لوگو تخفیف هات

غذای ماهی

غذای ماهی

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالاهای غیر خوراکی
کالاهای غیر خوراکی
2 تخفیف
1
غذای گیاه خواران
غذای گیاه خواران
1 تخفیف
0
کیک و شیرینی
کیک و شیرینی
1 تخفیف
1
غذای حیوانات
غذای حیوانات
2 تخفیف
0
میوه و سبزیجات
میوه و سبزیجات
7 تخفیف
0
آجیل و خشکبار
آجیل و خشکبار
8 تخفیف
0
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر
تخفیف 75% خرید غذای سگ
قیمت قدیم
145,500
سود شما
108,670
قیمت جدید
36,830
فعلا معتبر
خرید غذای گربه و بچه گربه تا 75% تخفیف
قیمت قدیم
145,500
سود شما
108,670
قیمت جدید
36,830

خصوصیات غذای حیوان خانگی:

غذای ماهی در تنگ، اهميت بالايي دارد و بهترين كار اين است كه از غذاهای مخصوص برای این ماهی استفاده شود. البته باید دقت کنید که غذای ماهی قرمز بايد در ظروف كاملاً در بسته و در جاي خشک، نگهداری شود. توجه به تاريخ مصرف غذای ماهی، يکي از اصول اوليه خريد و نگهداري غذای ماهی قرمز است. ماهى قرمز باید غذاهاى کم پروتئين و سرشار از کربوهيدرات شناور در سطح آب را مصرف کند. البته برای غذای ماهی قرمز در منزل می توان از خرده‌ های ريز نان يا حبوبات پخته شده يا زرده تخم مرغ استفاده کرد.

انواع غذای گربه:

مهم ترین عامل در نگهداری گربه کیفیت غذای گربه است. کیفیت زندگی گربه ها بسیار به نوع غذای گربه مصرفی آنها وابسته است. انتخاب صحیح غذای خشک گربه به عنوان حیوان خانگی، از همان ماههای اول زندگی، مسیر سلامت او را در میانسالی و پیری تعیین می نماید. مهترین مسائلی که با انتخاب صحیح غذای گربه قابل پیشگیری است عبارت اند از : سلامت دندانها، کم شدن ریزش مو، سلامت کلیه هاعدم چاقی و غیره. در رژیم غذای گربه علاوه بر غذای خشک، کنسرو گربه و سوپ گربه هم برای سلامت گربه ها لازم و ضروری می باشد.

خرید غذای حیوان خانگی:

امروزه امکان اینکه غذای سگ رو به صورت آماده از جاهایی مثل سوپرمارکت، پت شاپ، کلینیک های دامپزشکی و پت شاپ اینترنتی به راحتی تهیه کرد. البته برخی از افراد که حیوان خانگی مانند سگ دارند ترجیح میدهند غذای سگ خودشون رو در منزل درست کنند. از ویژگی غذای سگ به صورت کنسروی این است که که محتویات داخل آن تا قبل از باز شدن در کنسرو، استریل است. همچنین غذای سگ به صورت خشک، هم کامل و هم خوش طعم می باشد.

ارائه کد خرید غذای ماهی و حیوانات با تخفیف واقعی و جذاب:

برای استفاده از کد تخفیف بهترین غذای حیوان با کیفیت عالی می توانید به وبسایت تخفیف هات به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان در این زمینه مراجعه نمائید. و از خدمات بی نظیر این وب سایت بهره مند شوید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف جهت خرید آنلاین غذای حیوان نظیر غذای ماهی مطلع شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را نیز برای مردم در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.

ارسال نظرات