسل من

با بازی رانسل در اپلیکیشن ایرانسل من میتوانید سکه جمع کرده و از قسمت جوایز روزانه بسته های برنزی و نقره ای و طلایی را انتخاب کرده و کد تخفیف اسنپ فود و اسنپ اکسپرس را دریافت نمایید. جهت شرکت در بازی وارد اپلیکیشن ایرانسل من شوید و جهت کسب اطلاعت بیشتر بر روی "بازی رانسل" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف خرید سیم کارت ایرانسل 50% ویژه سیم کارت اعتباری به همراه شارژ رایگان

کد تخفیف خرید سیم کارت ایرانسل 50% ویژه سیم کارت اعتباری به همراه شارژ رایگان

از طریق سایت تخفیف هات و بدون وارد کردن کد تخفیف می ‌توانید از 50% تخفیف سیم‌ کارت اعتباری ایرانسل بهره‌ مند شوید. لازم به ذکر است این سیم ‌کارت دارای 4 هزار تومان اعتبار اولیه، 4 گیگابایت اینترنت رایگان 7 روزه در هر ماه تا 6 ماه، 1.5 گیگابایت اینترنت رایگان 20 روزه و 100 دقیقه مکالمه رایگان ایرانسلی با اعتبار 20 روز می‌ باشد. برای مشاهده و خرید سیم‌ کارت اعتباری در وب سایت ایرانسل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تا 10 برابر مکالمه رایگان ایرانسل

تا 10 برابر مکالمه رایگان ایرانسل

کاربران تخفیف هات میتوانند با شماره گیری کد بالا از مکالمه های 10 برابری ایرانسل بهره مند شوند.لازم به توضیح است که شما میتوانید با هر 2 دقیقه تماس از ساعت 6 صبح تا 12 ظهر 20 دقیقه بعدی را رایگان مکالمه کنید.برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت کد اینترنت رایگان ایرانسل و مکالمه رایگان با خرید سیم کارت دائمی ایرانسل

دریافت کد اینترنت رایگان ایرانسل و مکالمه رایگان با خرید سیم کارت دائمی ایرانسل

با خرید سیم کارت دائمی ایرانسل با مبلغ 50 هزارتومان از 20 گیگابایت اینترنت رایگان با اعتبار 6 ماهه، 900 دقیقه مکالمه رایگان با تمامی خطوط داخلی کشور، 6 ماه مکالمه نیم بها داخلی بهره مند خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت کوپن تخفیف %20 شارژ رایگان ایرانسل

دریافت کوپن تخفیف %20 شارژ رایگان ایرانسل

برای استفاده از شارژ شگفت‌انگیز، کد #رمز شارژ ۱۲ یا ۱۶ رقمی*۱۴۴* را وارد کنید و از 20% شارژ رایگان ایرانسل بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد شارژ ایرانسل رایگان ویژه 500 تومان اعتبار اضطراری

کد شارژ ایرانسل رایگان ویژه 500 تومان اعتبار اضطراری

با شماره گیری کد #815* از 500 تومان اعتبار اضطراری ایرانسل و یا بسته اینترنتی 1، 7 و یا 30 روزه بهره مند شوید. این اعتبار را کسانی که از فعال سازی سیم کارت آن ها 3 ماه گذشته باشد و در هر ماه حداقل 10 هزارتومان شارژ خریداری نمایند میتوانند دریافت نمایند. پس از اولین شارژ سیم کارت مبلغ 500 تومان به همراه 50 تومان کارمزد از اعتبارتان کسر خواهد شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر بر روی "دریافت شارژ" کلیک نمایید.

500 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
رمزهای اینترنت رایگان ایرانسل با تبدیل سیم کارت ایرانسل

رمزهای اینترنت رایگان ایرانسل با تبدیل سیم کارت ایرانسل

با وارد کردن کد دستوری #70* یا مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من و تنها با پرداخت 50 هزار تومان سیمکارت اعتباری خود را به سیمکارت دائمی تبدیل نموده و از 30 گیگابایت اینترنت هدیه (به مدت 30 روز) بهره‌مند شوید. همچنین علاوه بر اینترنت هدیه، از 1000 دقیقه مکالمه رایگان (به مدت 30 روز)، 6 ماه مکالمه نیم بها (دقیقه‌ای 30 تومان) با تمام خطوط داخلی و تا سقف 5 گیگابایت اینترنت رایگان از ماه دوم فعالسازی (هر ماه 1 گیگابایت) برخوردار خواهید شد. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وبسایت ایرانسل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
تعویض سیم کارت ایرانسل به 4G و دریافت 20GB رایگان اینترنت

تعویض سیم کارت ایرانسل به 4G و دریافت 20GB رایگان اینترنت

اگر تاکنون سیم‌کارت خود را به 4G ارتقا ندادید با مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من برای دریافت رایگان سیم‌کارت اقدام کنید و 20 گیگ اینترنت دریافت کنید.اینترنت به مدت 14 روز از ساعت 10 شب تا 2 بامداد قابل استفاده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این تخفیف و تخفیف های بیشتر ایرانسل روی "خرید کنید" کلیک کنید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار

کدهای ایرانسل برای خرید سیم کارت ایرانسل، اینترنت ایرانسل رایگان و...

این سامانه با هدف بهبود مشتری مداری و با نوآوری و بالابردن کیفیت خدمات و پشتیبانی 24 ساعته تلاش کرده است که خدمات نوین نظیر کد اینترنت رایگان ایرانسل و کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی را ارائه دهد و رضایت مشتریان را به دست آورند. اینترنت همراه irancell با سرعت دانلود نامحدود، قابل دسترس ازطریق مودم وتلفن های های همراه با بسته رایگان و ایرانسل شارژ رایگان رمزهای اینترنت رایگان ایرانسل و 10 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل می باشد. کاربران می توانند از پیشنهاد های جذاب وشگفت انگیز این اپراتور تلفن همراه که شامل اینترنت همراه، شارژ رایگان و بسته رایگان و کد های اینترنت رایگان ایرانسل با کوپن تخفیف ایرانسل می شود با وارد کردن کد های ایرانسل در وب سایت تخفیف هات بهره مند بشوند. جدیدترین و بیشترین کد تخفیف ایرانسل را، برای خرید سیم‌کارت، شارژ، بسته های مکالمه و اینترنت از تخفیف هات به صورت کاملا معتبر و رایگان دریافت نمایید.

کد های ایرانسل

معرفی مجموعه ایرانسل:

شبکه irancell، در سال 1385 به طور رسمی فعالیت خود را در شهرهایی همچون تهران، مشهد و تبریز آغاز کرد و در کمترین زمان ممکن، با کمک متخصصین مجرب موفق شد خدماتش را با کیفیت مناسب در سراسر کشور در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این اپراتور موفق به ارائه سرویس اینترنت ثابت وشبکه نسل سوم و چهارم تلفن همراه 3G-4G شد. Irancell، به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، با هدف نوآوری با ارائه طرح های جذاب، از جمله استفاده از اینترنت رایگان و اینترنت همراه نامحدود و کد های اینترنت رایگان ایرانسل و جهش در بازار تلفن همراه همواره در ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود پیشگام بوده است. کوپن تخفیف و کدهای تخفیف اینترنت ایرانسل، تنها شامل بخشی از خدمات این سامانه می باشد که از طریق دانلود اپلیکشن می توانید اینترنت ایرانسل را با بهترین قیمت تهیه و خریداری کنید. برای مطالعه مقاله آموزش ایرانسل من و سایر مقالات آموزشی مانند آموزش همراه من به وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید.

خدمات دیگر سرویس ایرانسل چیست؟

ایرانسل علاوه بر ارائه سیمکارت اعتباری و دائمی معمول خدمات دیگری نیز به مشترکان خود ارائه می دهد. برخی از این خدمات عبارتند از:

 • سیم کارت مخصوص مودم
 • بسته های ترکیبی جذاب مکالمه، اینترنت و پیامک مقرون به صرفه
 • ارائه انواع مودم پر سرعت به همراه تعمیر و عیب یابی آن
 • تلویزیون اینترنتی و پخش زنده
 • ردیابی موبایل مفقود شده از طریق سیمکارت
 • امکان خرید محصولات هوشمند و موبایل از فروشگاه ایرانسل
 • و…
   

چرا برای دریافت کد تخفیف اینترنت ایرانسل اقدام کنیم؟!

این سامانه با ارائه خدمات باکیفیت، توانسته است رضایت بسیاری از کاربرانش را کسب کند. شما می توانید با استفاده از 
کد تخفیف ایرانسل از کد های ایرانسل و کد شارژ رایگان ایرانسل و کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی که مستقیما از طریق سایت اعلام می شود، خبردار شوید. در این قسمت به برخی از خدمات این سامانه اشاره خواهیم کرد:

این خدمات شامل:

 • اینترنت پرسرعت با کد اینترنت رایگان ایرانسل و کوپن تخفیف ایرانسل و کد شارژ رایگان ایرانسل
 • کد تخفیف خرید سیم کارت ایرانسل
 • برنامه های کاربردی مکالمه و پیام صوتی و تصویری و سرگرمی وهدایای ویژه مثل ایرانسل اینترنت و 10 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل
 • اینترنت نا محدود و اینترنت رایگان ایرانسل و رمزهای اینترنت رایگان ایرانسل
 • خرید ایرانسل شارژ به صورت رایگان با کد تخفیف ایرانسل و کد شارژ رایگان ایرانسل
 • خرید بسته اینترنت رایگان با کد تخفیف اینترنت ایرانسل و رمزهای اینترنت رایگان ایرانسل

 

 

ایرانسل من، اپلیکیشنی همه کاره

همچنین که این اپراتور به منظور راحتی کاربران خود، اپلیکیشنی را طراحی کرده که در آن امکانات متنوع نظیر:

 • کد های ایرانسل جهت مدیریت مصرف اینترنت
 • مدیریت حساب کاربران
 • خرید بسته ایرانسل اینترنت نا محدود و مکالمه
 • امکان هدیه دادن بسته اینترنت ایرانسل رایگان
 • خدمات پرداخت با کوپن تخفیف ایرانسل
 • امکان حذف قبض کاغذی
 • تمدید خودکار بسته اینترنت
 • درخواست تبدیل سیم کارت اعتباری به ایرانسل دائمی به کاربران اینترنت ارائه شده است.

 

مزیت استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من

همانطور که ذکر شد، سوپر اپلیکیشن ایرانسل طیف وسیعی از خدمات را ارائه می دهد. کاربران به راحتی می توانند این اپلیکیشن را از سایت خود ایرانسل و یا بازار دانلود کنند. با اپلیکیشن ایرانسل به راحتی امکان مدیریت حساب های خود را خواهید داشت. خرید بسته اینترنت، مکالمه، پیامک، مشاهده موجودی شارژ، اینترنت مودم و کد دستوری، امکان خرید از فروشگاه هایی مانند اسنپ فود، مدیاژ، اسنپ مارکت، اسنپ اکسپرس، و استفاده از خدمات سایت هایی همچون بیمه بازار، جاباما، کارگزاری مفید و.. تنها بخشی از خدمات سوپر اپلیکشن ایرانسل می باشد.
از طریق این اپلیکیشن امکان برقراری چت آنلاین با اپراتور ایرانسل را هم خواهید داشت. جیب جت خدمت جدید ایرانسل، یک کیف پول دیجیتال بوده که کاربران ایرانسل می توانند با ورود به آن می توانند از امکاناتی مانند واریز، خرید، انتقال پول و... برخوردار شوند.
سایر خدمات جدید اپلیکیشن ایرانسل من شامل یلوهاب، یلونام و یلو ادوایز که به ترتیب ارائه دهنده API ، سامانه احراز هویت و برندینگ و مشاوره و تبلیغات برای کسب و کارها می باشند.  از طریق سامانه دانا نیز می توانید جلسات و کلاس آنلاین برگزار کنید

 

چرا اینترنت شبانه ایرانسل پرطرفدار است؟

بسته های اینترنتی شبانه ایرانسل از محبوب ترین و پر استفاده ترین تعرفه های اینترنتی این اپراتور معروف است. در ادامه به بیان چند دلیل از محبوبیت اینترنت شبانه می پردازیم:

 1. محدودیت بودن ساعات استفاده آن ( بین 2 تا 7 صبح با توجه به تعرفه ها متغییر است.)
 2. نامحدود بودن میزان مصرف اینترنت در این بازه
 3. سرعت بالای اینترنت به دلیل کاهش حجم ترافیک
 4. هزینه کمتر نسبت به سایر بسته های عادی و روزانه

چگونه از کدهای تخفیف ایرانسل می توانم استفاده کنم؟

برای استفاده از کد رایگان اینترنت ایرانسل مودم و سایر خدمات این مجموعه می توانید از طریق تخفیف هات اقدام نمائید. همچنین با عضویت در خبرنامه سایت می توانید به سرعت از کد تخفیف این سامانه مطلع شوید.

راهنمای استفاده از کد تخفیف ایرانسل:

 • ابتدا وارد صفحه کد های ایرانسل در تخفیف هات می‌شویم و بر روی یکی از آن کدها کلیک می‌کنیم.
 • پس از مشاهده توضیحات راجع به کد تخفیف، کد ارائه شده را کپی می کنیم
 • سپس روی دکمه خرید کنید کلیک می‌کنیم تا وارد irancell.ir شویم.
 • بعد از ورود در سایت، ثبت نام و یا وارد حساب کاربری می شویم.
 • خدمات مورد نیازمان را انتخاب می کنیم و مراحل خرید را تکمیل می کنیم.
 • و در آخر در قسمت تکمیل خرید، کد تخفیف را اعمال می کنیم.

در این روش و با استفاده از کد تخفیف های ارائه شده توسط تخفیف هات مانند کد دوست به دوست ۷۲۴ ، کد تخفیف پیشگامان و... می‌توانید ارزان‌تر از خدمات استفاده کنید.

 

ایرانسل اینترنت

 

کد تخفیف های ایرانسل به چه صورت است؟

ایرانسل در رقابت با سایر اپراتورهای دیگر و به منظور افزایش بهبود خدمات خود سعی در ارائه کد تخفیف های جذاب و به صرفه برای مشترکان خود دارد. در ادامه به معرفی این کد تخفیف ها میپردازیم.


کد تخفیف اینترنت 

امروزه استفاده از اینترنت تقریبا به موضوعی حیاتی برای همه مردم تبدیل شده است. از این رو کد تخفیف اینترنت ایرانسل یکی از جذاب ترین تخفیف ها بوده و طرفداران بسیاری دارد. در همین راستا ایرانسل در برخی از مناسبت ها مانند عید نوروز، روز زن، روز مرد، جشنواره ها و... اقدام به ارائه کد هایی می کند که بوسیله آنها می توان بطور رایگان یا با تخفیف ویژه اینترنت دریافت کرد.


کد تخفیف خرید بسته ترکیبی

ایرانسل سعی دارد تا با ارائه بسته های ترکیبی جذاب نیازهای روزانه کاربران خود را هر چه بهتر پاسخ دهد. بنابراین با ارئه کدهای دستوری خاص این امکان را به کاربران خود می دهد تا از بسته ای ترکیبی جذاب مکالمه، اینترنت و پیامک با تخفیف ویژه استفاده کنند.


کد تخفیف خرید سیمکارت

این کد تخفیف همانطور که از نام آن پیداست تنها برای خرید سیمکارت های جدید ایرانسل به کار می رود.


کد تخفیف مکالمه یا پیامک

همانند کد تخفیف اینترنت، کد تخفیف مکالمه و یا پیامک ایرانسل تنها بر روی خرید بسته مکالمه یا پیامک ایرانسل اعمال می شود و هزینه های تماس و پیام کاربر را کاهش می دهد.


کد تخفیف تکان شگفت انگیز

در اپلیکیشن ایرانسل من علاوه بر امکانات بسیاری که وجود دارد، میتوانید در بخش تکان شگفت انگیز نیز صاحب جایزه و تخفیف های بسیاری شوید. روزی یک بار می توانید شانس خود را در این قسمت امتحان کنید.


کد تخفیف مناسبتی

در مناسبتهای خاص مانند ماه رمضان ایرانسل کد تخفیف ویژه ای برای دریافت رایگان یا ارزانتر خدمات مکالمه، شارژ، اینترنت و پیامک به کاربران خود هدیه می دهد. مدت این کد تخفیف محدود است. برای مشاهده این کد تخفیف ها کافی است به سایت تخفیف هات سر بزنید.


کد تخفیف شارژ رایگان با شارژ شگفت انگیز پلکانی ایرانسل

هنگام وارد کردن شارژ اعتباری ایرانسل می توانید به جای شماره گیری معمول از کد دستوری *۱۴۴* در ابتدای رمز شارژ استفاده کنید و متناسب با مبلغ شارژ خریداری شده خود شارژ بیشتر دریافت نمایید.


کد تخفیف دریافت اینترنت رایگان

با دعوت دوستان ایرانسلی خود به نصب اپلیکیشن ایرانسل من و یا اپلیکیشن لنز می توانید 1 گیگ اینترنت رایگان هدیه بگیرید. همچنین اگر برای اولین بار نسخه ایرانسل من را نصب نمایید تا 50 گیگ اینترنت هدیه رایگان دریافت خواهید کرد.

چرا کد تخفیف ایرانسل برای من اعمال نشد؟

تمامی کدهای قرا گرفته در سایت تخفیف هات به صورت مرتب بررسی و تست می شوند اما اگر کد تخفیف شما اعمال نشد ممکن است به دلیل موارد زیر باشد:
کد مورد نظر منقضی بوده و رنگ آن خاکستری می شود.
کد تخفیف یکبار مصرف بوده و شما قبلا از آن استفاده کرده اید.
املای کد تخفیف اشتباه می باشد
کد تخفیف دارای شرایط ویژه ای می باشد که توضیحات آن را مطالعه نکرده اید.
 

نظرمشتریان یا مخاطبان درخصوص شارژ و اینترنت ایرانسل:

بسیاری از کاربران از نحوه عملکرد وب سایت از جهت:

 • خدمات پشیبانی 24 ساعته
 • خدمات نوین و متنوع در قالب اینترنت و شارژ رایگان و کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی
 • ارزش خرید آن نسبت به سایر اپراتورها
 • فضای ایمن سایت

رضایت کافی داشته اند و این سامانه را به کسانی که به دنبال کد تخفیف خرید سیم کارت ایرانسل هستند توصیه می کنند و آن را به سایر کاربران، پیشنهاد داده اند .

مزایای سامانه ایرانسل چیست؟

 • پرسرعت ترین شبکه اینترنت کشور
 • پوشش دهی گسترده ایرانسل مودم اینترنت
 • مدیریت حساب کاربری راحت
 • دسترسی راحت به جزئیات قبض و صورتحساب هایتان
 • پیشنهاد های تخفیف دار برای طرح های متنوع و امکان شارژ اضطراری
 • امکان دسترسی راحت به امکانات سامانه با استفاده از اپلیکشن و...

 

 

چگونه سیمکارت خود را به ایرانسل ترابرد کنم؟

با انجام ترابرد می توانید با حفظ شماره قبلی خود، تنها اپراتور خود را تغییر داده و به جمع مشترکین ایرانسل بپیوندید. با این روش از تمامی امکانات اپراتور ایرانسل همانند سایر مشترکین بهره مند شده و شماره سیمکارت خود را نیز حفظ خواهید کرد. در حال حاضر این قابلیت بین سه اپراتور رایتل، همراه اول و ایرانسل امکان پذیر است.
در صورتی که مالک اصلی خط هستید برای انجام ترابرد می توانید از طریق سایت اصلی ایرانسل، مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان نماینده ایرانسل و یا دستگاه های فروش اقدام کنید. لازم به ذکر است که ثبت ترابرد از طریق سایت ایرانسل رایگان است.
پس از ثبت درخواست و تایید آن توسط اپراتور مبدا شما؛ حداکثر تا 48 ساعت بعد سیمکارت جدید شما ارسال خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به سایت و پشتیبانی ایرانسل مراجعه بفرمایید.
 


ارائه تمامی کد های ایرانسل برای شارژ رایگان ایرانسل دائمی، اینترنت رایگان و ...:

با استفاده از اینترنت این سامانه می توانید در هرمکان و زمان، در خانه یا محل کار و یا در سفر و هرجای دیگری از وسیع ترین پوشش دهی و آنتن دهی این اپراتور تلفن همراه بهره مند شوید. سرویس های اینترنت این سامانه در انوع مختلفی نظیر اینترنت پرسرعت سه روزه، هفتگی، 15 روزه، یک ماهه تا یک ساله ارائه می شود با کوپن و کدهای تخفیف اینترنت ایرانسل ارزان تر قابل تهیه است. لازم به ذکر است با کد رایگان اینترنت ایرانسل و 10 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل، می توانید اینترنت رایگان دریافت کنید. همچنین میت وانید با کپی کردن کوپن تخفیف و کد تخفیف شارژ و اینترنت ایرانسل برای تهیه بسته اینترنت در انواع متنوع آن از تخفیف هات جهت خرید ارزان با پشتیبانی حرفه ای irancell به صورت تخفیف دار، اقدام نمائید. کد تخفیف سایر اپراتورها و کسب و کار ها مانند کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی، کد تخفیف اسیاتک و... نیز در تخفیف هات موجود است.

دریافت جدید ترین تخفیف های ویژه در تخفیف هات:

سایت تخفیف هات ارائه دهنده انواع کد تخفیف ها از برند ها و فروشگاه های مختلف ایرانی می باشد. با رشد و افزایش خرید های اینترنتی نیاز به کد تخفیف ها بیشتر از گذشته احساس می شود. از این رو سایت های تخفیفی مانند تخفیف هات با عرضه کردن تخفیف ها، چالش پیدا کردن تخفیف را برای کاربران حل نموده اند. تمام کد تخفیف های موجود در تخفیف هات به صورت رایگان و معتبر مانند تخفیف گوشی برای خرید انواع گوشی با تخفیف ویژه در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است. لازم به ذکر است تمامی کد تخفیف ها به صورت روزانه به روزرسانی می شوند و نگران غیر فعال بودن کد ها نباشید.

 

پشتیبانی و تماس با ایرانسل

تماس با پشتیبانی ایرانسل از خطوط ایرانسل 700 
تماس از سایر خطوط با پشتیبانی ایرانسل  ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰
ایمیل: cs@mtnirancell.ir
 

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد