لوگو تخفیف هات
کد تخفیف گاج مارکت

کد تخفیف گاج مارکت

جدیدترین کد تخفیف گاج مارکت بصورت تست شده و معتبر جهت خرید نوشت افزار و کتاب های آموزشی و کمک درسی را رایگان از تخفیف هات دریافت نمایید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.3 از 6 رای)
اسنپ مارکت
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف گاج مارکت تا 70% تخفیف برای پیشنهادات روزانه آموزش موسیقی و ...

کد تخفیف گاج مارکت تا 70% تخفیف برای پیشنهادات روزانه آموزش موسیقی و ...

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید تا 70% تخفیف برای خرید انواع کتاب در پیشنهادات روزانه گاج مارکت بهره مند شوید.برای ورود به وبسایت گاج مارکت بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

70% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف گاج مارکت تا 20% ویژه کتاب و لوازم تحریر

کدتخفیف گاج مارکت تا 20% ویژه کتاب و لوازم تحریر

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می ‌توانید از20% تخفیف لوازم تحریر گاج مارکت بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید از وب سایت گاج مارکت روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد هدیه گاج مارکت ویژه کتاب کنکوری

کد هدیه گاج مارکت ویژه کتاب کنکوری

کاربران تخفیف هات میتوانند بدون وارد کردن کد تخفیف از 15% تخفیف وبسایت گاج مارکت برای خرید کتاب های کنکوری بهره مند شوند.جهت اعمال تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت گاج مارکت برای شما اعمال شود.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
خرید کتاب با تخفیف 10% از گاج مارکت

خرید کتاب با تخفیف 10% از گاج مارکت

از طریق سایت تخفیف هات می توانید بدون استفاده از کد تخفیف از 10% تخفیف دفترهای برند گاجکو از وبسایت گاج مارکت بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید فیلم مورد نظر بر روی "خرید کنید " کلیک نمایید.

10% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف گاج مارکت برای اولین خرید 50% ویژه خرید دفتر

کد تخفیف گاج مارکت برای اولین خرید 50% ویژه خرید دفتر

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات می توانید از 50% تخفیف برند گاجکو بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید دفتر" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تخفیف گاج مارکت 25% برای خرید کتاب درسی

تخفیف گاج مارکت 25% برای خرید کتاب درسی

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 25% تخفیف ویژه گاج مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کتاب" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت موردنظر اعمال شود

25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف گاج 15% ویژه خرید کتب درسی

کد تخفیف گاج 15% ویژه خرید کتب درسی

با استفاده از کدتخفیف می توانید از 15% تخفیف ویژه برای خرید از گاج مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کتاب" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

15% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف برای گاج مارکت تا 30% ویژه تمامی کتاب ها

کد تخفیف برای گاج مارکت تا 30% ویژه تمامی کتاب ها

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 30% تخفیف بیشتر برای خرید انواع کتاب از گاج مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کتاب" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

30% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اولین خرید از گاج مارکت 35% ویژه خرید کتاب داستان

کد تخفیف اولین خرید از گاج مارکت 35% ویژه خرید کتاب داستان

با استفاده از کد تخفیف از 35% تخفیف ویژه برای خرید انواع کتاب از گاج مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

35% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف گاج مارکت تا 100 هزارتومان ویژه خرید اشتراک یلدایی

کد تخفیف گاج مارکت تا 100 هزارتومان ویژه خرید اشتراک یلدایی

از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 100 هزارتومان تخفیف ویژه یلدا برای خرید اشتراک بهره مند شوید. برای مشاهده محصولات و ورود به سایت گاج مارکت روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
اکسپرسدیجی استایل

معرفی گاج و گاج مارکت

امروزه همه مردم با گاج آشنایی کامل دارند. تبلیغات این برند معروف را حتماً در تلویزیون مشاهده کرده اید. بسیاری از افرادی که توانسته اند غول بزرگ کنکور را بدون دردسر شکست بدهند، از کتاب های گاج استفاده کرده اند. گاج مارکت تنها به کنکور محدود نمی‌شود. شما می‌توانید از کتاب های این برند در پایه ابتدایی و متوسطه اول نیز استفاده کنید. گاج مارکت دهم و گاج مارکت یازدهم ناشر کتاب هایی است که شما را برای امتحان های مهم خرداد آماده می‌کند و پیش زمینه ای را در خصوص چگونگی کنکور برای شما ایجاد می‌کند.
کد تخفیف گاج مارکت مطمئناً برای افرادی که قصد خرید از سایت گاج مارکت با تخفیف را دارند، بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد. در ادامه در خصوص ویژگی های منحصر به فرد برند گاج و کد تخفیف گاج مارکت بیشتر توضیح خواهیم داد. با دانلود گاج مارکت می توانید از خدمات این سامانه راحت تر استفاده نمایید.

 

گروه آموزش جوکار(گاج) چگونه شکل گرفت؟

انتشارات بین المللی گاج که نزدیک به 15 سال از فعالیت آن می‌گذرد توسط ابولفضل جوکار تاسیس شد. گاج که مخفف گروه آموزش جوکار می‌باشد در طی این سال ها تمام تلاش خود را برای ایجاد خلاقیت و نوآوری در بحث آموزش به کار گرفته است. این گروه آموزشی با ارائه خدمات متنوعی مانند آزمون‌های سراسری، اپلیکیشن‌های آموزشی و ... همواره ثابت کرده است که در بحث پیشرفت آموزشی دانش آموزان پیش قدم بوده است. البته نباید از کیفیت بالای کتاب های درسی منتشر شده توسط این گروه آموزشی غافل شویم. این گروه آموزشی با انتشار کتاب‌های کمک آموزشی از پیش‌دبستانی تا کنکور یادگیری دروس مختلف را برای دانش آموزان راحت تر کرده است. این گروه آموزشی با قابلیت هایی مانند گاجینو، ماج گاج، دکتر آی کیو و غیره آموزش تحصیلی رایگان و فروشگاه هایی بدون حد و مرز را ایجاد کرده است.

گاج مارکت

افتخارات گروه آموزشی جوکار:

هدف اصلی موسسین این گروه آموزشی ایجاد عدالت در آموزش و یادگیری برای همه دانش آموزان سراسر کشور می‌باشد. علاوه بر این، گاج همواره سعی کرده است با امور خیرخواهانه‌ای نظیر احداث مدارس در مناطق دورافتاده، ارائه کتاب های کمک آموزشی به طور رایگان به دانش آموزان و .... فرصت آموزش را تقریباً برای همه یکسان کند. این گروه آموزشی در طی 15 سالی که از فعالیتش در ایران می‌گذرد، افتخاراتی را کسب کرده است که به چند مورد از آنها اشاره می‌کنیم:

  •  کسب نشان طلایی رتبه نخست در ارتقا جایگاه علمی و آموزشی کشور
  •  دریافت نشان ملی نبوغ و مدیریت ایرانی در انتشارات و خدمات برتر آموزشی
  •  برگزیده ششمین همایش مدیران برتر صنعت چاپ
  •  دریافت ۱۰ جلد گواهینامه ثبت‌‌ اختراعات در حوزه آموزش کشور
  •  دریافت لوح و تندیس جشنواره قهرمانان صنعت به عنوان تنها ناشر کشور
  •  ناشر برگزیده بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

 

اپلیکیشن آموزش گاج؛ گاجینو:

شما با این اپلیکیشن می‌توانید به طور رایگان، فیلم آموزشی ببنید، در آزمون آنلاین شرکت کنید، هر کتابی که به آن علاقه دارید از گاج مارکت دهم، گاج مارکت یازدهم و غیره را در اختیار داشته باشید. شما حتی می‌توانید در صورت اراده، آزمون دلخواه خودتان را بسازید. شما این اپلیکشین را می‌توانید به صورت آنلاین از وب سایت گاج، از پلی استور، از سیب اپ و از چارخونه دانلود کنید و از خدمات بی نظیر آن بهره ببرید. در این اپلیکیشن شما می‌توانید تمام مطالب مربوط به هر پایه تحصیلی را گام به گام و به طور کامل آموزش ببنید. بااستفاده از گاج مارکت می تواند به خرید کتاب با کد تخفیف کتاب کنکور بپردازید.

این اپلیکیشن به صورت یک کهکشان طراحی شده که در هر ایستگاه فضایی شما می‌توانید مطالب یک فصل از کتاب را فرا بگیرید. از دیگر امکانات این اپلیکیشن می‌توان دسترسی رایگان به کتاب های کلاغ سفید و گاج، بانک تست گاج، آزمون های آنلاین گاج و ... اشاره کرد.

به کتاب هایتان عمری دوباره ببخشید:

گاج در حوزه دیجیتال بسیار فعال می‌باشد. همه‌ی ما کتاب هایی داریم که شاید روزی خوانده شده اند ولی امروز در گوشه و کنار قفسه های کتابخانه در حال خاک خوردن می‌باشند. گاج برای احیا این کتاب ها نیز برنامه ریزی کرده است. شما میتوانید با مای گاج، کتابتان را به کسی که واقعا نیاز دارد هدیه بدهید، کتابتان را با کسی که تمایل دارید مبادله کنید و یا برای کتابتان قیمتی مناسب تعیین کنید و آن را در مای گاج به فروش برسانید. شما می‌توانید اپلیکیشن مای گاج را دانلود کنید و آن را در همه جا با خود به همراه داشته باشید.

 

کد تخفیف گاج مارکت، کاملاً تست شده و رایگان در تخفیف هات:

اگر شما هم تمایل دارید از سایت گاج مارکت با تخفیف خرید کنید، کد تخفیف گاج مارکت که از طریق وب سایت تخفیف هات برای شما به آسانی در دسترس است، بهترین گزینه می‌باشد. شما می‌توانید این کد تخفیف و صدها کدتخفیف دیگر مانند کد تخفیف ایران کتاب و… را به طور کاملاً رایگان در وب سایت تخفیف هات مشاهده کنید. استفاده از این کدهای تخفیف برای شما هیچ هزینه ای را در پی ندارد و به شما کمک می‌کند که در هزینه های خود صرفه جویی کنید. اگر شما هم تمایل دارید یک خرید ارزان و مقرون به صرفه را تجربه کنید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید و از تخفیف لحظه آخری این وب سایت استفاده کنید. با دانلود گاج مارکت می توانید راحت تر خرید کنید.

ارسال نظرات