لوگو تخفیف هات

خرید لوازم تیونینگ و افزایش شتاب خودرو با 32% تخفیف

32 درصد
0
116
0
اشتراک گذاری
خرید لوازم تیونینگ و افزایش شتاب خودرو با 32% تخفیف
32%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید تقویت کننده شتاب خودرو را از سایت دیجی کالا با 32% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
1,996,000
سود شما
631,500
قیمت جدید
1,364,500

خصوصیات تقویت کننده شتاب: 
 

تیونینگ خودرو چیست؟ به طور کلی تیونینگ کردن یعنی ارتقا دادن بخش های مختلف خودرو مانند قدرت موتور، ظاهر خودرو و ایجاد تغییرات در سایر بخش های خودرو و افزایش شتاب است. تیونینگ خودرو را به طور خلاصه می توان به عنوان ارتقا دادن مشخصات فنی و ظاهری یک خودرو تعریف کرد. تیونینگ خودرو و تیونینگ تاک مزایای زیادی دارد اما به همان اندازه می تواند معایب نیز داشته باشد. پیشینه ی تیونینگ به اواسط قرن بیستم میلادی باز می گردد. با مراجعه به تیونینگ تاک می توانید درباره ی این موضوع اطلاعات بیشتری به دست آورید. تیونینگ کردن برای خودرو پراید نیز امکان پذیر است. برای تیونینگ پراید باید قدرت خروجی آن را افزایش دهید و موتور خودرو را تقویت کنید.

 

برای تیونینگ پراید بین 500 هزار تومان تا یک میلیون تومان بودجه نیاز است. تیونینگ پراید می تواند مانند عمل جراحی عمل کرده و قدرت موتور را تا 220 اسب بخار افزایش دهد. تقویت کننده شتاب خودرو در فروشگاه با سلام و با کد هدیه ایسام موجود است که این محصول مناسب برای تمام خودروها می باشد. این تقویت کننده شتاب باعث افزایش توان موتور و کاهش مصرف سوخت خودرو می شود. این قطعه درون لوله ی خرطومی هوای موتور خودرو قرار می گیرد. این قطعه باعث افزایش توان موتور 5 تا 12 اسب بخار، کاهش گازهای آلاینده خروجی اتومبیل تا 32%، افزایش عمر شمع ها تا 2 برابر، افزایش عمر روغن موتور، کاهش صدای موتور و ... می شود. این قطعه برای ماشین است به همین دلیل در فروشگاه اینترنتی دوچرخه یافت نخواهد شد.
 

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

 

نقاط قوت: کاهش مصرف سوخت خودرو و افزایش شتاب و قدرت موتور از نقاط قوتی است که خریداران این قطعه به آن اشاره داشته اند.

 

نقاط ضعف: هیچ یک از کاربران به نقاط ضعف محصول اشاره نکرده اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع 32% خریداران این محصول ازخرید با کدتخیف رضایت داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه