کد تخفیف گاج مارکت تا 10% برای خرید کتاب آموزش موسیقی، نوشت افزار و...

معتبر تا 7 ساعت بعد
کد تخفیف گاج مارکت تا 10% برای خرید کتاب آموزش موسیقی، نوشت افزار و...
.


 • کد تخفیف گاج مارکت تا 10% برای خرید کتاب آموزش موسیقی، نوشت افزار و...

  10%
  1917 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 10% تخفیف گاج مارکت برای خرید محصولات نوشت افزار بهره مند شوید.برای ورود به وبسایت گاج مارکت بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی گاج مارکت، فروشنده انواع کتاب آموزشی :


  خرید اینترنتی کتاب را از سایت گاج مارکت با کد تخفیف گاج مارکت  از تخفیف هات را به راحتی از سراسر ایران می توانید انجام دهید.

  مشخصات کتاب آموزش موسیقی:

  گاج مارکت یک فروشگاه اینترنتی در حوزه ی فروش انواع کتاب های کمک آموزشی، آموزش موسیقی سنتی ایرانی، آموزش تئوری موسیقی، کتب ادبیات، فلسفی، شعر، رمان و ... می باشد. این فروشگاه اینترنتی به این منظور ایجاد شد تا به جز ساکنین شهر تهران، افرادی که در دورترین نقاط ایران نیز زندگی می کنند به راحتی بتوانند به انواع کتاب های آموزشی، کمک آموزشی و ... دسترسی داشته باشند و این کتاب ها را به صورت آنلاین تهیه کنند و در شهر خود و درب منزل تحویل بگیرند. در فروشگاه اینترنتی گاج مارکت امکان خرید انواع کتاب های آموزش موسیقی با تخفیف های ویژه امکان پذیر است که علاقه مندان این حوزه می توانند به راحتی و با مراجعه به این وب سایت کتاب های مورد نیاز خود را سفارش دهند.
  از انواع کتاب آموزش موسیقی سنتی ایرانی و کتاب آموزش موسیقی خارجی و کتاب های حوزه موسیقی می توان از کتاب هایی مانند کتاب تاریخ موسیقی غرب، کتاب فرم در موسیقی کلاسیک غرب، کتاب فرهنگ سازها، کتاب نقش زن در موسیقی مناطق ایران، کتاب زندگی و موسیقی، کتاب تجزیه و تحلیل موسیقی برای جوانان، کتاب یک قرن موسیقی مدرن، کتاب آوای هنرها، کتاب اندیشه های موسیقایی و ... می توان نام برد که در وب سایت گاج مارکت به صورت آنلاین قابل خریداری است. کتاب های نام برده از وب سایت گاج مارکت و با تخفیف های ویژه و با قیمت ارزانتر از قیمت اصلی و درج شده روی جلد کتاب به فروش می رسد. لازم به ذکر است علاوه بر کتاب امکان خرید لوازم نوشت افزار نیز از فروشگاه اینترنتی گاج مارکت امکان پذیر است.

  "

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهگاج مارکت
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %10