لوگو تخفیف هات

خرید غذای گربه و بچه گربه تا 52% تخفیف

52 درصد
0
220
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
52%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع غذاهای حیوانات را تا 52% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
750,000
سود شما
388,010
قیمت جدید
361,990

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع غذای گربه و سگ:

انواع خرید لوازم حیوانات مانند غذای بچه گربه، سگ و انواع حیوانات مانند غذای گربه و ... را با کیفیت بالا تا 52% تخفیف باسلام خریداری کنید.

خصوصیات غذای گربه:

برای شما که صاحب سگ و گربه هستید حتما پیش آمده که سر این دوراهی قرار بگیرید که غذای گربه خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از فروشگاه ها بخریم؟ البته باید توجه کنید که غذای خانگی بهتره یا غذای خشک و کدوم به صرفه تره و اقتصادی به نظر می رسد.کنسرو غذای گربه با 52% کدتخفیف و نصف شدن قیمت اصلی در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با کیفیتی عالی به فروش میرسد. یکی از این محصولات غذای بچه گربه مکملی مقوی برای گربه های شما است. کنسرو سگ و گربه هم مانند غذای خشک، مخلوطی از مواد غذایی اولیه است ولی میزان رطوبت اون بیشتر از غذاهای خشک و بین 60 تا 80 درصد هست و از نظر ترکیبات هم ممکنه پروتئین یا چربی بالاتری نسبت به غذای خشک داشته باشد.ویژگی دیگر غذای سگ و گربه اینه که محتویات داخلشون تا قبل از باز شدن در کنسرو، استریله و بخاطر نوع ترکیبات و درصد بالای رطوبت و بافت غذاهای کنسروی، گربه ها از خوردنشون بسیار لذت میبرند.

 


 

نظرات کاربران در مورد محصول:
 

نقاط قوت: کیفیت خوب محصولات.

نقاط ضعف: قیمت بالای محصولات.

جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از خرید این نوع محصولات رضایت دارند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه