لوگو تخفیف هات

وبینار

وبینار

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
خرید بلیط سینما و تئاتر
خرید بلیط سینما و تئاتر
23 تخفیف
4
تلویزیون های اینترنتی
تلویزیون های اینترنتی
3 تخفیف
6
آموزش آنلاین
آموزش آنلاین
93 تخفیف
3
اشتراک فیلم و سریال
اشتراک فیلم و سریال
43 تخفیف
31
کتاب، نشریه و ترجمه
کتاب، نشریه و ترجمه
88 تخفیف
12
پادکست و موسیقی
پادکست و موسیقی
18 تخفیف
0
سمینار و وبینار
سمینار و وبینار
10 تخفیف
0
عکاسی و چاپ
عکاسی و چاپ
12 تخفیف
0
کوپن و کد تخفیف
كد تخفيف ايسمينار ویژه انواع وبینار

كد تخفيف ايسمينار ویژه انواع وبینار

کاربران تخفیف هات میتوانند با وارد کردن کد تخفیف از 30% تخفیف ویژه انواع وبینار وبسایت ایسمینار بهره مند شوید.برای استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسمینار برای شما منظور گردد.

70,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 30% ویدئو وبینارهای سایت ایسمینار

کد تخفیف 30% ویدئو وبینارهای سایت ایسمینار

کاربران تخفیف هات میوانند با وارد کردن کد تخفیف از 30% تخفیف وبینار های بورس سایت ایسمینار بهره مند شوند.جهت استفاده از کدتخفیف میبایست کد تخفیف را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسمینار برای شما منظور گردد.

30% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 30% خرید بلیط وبینار های ایسمینار

کد تخفیف 30% خرید بلیط وبینار های ایسمینار

از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف از 30% تخفیف خرید بلیط وبینار های ایسمینار بهره‌مند می‌شوید.اگر نیازمند استفاده از این تخفیف هستید میبایست کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسمینار برای شما منظور گردد.

30% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف ایسمینار ویژه ویدئو وبینارهای مالی

کد تخفیف ایسمینار ویژه ویدئو وبینارهای مالی

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 30% تخفیف ویژه وبینار های مالی بهره مند شوید. برای استفاده از این وبینار کافی است کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسمینار برای شما منظور گردد.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف ویژه ویدئو وبینار های ایسمینار

کد تخفیف ویژه ویدئو وبینار های ایسمینار

از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف تا 30% تخفیف وبینار های منتخب لینک اختصاصی ایسمینار بهره مند شوید.به منظور اعمال تخفیف کد تخفیف را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسمینار برای شما منظور گردد.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 20% eseminar ویژه وبینارهای منتخب

کد تخفیف 20% eseminar ویژه وبینارهای منتخب

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20% تخفیف ویژه ایجاد وبینار جدید در ایسمینار بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "ایجاد وبینار" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 25% ایجاد وبینار ایسمینار و ویدئو آموزشی

کد تخفیف 25% ایجاد وبینار ایسمینار و ویدئو آموزشی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25% تخفیف ویژه برای ایجاد وبینار در ایسمینار بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "ایجاد وبینار" کلیک نمایید.

25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف eseminar ویژه ویدئوهای آموزشی 50 درصدی

کدتخفیف eseminar ویژه ویدئوهای آموزشی 50 درصدی

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 50% تخفیف ویژه ویدئوهای آموزشی وبسایت ایسمینار بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید فیلم آموزشی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
 کد 99% تخفیف ایسمینار ویژه برنامه نویسی

کد 99% تخفیف ایسمینار ویژه برنامه نویسی

کاربران تخفیف هات میتوانید از 99% تخفیف ویژه برنامه نویسی از وبسایت سون لرن بهره مند شوید.برای استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت سون لرن برای شما منظور گردد.

99% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اینفوگرام تا 100% ویژه وبینار های آموزشی رایگان

کد تخفیف اینفوگرام تا 100% ویژه وبینار های آموزشی رایگان

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید وارد سایت اینفوگرام شده و در کمپین (هر کجا، هر زمان، یادگیری) شرکت کرده و از 100% تخفیف این سایت برای دیدن وبینار های رایگان این کمپین بهره مند شوید. . برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

انتقال اطلاعات بدون در نظر گرفتن محدودیت های جغرافیایی با وبینار:

با گسترش ابزارهای ارتباط جمعی و پیشرفت تکنولوژی امروزه شما میتوانید با استفاده از نرم افزارهای ویدئو کنفرانس به راحتی به ارائه ها، سخنرانی ها، کارگاه یا سمینار مبتنی بر وب دسترسی داشته باشید. منظور از سمینار های مبتنی بر وب وبینار است که مخفف اصطلاح Web-Based Seminar میباشد. روشی فوق‌العاده جذاب و پویا برای انتقال اطلاعات به مخاطبانی که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف پراکنده هستند.

 

کاربرد وبینار چیست؟

وبینار ها معمولا با هدف آموزش نرم‌‌افزار، به اشتراک‌گذاری اطلاعات در مورد یک محصول یا خدمت جدید، ارتقای یک برنامه و … برگزار می‌شوند. این امکان را معمولا برای سازمان‌ها فراهم می‎کنند تا به سادگی بتوانند اطلاعات مد نظر خود را منتقل کنند. برای برگزاری همایش ها ابزارهای آنلاینی وجود دارد که کار را برای سازمان ها و... آسان تر میکنند.

 

وبینار رایگان ابزار مناسبی برای رفع نیازهای شما:

در حالی‌کهwebinar برای برخی موضوعات فوق‌العاده مفید هستند، اما برای هر آموزشی مناسب نیستند. باید این نکته را در نظر بگیریم که آیا این اطلاعات منتقل شده برای مخاطبان مفید هستند یا خیر. به علاوه باید به این مسئله هم توجه کنیم که ما برای پوشش کامل اطلاعاتی که قصد انتقال آنها را داریم به چند ساعت زمان احتیاج داریم؟! به همین دلیل قبل از برگزاری یک webinar اگر با کارشناسان مشورت کنیم مطمئن میشویم که از ابزار مناسبی برای این کار استفاده کرده‌ایم. همچنین شما برای برگزاری هرچه بهتر نیاز به استفاده از یک فضای آرام، پوشش کامل تمامی رویداد ها، استفاده از فیلم آموزشی مرتبط و... نیاز دارید. همچنین نیاز است تمامی افرادی که در این ارائه ها شرکت می‌کنند به امکانات سخت افزاری مناسبی مانند هدست، کابل شبکه و... دسترسی داشته باشند.

 


مزایای وبینار و همایش آنلاین:

اگر بخواهیم امکاناتی که وبینار رایگان برای ما به ارمغان می‌آورد را در چند خط به طور خلاصه بیان کنیم میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 

• تعامل دو طرفه بین طرفین

 

• اشتراک گذاری تجربیات

 

• صرفه جویی در وقت و هزینه

 

• برگزاری رویداد در هر زمان دلخواه به صورت آنلاین

 

• هزینه ارزان قیمت و مقرون به صرفه تر نسبت به سیستم آموزشی سنتی و...

 

ضمن اینکه نباید از این مسئله غافل شد که سرعت اینترنت و امکانات سایت بر روی برگزاری و ارائه فیلم آموزشی تاثیر به سزایی دارد. پس اگر به دنبال یک ارائه عالی برای آموزش های خود هستید، باید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

چطور آموزش مجازی با وبینار باعث یادگرفتن بیشتر می شود؟

آموزش مجازی شاید جز مواردی است که بسیاری از افراد در ابتدا در مقابل آن مقاوت کردند. استفاده از آن به قدری سریع و گسترده وارد زندگی افراد شد که هیچکس چاره ایی جز پذیرفتن آن نداشت. آموزش مجازی نواقصی نیز دارد چرا که هیچ چیز جای حضور فیزیکی در کلاس را نمیگیرد، در واقع مدرس هر عنوان درسی با توجه به بازخورد دانش آموزان خود می تواند تدریس بهتری داشته باشد. شاید مشغله های زیاد و ندانستن علاقه مندیهایمان ما را به سمت این برده است تا مشتاق یاد گرفتن موارد بسیاری از عناوین آموزشی از راه دور باشیم. البته ماهر بودن در مباحث مختلف از موارد مورد نیاز پیشرفت جوامع کنونی است.

 

ویژگیها و امکانات بی نظیر وبینارها:

• امکان شرکت در WebConferece از طریق تبلت

 

• امکان برقراری پرسش و پاسخ هم خصوصی و هم عمومی

 

• امکان ضبط جلسات و استفاده دوباره بصورت آنلاین

 

• دانلود جلسات ضبط شده به صورت فرمت فشرده و با کیفیت mp4

 

• امکان دریافت و دانلود محتوای رکورد شده

 

• امکان برگزاری نظرسنجی، رای گیری و نمایش نتایج بصورت نمودار

 

• نمایش انواع فایل ها SWF, FLV, MP4, PPT, JPG, PDF و …

 

• دسترسی از هر نقطه‌ی جغرافیایی، فقط با اتصال به اینترنت

 

• تعاملی‌بودن و امکان مشارکت بهتر مخاطبان در رویداد

 

• امکان برنامه‌ریزی بهتر و بدون محدودیت

 

• حذف رفت‌وآمد و دوری از ترافیک شهری و به تبع آن کاهش هزینه ها و...

 

ارائه کد تخفیف خرید بلیط وبینار و ویدئو در تخفیف هات:

پوشش‌دهی آنلاین همایش مرسوم‌ترین کاربرد وبینار است. همان‌طور هم که از دلیل نام‌گذاری وبینار برمی‌آید درواقع وبینار تلفیقی است از وب و سمینار. شما می‌توانید تمامی همایش‌های خود را به‌صورت وبینار برگزار کنید. همچنین باید بدانید که آموزش مجازی یک مسیری است که دنیای فناوری اطلاعات برای افراد شاغل و تمام کسانی که با کمبود زمان برای آموزش مواجه بوده و هستند به ارمغان آورده است. از آنجایی که آموزش الکترونیکی می تواند در هر زمان از روز و با حذف محدودیت ها انجام شود، تمام مشتاقان یادگیری می توانند در حرفه و تحصیلات خود متمرکز شوند و همیشه به روز باشند.

 

کد تخفیف و یا حتی رایگان بودن این نوع آموزش ها از مواردی است که باعث انگیزه برای یادگیری سریعتر می شود. برای دریافت کد تخفیف ایسمینار و ... حتما به سایت تخفیف هات سر بزنید و کد تخفیف خود را دریافت کنید.کارشناسان ما در تخفیف هات پس از بررسی کامل هر کدتخفیف و اطمینان از فعال بودن آنها این کدها را به شما عزیزان هدیه می‌دهند تا بتوانید با تخفیف مناسب و قیمت ارزان تر خدمات خود را دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات