لوگو تخفیف هات

خرید لوازم یدکی

خرید لوازم یدکی

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
موتورسیکلت برقی و بنزینی
موتورسیکلت برقی و بنزینی
4 تخفیف
0
ماشین های صنعتی
ماشین های صنعتی
1 تخفیف
1
ماشین های کشاورزی
ماشین های کشاورزی
1 تخفیف
1
لوازم جانبی
لوازم جانبی
8 تخفیف
0
لوازم مصرفی
لوازم مصرفی
1 تخفیف
0
خودرو های سبک
خودرو های سبک
1 تخفیف
0
خودرو های سنگین
خودرو های سنگین
2 تخفیف
0
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر
خرید قفل فرمان و پدال تا 50% تخفیف
قیمت قدیم
600,000
سود شما
301,000
قیمت جدید
299,000
فعلا معتبر
تخفیف تا 30% خرید فیلتر هوا
قیمت قدیم
500,000
سود شما
150,000
قیمت جدید
350,000
فعلا معتبر
تخفیف 50% خرید انواع روکش ماشین
قیمت قدیم
3,800,000
سود شما
1,900,000
قیمت جدید
1,900,000
فعلا معتبر
خرید روکش صندلی انواع خودرو با 57% تخفیف
قیمت قدیم
460,000
سود شما
263,000
قیمت جدید
197,000
فعلا معتبر
تخفیف 69% خرید انواع پمپ باد
قیمت قدیم
5,035,000
سود شما
3,455,000
قیمت جدید
1,580,000
فعلا معتبر
خرید لوازم تیونینگ و افزایش شتاب خودرو با 8% تخفیف
قیمت قدیم
1,298,000
سود شما
100,000
قیمت جدید
1,198,000
فعلا معتبر
خرید فیلتر کابین با 24% تخفیف
قیمت قدیم
206,000
سود شما
49,000
قیمت جدید
157,000
فعلا معتبر
فروش روکش صندلی پراید با 44% تخفیف
قیمت قدیم
1,250,000
سود شما
550,000
قیمت جدید
700,000

آیا خرید لوازم یدکی ضروری است؟

یکی از بزرگترین صنایعی که در حال حاضر در سراسر جهان فعالیت می‌کند، صنعت خودرو سازی می‌باشد. این صنعت که ابتدا در انحصار چندین کشور بیشتر نبود، امروزه در سراسر جهان فراگیر شده است. خودروسازان مختلف سعی می‌کنند بهترین امکانات خود را در رابطه با تولید خودرو به کار بگیرند. طبیعتاً محصولات شرکت های مختلف با هم تفاوت هایی دارد. یکی از این تفاوت ها در خرید لوازم یدکی ماشین ها رقم میخورد. لوازم مختلفی که شرکت ها به همراه خودروی تولیدی شرکت خودشان به بازار ارائه می‌کنند، تاثیر بسیار زیادی در فروش خودرو دارد. بسیاری از فعالان در این حوزه با استناد به جمله "حادثه خبر نمی‌کند" اعتقاد دارند که خرید لوازم یدکی خودرو بسیار ضروری می‌باشد و در بزنگاه های مختلف حتماً به آنها نیاز خواهیم داشت تا در صورت خرابی و یا تصادف با تعویض آنها بتوانیم به مسیر خود ادامه بدهیم.

خرید لوازم یدکی خودرو چه کاربرد هایی دارد؟

خودرو نیز مانند هر وسیله دیگری ممکن است یک روز بر اثر تصادف و ... خراب بشود و نتواند کارآیی لازم را داشته باشد. این خرابی ممکن است بر اثر اتفاقاتی مانند تصادف، ضربه و مشکلات فنی بوجود بیاید. در این زمان اگر شما خرید لوازم یدکی ماشین را جدی گرفته باشید، به راحتی می‌توانید مشکل خود را برطرف کنید. لوازم یدکی به قطعات و لوازمی گفته می‌شود که در زمان خرابی قطعات اصلی خودرو جایگزین آن‌ها می‌شود تا خودرو بتواند به فعالیت خود ادامه دهد. علاوه بر خودرو تمامی وسیله های نقلیه لوازم یدکی مخصوص خود را دارند. برای مثال اگر شما موتورسیکلت دارید، باید لوازم یدکی موتورسیکلت را حتماً تهیه کنید. ملزومات جانبی برای خودروهای مختلف با هم تفاوت می‌کند و شما باید لوازم جانبی خودرو را متناسب با خودروی خود خریداری کنید. لوازم یدکی هر خودرو در فروشگاه‌های مخصوصی عرضه می‌شود.

معرفی اجزا و لوازم جانبی جلوبندی خودرو:

یکی از مهم ترین قسمت های هر خودرویی، قسمت جلوبندی آن می‌باشد. شما اگر به طور ناگهانی در چاله و ... بیافتید ممکن است که جلوبندی خودروی شما دچار مشکل بشود. این مشکل با توجه به حساسیت قسمت جلوبندی خودرو ممکن است شما را از ادامه‌ی مسیر باز دارد. بنابراین شما باید برای اطمینان خاطر خود حتماً خرید لوازم یدکی مربوط به قسمت جلوبندی خودرو را جدی بگیرید. جلوبندی خودرو ، یک سیستم مستقل و خاص نیست، بلکه شامل سیستم های مختلفی میباشد. جلوبندی خودرو ازسه قسمت سیستم تعلیق، سیستم فرمان و سیستم انتقال قدرت تشکیل شده است. در این قسمت ها از لوازمی مانند پیچ ها، واشر ها،خار ها و لوازم جانبی خودرو استفاده شده است. در صورت خرابی هر یک از موارد فوق ممکن است که جلوبندی خودروی شما به طور کامل خراب شود.

لیست جامع و کامل لوازم یدکی موتورسیکلت:

قیمت لوازم یدکی موتور نسبت به خودرو ارزان تر می‌باشد. در واقع اگر خرابی و یا تصادف برای موتورسیکلت شما بوجود بیاید، با هزینه‌ی کمتری نسبت به خرابی ساده در خودرو رفع می‌شود. شرکت های مختلف لوازم یدکی موتور را بر اساس پارامتر های مختلفی طبقه بندی می‌کنند. بخش های اساسی یک موتور سیکلت شامل مواردی مانند اسکلت و سازه، انجین(موتور)، سیستم برق رسانی و.. می‌شود. چرخهای موتورسیکلت به منظور کاهش وزن، قیمت و همچنین حفظ منطقی استحکام مورد نیاز به صورت پره ای ساخته می شوند. در ادامه مهم‌ترین لوازم یدکی مربوط به موتور سیکلت را به شما معرفی می‌کنیم:

کلاه کاسکت و لباس موتور سواری

شمع موتور سیکلت

زنجیر چرخ

باک موتورسیکلت

لاستیک و دیسک ترمز موتورسیکلت

گلگیر، لنت ترمز و اگزوز موتورسیکلت

چراغ جلو، چراغ ترمز و راهنمای سمت چپ و راست موتورسیکلت

پدال ترمز، هندل، کوئل و قاب بغل موتورسیکلت

لوازم یدکی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

امروزه متاسفانه اجناس تقلبی و غیر قابل اطمینان در بازار های مختلف زیاد شده است. بسیاری از سودجویان اجناس تقلبی خود را با هزینه های به مراتب کمتر نسبت به اجناس اصل به بازار ارائه می‌کنند. یکی از مهم ترین علل تصادف در سال های اخیر استفاده از اجناس تقلبی بوده است. اجناس اصل ویژگی های زیر را دارند:

مهم‌ترین مشخه‌ی آنها داشتن هولوگرام و نشان استاندارد می‌باشد.

لوازم یدکی اصل قیمت گرانتری نسبت به نمونه های مشابه دارند

لوازم یدکی اصل در نمایندگی ها عرضه می‌شود

عمر این لوازم نسبت به نمونه های تقلبی بیشتر است.

تخفیف خرید لوازم یدکی خودرو و موتورسیکلت:

شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت تخفیف هات کد تخفیف لوازم یدکی خودرو و موتور سیکلت و صدها کدتخفیف دیگر را به طور کاملاً رایگان داشته باشید. تمامی خدماتی که توسط وب سایت تخفیف هات به شما عزیزان ارائه می‌شود، رایگان بوده و هزینه‌ای را برای شما در پی نخواهد داشت. هم‌چنین تمامی کدهای تخفیف قبل از قرار داده شدن بر روی وب سایت توسط کارشناسان مربوطه تست می‌شوند و از فعال بودن آنها اطمینان حاصل می‌شود. اگر شما هم تمایل دارید تخفیف لحظه آخری وب سایت تخفیف برای فروشگاه های اینترنتی مانند دیجی کالا و ... را از دست ندهید، همین حالا به این وب سایت مراجعه کنید و خریدی ارزان و با هزینه های پائین را تجربه کنید.


ارسال نظرات