تخفیف استفاده از خدمات ورزش پیلاتس و سایر ورزش ها

معتبر همه
نمایش:

خرید توپ والیبال تا45% تخفیف

*توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع توپ والیبال:انواع لوازم بدن سازی نظیر توپ والیبا..

50,000 تومان 28,000 تومان قیمت بدون مالیات: 28,000 تومان

ورزش پیلاتس, رژیم لاغری, رژیم غذایی لاغری, رژیم گیاهخواری, لوازم ورزشیتخفیف استفاده از خدمات ورزش پیلاتس و سایر ورزش ها

ورزش پیلاتس چیست؟

ورزش پیلاتس نه تنها بر روی ذهن فرد، بلکه بر روی جسم نیز تاپیرات مثبتی می گذارد بلکه موجب بالا رفتن قدرت، استقامت و انعطاف پذیری  بدن می‌شود. ورزش پیلاتس با یک رژیم غذایی لاغری اصولی باعث استحکام ماهیچه‌ها و انعطاف پذیری آن‌ها می شود و به ایجاد توازن بدن کمک می‌کند. تعداد کلاس‌های پیلاتسی که در آنها  از لوازم ورزشی مثل تشک استفاده می‌شود بیشتر از کلاس‌هایی است که دستگاه دارند. ورزش پیلاتس را میتوان به صورت فردی یا گروهی انجام داد. در کلاس‌ها ی مبتدی از لوازم ورزشی نظیر طناب‌های مقاومت و توپ هم استفاده می‌شود. 

مزایای رژیم غذایی لاغری مناسب در کنار ورزش:

تغذیه سالم و داشتن یک رژیم لاغری مناسب تأثیر مستقیمی بر روی کارایی ذهنی، فیزیکی و احساسی دارد. بهتر است وعده‌های غذایی حجیم و سنگین قبل از تمرینات ورزش پیلاتس و هر فعالیت دیگری مصرف نکنید. بنابراین بهتر است با مصرف وعده‌های سالم و مقوی، بدن را برای انجام این ورزش آماده نمایید. توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که رژیم لاغری خاصی برای ورزش پیلاتس وجود ندارد. مصرف غذاهای غنی از پروتئین و کربوهیدرات گزینه مناسبی در رژیم غذایی لاغری می‌باشند به دلیل اینکه انرژی مورد نیاز برای انجام تمرینات را فراهم می‌نماید.
رژیم گیاه خواری چه تاثیری در لاغری دارد؟
رژیم گیاهخواری یک نوع رژیم لاغری است و می‌تواند به کاهش توده‌ی بدنی کمک کند. رژیم گیاهخواری می‌تواند موجب کاهش چشمگیر وزن فرد شود. رژیم گیاهخواری معمولا حاوی مقادیر زیادی میوه، سبزیجات، غلات کامل، حبوبات، دانه‌ها و مغزها است. رژیم لاغری مناسب می تواند در کنار ورزش نقش به سزایی بر روی سلامتی فرد ایجاد کند. افزایش مصرف فیبر در این رژیم لاغری به شما کمک می‌کند بدون محدودکردن خودتان در دریافت کالری، وزنتان را کاهش دهید. این رژیم غذایی لاغری برای حفظ سلامت قلب، کاهش فشار خون و کاهش کلسترول بسیار مفید است.

ارائه کد تخفیف استفاده از خدمات و لوازم ورزشی:

 در مجموع  ورزش پیلاتس به همراه یک رژیم گیاهخواری و هر برنامه غذایی اصولی برای کلیه افراد که علاقمند به سبک زندگی مناسب هستند، مفید است. این ورزش بدون حجم دادن بیش از حد به عضلات، باعث تقویت و کشیده شدن عضله‌ها می‌شود و فرم بدنی را به طور فوق العاده‌ای بهبود می‌بخشد. برای استفاده از کد تخفیف کلاس های ورزشی نظیر پیلاتس و تهیه لوازم ورزشی به صورت ارزان تر می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه نمائید.