لوگو تخفیف هات
کارنامه
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر
تخفیف 46% خرید زعفران
قیمت قدیم
50,000
سود شما
23,100
قیمت جدید
26,900
فعلا معتبر
خرید زرشک مرغوب با تخفیف
قیمت قدیم
650,001
سود شما
595,001
قیمت جدید
55,000
اسنپ مارکت اسنپ شاپ
توضیحات

زرشک چه خاصیتی دارد؟

زرشک سرشار از ویتامین C است و خاصیت داروی ملین را دارد. پوسته، ریشه و ساقه آن تقویت‌کننده، ضدعفونی‌کننده، صفرا آور است. از خصوصیات زرشک پفکی می توان به درشت بودن، یکدست بودن، قرمز و خوش رنگ بودن نیز اشاره نمود. زرشک زیر تالاری، آن هایی هستند که در هنگام خشک شدن بر روی قفسه ها تند تر از شاخه ها جدا میشوند و بر روی زمین می افتند. که در حقیقت به صورت مخلوطی از زرشک پفکی و دانه اناری می باشند. این نوع زرشک یکدست نیست و فقط در فواصل خاصی در دسترس می باشند.

خرید زعفران و ویژگی های آن:

زعفران شادی آور است و گردش خون را بهبود می‌بخشد، که این باعث افزایش متابولیسم بدن می‌شود. قیمت زعفران در بسته‌بندی های متنوع و وزن های گوناگون متفاوت است. زعفران یکی از محبوب‌ترین ادویه‌های شرقی است. این ادویه باارزش، باکیفیت‌های متفاوتی عرضه می‌شود. قیمت زعفران خوب و باکیفیت متفاوت با سایر محصولات می باشد. زغفران خوب کمی تلخ است و به آرامی رنگ می‌دهد. زعفران و زرشک در پخت و تزیین غذا نظیر برنج، انواع خورش‌ها و شربت‌های ایرانی استفاده می‌شود. با خرید زعفران و مصرف آن به غذا، رنگ و طعم بی‌نظیری میتوانید ببخشید.

انواع تزیین غذا:

امروزه دورچین های متنوع و تزیین غذایی زیادی مشاهده می کنیم که با سبزیجات آماده شده اند. تزیین غذا به زیبایی ظرف سرو غذا و تزیین سالاد کمک زیادی می کند. برای مهمانی ها می توانید از تزیین سالاد و یا دورچین غذا استفاده کنید. به دلیل اینکه سفره آرایی نقش مهمی در تحریک اشتها و جذب افراد برای خوردن غذا را ایجاد می کند. جهت خرید لوازم و چاشنی های مورد نیاز برای تزیین سالاد، غذا و ... به صورت ارزان می توانید به تخفیف هات مراجعه کنید. همچنین می توانید از قیمت زعفران و محصولات مشابه نیز مطلع شوید.

ارائه کد تخفیف خرید زعفران و انواع تزئینات غذا به صورت واقعی و جذاب:

برای استفاده از کد تخفیف خرید زعفران و انواع چاشنی ها جهت تزیین سالاد و غذا می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین انواع این محصولات نظیر قیمت زعفران مطلع شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را نیز برای کاربران در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.
ارسال نظرات