لوگو تخفیف هات

فروش روکش صندلی پراید با 30% تخفیف

30 درصد
0
179
5
اشتراک گذاری
 فروش روکش صندلی پراید با 30% تخفیف
30%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

با کلیک بر روی "خرید روکش" میتوانید از 30% تخفیف ویژه برای خرید انواع روکش صندلی پراید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید.

قیمت قدیم
1,400,000
سود شما
420,000
قیمت جدید
980,000

 

خصوصیات روکش صندلی پراید:

 

بسیاری از افراد دوست دارند صندلی های ماشین خود را از کهنگی در بیاورند و با روکش صندلی خودرو رنگ و روی دوباره به آنها ببخشند. برخی حتی سعی می کنند برای تغییر دکوراسیون ظاهر داخلی خودرو و یا حفاظت از روکش صندلی فابریک ماشین برای خودروهای نو خود نیز مطابق سلیقه خویش روکش صندلی ماشین تهیه نمایند.روکش صندلی ماشین از نظر جنس به دو دسته روکش صندلی چرم و روکش صندلی پارچه ای تقسیم می شود. هر کدام از این روکش صندلی ماشین ها مزایا و معایب خاص خود را دارا می باشند.

 

یکی از خودروهای پر مصرف در ایران خودروی پراید می باشد. خودرو پراید که محصول شرکت خودروسازی سایپا است معمولا دارای صندلی هایی با کیفیت رویه متوسط می باشد. ریختن مایعات و آلودگی های محیطی از جمله خطراتی است که صندلی همه خودروها را تهدید می کند. استفاده از روکش صندلی پراید برای این خودرو که از پر مصرفترین خودروها در بازار می باشد بسیار مهم است.

 

روکش صندلی چرم:

روکش صندلی برای خودرو پراید می تواند از جنس روکش صندلی چرم باشد که این جنس روکش صندلی پراید سبب سهولت در نظافت و تمیز کردن روکش صندلی خودرو می شود. برای بسیاری از خانواده ها که دارای فرزند خردسال می باشند و احتمال کثیف شدن روکش صندلی ماشین وجود دارد استفاده از روکش صندلی چرم بهتر می باشد. همچنین به کسانی که با لباس کار از خودرو خود استفاده می کنند و یا با خودرو وسیله حمل می کنند استفاده از روکش صندلی پراید چرم توصیه می شود.

 

البته روکش صندلی چرم در تابستان موجب گرمای بیشتر و عرق کردن می شود. همچنین روکش صندلی پراید می تواند از جنس روکش صندلی پارچه ای باشد که دوام و راحتی بیشتری نسبت به روکش صندلی چرم دارد. ثبات رنگ در روکش صندلی پارچه ای بیشتر است و امکان تغییر رنگ آن بسیار کم می باشد. بزرگترین مشکل روکش صندلی ماشین که از جنس پارچه می باشد بحث تمیز کردن روکش صندلی پارچه ای است.هرچه وزن روکش صندلی پارچه ای بیشتر باشد مقاومت در برابر پوسیدگی بیشتر بوده و عمر بیشتری دارد. روکش صندلی پراید می تواند ترکیبی از جنس پارچه و چرم باشد. در این مدل روکش صندلی پراید بخش های مورد تماس با بدن از جنس پارچه برای تعریق کمتر و سایر بخش ها از جنس چرم ساخته شده است.

 

خرید بهترین روکش صندلی:

برای خرید لوازم یدکی مانند روکش صندلی پراید خوب علاوه بر قیمت روکش صندلی باید به مقاومت روکش صندلی در برابر ساییدگی، رنگ پارچه مناسب، عدم تغییر رنگ در برابر خورشید، تعریق کم و قابلیت شستشو و نظافت راحت آن توجه نمود. به هرحال استفاده از روکش صندلی پراید در صورتیکه قیمت روکش صندلی مناسب باشد برای زیبایی استایل داخلی و همچنین محافظت از تودوزی فابریک خودرو توصیه می گردد. همانطور که لباس پسرانه اسپرت برای پسران جذاب است، داشتن ماشین اسپرت نیز جذابیت خاصی برایشان دارد. به همین دلیل خرید بهترین روکش صندلی از انتخاب های مهم برای پسران است. 

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

 

نقاط قوت: کیفیت خوب، دوام و راحتی بالا و خرید با کدتخفیف ایسام و کدتخفیف باسلام و ... از ویژگی های مثبت محصولات است.

 

نقاط ضعف: برخی از کاربران به پوسیدگی پارچه روکش ها اشاره کرده اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع اکثر کاربران از این محصولات حتی بدون استفاده از کد تخفیف رضایت کامل داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه