لوگو تخفیف هات

کد تخفیف آپ

کد تخفیف آپ

آپ از معروف ترین اپلیکیشن های خدماتی است که اکثر افراد از آن استفاده می کنند. شما می توانید جدیدترین کد تخفیف های آپ را به صورت رایگان و معتبر از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.4 از 24 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف 250 هزارتومانی بلیط هواپیما آپ ویژه پرواز خارجی

کد تخفیف 250 هزارتومانی بلیط هواپیما آپ ویژه پرواز خارجی

با استفاده سایت معتبر اسنپ تریپ میتوانید برای رزرو هتل از کد تخفیف 250 هزارتومانی ویژه خرید بلیط خارجی بالای 20 میلیون تومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

250,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بلیط اتوبوس آپ 15 هزارتومانی

کد تخفیف بلیط اتوبوس آپ 15 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 15 هزارتومان تخفیف ویژه آپ برای خرید بلیط اتوبوس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

15,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف بلیط هواپیما آپ 60 هزارتومانی ویژه پرواز داخلی

کدتخفیف بلیط هواپیما آپ 60 هزارتومانی ویژه پرواز داخلی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 60 هزارتومان تخفیف ویژه و اولین خرید بلیط پرواز داخلی از اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

60,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف آپ 120 هزارتومان ویژه اولین خرید بلیط هواپیما ویژه پرواز خارجی

کد تخفیف آپ 120 هزارتومان ویژه اولین خرید بلیط هواپیما ویژه پرواز خارجی

با وارد کردن کد تخفیف می ‌توانید از 120 هزارتومان تخفیف خرید اولین بلیط پرواز خارجی از وبسایت معتبر اسنپ تریپ بهره‌مند شوید. جهت استفاده میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

120,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف آپ 30 هزارتومانی ویژه خرید اول از داروخانه

کد تخفیف آپ 30 هزارتومانی ویژه خرید اول از داروخانه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30 هزارتومان تخفیف اولین خرید از داروخانه اپلیکیشن آپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف پرواز داخلی 90 هزارتومانی ویژه اولین خرید

کدتخفیف پرواز داخلی 90 هزارتومانی ویژه اولین خرید

برای استفاده از کد تخفیف 90 هزارتومانی اولین خرید بلیط پرواز داخلی میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک کرده تا تخفیف در وبسایت اسنپ تریپ برای شما اعمال شود.

ویژه اولین خرید
90,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف آپ هواپیما 100 هزارتومانی ویژه پرواز داخلی

کد تخفیف آپ هواپیما 100 هزارتومانی ویژه پرواز داخلی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 100 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بلیط پرواز داخلی از وبسایت معتبر اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف آپ تا 30% تخفیف مشاوره آپ

کدتخفیف آپ تا 30% تخفیف مشاوره آپ

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف از 30% تخفیف مشاوره روانشناسی آپ بهره مند شوید. برای دانلود اپلیکیشن آپ از سایت آسان پرداخت روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کوپن و کد تخفیف اپلیکیشن آپ تا 20% ویژه مشاوره آنلاین

کوپن و کد تخفیف اپلیکیشن آپ تا 20% ویژه مشاوره آنلاین

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف از 20% تخفیف اپلیکیشن آپ ویژه مشاوره آنلاین بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت آپ و نصب اپلیکیشن و استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف بلیط هواپیما آپ تا 60 هزار تومان ویژه اولین خرید بلیط داخلی

کد تخفیف بلیط هواپیما آپ تا 60 هزار تومان ویژه اولین خرید بلیط داخلی

شما از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف و کلیک بر روی "خرید بلیط" میتوانید از 60 هزارتومان خرید اولین بلیط پرواز داخلی از وبسایت اسنپ تریپ بهره مند شوید.

ویژه سفارش اول
60,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

درباره آپ

آپ یک سامانه بسیار کاربردی و رایگان می باشد که با استفاده از آپ می توانید مشاهده موجودی، پرداخت قبض موبایل، کارت به کارت، خرید بلیط هواپیما با کد تخفیف بلیط هواپیما، خرید شارژ اینترنت، نیکوکاری، پرداخت قبض خدماتی، خرید بیمه، خرید از پایانه های فروشگاهی و ... را به آسانی انجام دهید. برای خرید بلیط هواپیما ازآپ و انجام دیگر کارها در آپ نیاز به داشتن رمز اینترنتی نیست و همه ی امور را با ورود رمز دوم بانکی می توانید انجام دهید. در آپ نیز مانند علی بابا بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس را می توانید به صورت آنلاین تهیه کنید.

آپ

خدمات آپ

آپ یک سامانه ی قوی است که به راحتی امکان خرید بلیط اینترنتی هواپیما را با کد تخفیف بلیط هواپیما به صورت آنلاین برای کاربر فراهم کرده است و با استفاده از آپ می توانید کد تخفیف خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس را برای رفتن به سفر را به صورت آنلاین و به راحتی و گاها با کد تخفیف آپ تهیه کنید. برای تهیه ی بلیط پرواز های داخلی و خارجی بدون نیاز به مراجعه به آژانس های هواپیمایی به راحتی می توانید از آپ اقدام به خرید بلیط پرواز همراه با کدتخفیف آپ بکنید و البته خرید ارزانتر و با تخفیف های باور نکردنی را انجام دهید و همچنین سفر ارزانتری داشته باشید. علاوه بر خرید آنلاین بلیط از این سامانه می توانید سایر کارهای بانکی مانند کارت به کارت، خرید شارژ و حتی خرید از پایانه های فروشگاهی، خرید بیمه و ... را از این سایت و اپلیکیشن انجام دهید. اگر نیاز  به خدماتی همچون مانیتورینگ هوشمند و استفاده از هوش مصنوعی دارید با کد تخفیف هوش سامان موجود در تخفیف هات می توانید از این خدمات ارزانتر بهره ببرید.

نظر مشتریان در خصوص خدمات آپ

با توجه به نظرات کاربران آپ در مارکت‌های دانلود، تقریبا همه کاربران از این اپلیکیشن راضی هستند و بیشترین درخواستی که از این اپلیکیشن داشتند اضافه کردن بانک‌های دیگر به خدمت کارت به کارت این برنامه است.ورود به این اپلیکیشن بسیار ساده است و تنها با وارد کردن شماره همراه و کد فعال‌سازی که برایتان پیامک می‌شود می‌توانید وارد این اپلیکیشن شوید. ظاهر ساده و ترکیب رنگ منحصربه‌فرد این اپلیکیشن باعث شده است تا کاربران حس خوبی در هنگام کار با این اپلیکیشن داشته باشند. منوی اصلی این برنامه دو صفحه‌ای است و آیکون‌های هر خدمت به دلیل رنگ سفید پس زمینه آن از استقلال خوبی برخودار هستند.

 

ارائه کد تخفیف آپ در سایت تخفیف هات

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید خرید بلیط اینترنتی هواپیما و... را از سایت آپ با کد هدیه آپ و کد آپ، کد تخفیف مستر بلیط و تخفیف های ویژه مانند کد تخفیف بلیط هواپیما تخفیف هات انجام دهید. این تخفیف ها به صورت تست شده و رایگان در اختیار کاربران تخفیف هات قرار خواهد گرفت. توجه داشته باشید کد تخفیفی که از سایت دریافت می کنید برای چه نوع خدمت از آپ است. گاها کد تخفیف ها به صورت عمومی است و می توان برای هر خدمتی از آن استفاده کرد. گاهی این کد تخفیف ها به صورت اختصاصی برای یک خدمت مثلا خرید بلیط و یا رزرو هتل و یا مشاوره پزشکی و ... هستند.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد