لوگو تخفیف هات

تخفیف 52% خرید غذای سگ

52 درصد
0
102
5
اشتراک گذاری
تخفیف 52% خرید غذای سگ
52%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع غذای سگ پیکینیز و سگ های دیگر را تا 52% تخفیف در سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
750,000
سود شما
388,010
قیمت جدید
361,990

 

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده غذای سگ پیکینیز:

غذای ماهی و حیوانات  مانند سگ پیکنیز و انواع سگ نگهبان  با کیفیت عالی برای حیوان خانگی شما تا 52% تخفیف در سایت تخفیف هات بدون نیاز به کد تخفیف دیجیکالا  و تخفیف باسلام به فروش میرسد.

 

خصوصیات غذای سگ:

عکس سگ پیکیمیز و همچنین فیلم خرید سگ در برنامه های اجتماعی مانند اینستاگرام و... است که میتوانید بامزه بودن و بانمک بودن این حیوان را ببینید. سگ پیکینیز و سگ نگهبان و انواع سگ های دیگر باید غذا و خوراک خوبی داشته باشند و توجه و رسیدگی بسیاری میخواهند. حتی میتوانید برای حیوان خانگی خود اسباب بازی تهیه کنید و بسیار سرگرم بشوند. تمامی این محصولات در سایت های مختلف با تخفیف هایی عالی موجود هستند که شما میتوانید بسیار ارزان تر و به صرفه تر خرید کنید. غذای سگ در برندهای مختلف موجود می باشد. وزن این محصولات متفاوت است که چند وعده غذایی میتوانید به حیوان خود بدهید. عکس سگ و عکس غذای سگ موجود میباشد و شما میتوانید قبل از خرید آن را مشاهده کنید.  غذای دیگر حیوانات را نیز با تخفیف هایی عالی میتوانید از سوپرمارکت اینترنتی  برای حیوان خانگی خود تهیه کنید و از کدتخفیف های ویژه برخوردار شوید. با خوردن غذاهای مخصوص سگ شما چاق و سر حال میشود و میتوانید عکس سگ زیبای خود را در صفحه خای مجازی خود به اشتراک بگذارید.

 


 

 

نظرات کاربران در مورد محصول:
 

 

نقاط قوت: کیفیت خوب، دارای پروتئین بالا.

 

نقاط ضعف: کیفیت پایین بسته بندی محصولات.

 

جمع بندی نظرات کاربران: بسیاری از کاربران از خرید لوازم نگهداری حیوانات مانند قلاده سگ و غذای سگ از فروشگاه اینترنتی رضایت کامل داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه