لوگو تخفیف هات

سوپرمارکت اینترنتی

سوپرمارکت اینترنتی

امتیاز دهید
(امتیاز 4.33 از 12 رای)
سوپرمارکت
سوپرمارکت
158 تخفیف
12
خرده فروشی
خرده فروشی
231 تخفیف
1
مد و پوشاک
مد و پوشاک
138 تخفیف
3
آرایشی، بهداشتی و سلامت
آرایشی، بهداشتی و سلامت
99 تخفیف
2
پروتئین
پروتئین
37 تخفیف
0
میوه و سبزی
میوه و سبزی
36 تخفیف
0
چوب و دکوراتیو
چوب و دکوراتیو
34 تخفیف
0
الکترونیک و دیجیتال
الکترونیک و دیجیتال
118 تخفیف
4
ابزار فنی و مهندسی
ابزار فنی و مهندسی
25 تخفیف
2
پوشاک و تجهیزات ورزشی
پوشاک و تجهیزات ورزشی
31 تخفیف
1
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف پینکت تا 50% برای خرید آنلاین

کد تخفیف پینکت تا 50% برای خرید آنلاین

شما از طریق سایت تخفیف هات با کپی کردن کد تخفیف می توانید از 50% تخفیف سایت پینکت تا سقف تخفیف 25 هزار تومان برای خرید اول خود بهره مند شوید. برای دریافت تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

25 هزارتومان حداقل خرید
سفارش اول
50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف دیجی کالا جت 15 هزارتومانی ویژه نان فانتزی

کد تخفیف دیجی کالا جت 15 هزارتومانی ویژه نان فانتزی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 15 هزارتومان تخفیف ویژه خرید نان از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید نان" کلیک نمایید.

15,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
اسنپ اکسپرس کد تخفیف 60% در طرح تخفیف نارنجی

اسنپ اکسپرس کد تخفیف 60% در طرح تخفیف نارنجی

کاربران عزیز میتوانید روزانه تعدادی کالا را در طرح تخفیف نارنجی تا 60% تخفیف دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "تخفیف نارنجی" کلیک نمایید تا بتوانید از تخفیف ها استفاده نمایید.

60% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 50% اسنپ مارکت ویژه اولین خرید

کد تخفیف 50% اسنپ مارکت ویژه اولین خرید

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات تا 50% تخفیف ویژه لوازم آرایشی بهداشتی از وبسایت اسنپ مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف بر روی "لوازم آرایشی" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف کافی استور تا 10% ویژه اولین خرید

کد تخفیف کافی استور تا 10% ویژه اولین خرید

با وارد کردن کد تخفیف در اولین خرید خود از 10% تخفیف از فروشگاه کافی استور بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و برروی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف دیجی جت اولین خرید تا 25 هزار تومان

کد تخفیف دیجی جت اولین خرید تا 25 هزار تومان

با استفاده از کدتخفیف می توانید از 25 هزارتومان تخفیف ویژه برای اولین خرید انواع کالا برای سفارش بالای 40 هزارتومان از اسنپ اکسپرس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

40 هزارتومان حداقل خرید
ویژه سفارش اول
25,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اولین خرید دیجی جت 30 هزارتومانی ویژه سوپرمارکت

کد تخفیف اولین خرید دیجی جت 30 هزارتومانی ویژه سوپرمارکت

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30 هزارتومان تخفیف اولین خرید بالای ۱2۰ هزارتومان از سوپرمارکت دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

ویژه سفارش اول
120 هزارتومان حداقل خرید
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
دیجی کالا جت تخفیف 20 هزارتومانی

دیجی کالا جت تخفیف 20 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20 هزارتومان تخفیف ویژه برای حداقل سفارش تا 100 هزارتومان از کافه رئیس در تهران از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا جت بهره مند شوید. این تخفیف ویژه سفارش اول است. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداقل خرید
20,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد 15 هزار تومان تخفیف اسنپ اکسپرس بدون محدودیت خرید اول

کد 15 هزار تومان تخفیف اسنپ اکسپرس بدون محدودیت خرید اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 15 هزارتومان تخفیف بدون محدودیت ویژه انواع خرید از اکسپرس مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف اسنپ اکسپرس میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

تهران
15,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف دیجی کالا تا 40 هزار تومان ویژه سوپرمارکتی

کد تخفیف دیجی کالا تا 40 هزار تومان ویژه سوپرمارکتی

با استفاده از کد تخفیف برای خرید بالای 200 هزارتومان از دیجی کالا از 40 هزارتومان تخفیف استفاده نمایید. لازم به توضیح است این کد قابل استفاده برای کالاهای شگفت انگیز نیست. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی نموده و سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت دیجی کالا برای شما منظور گردد.

200 هزارتومان حداقل خرید
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف جت مارت 25 درصدی سفارش اول

کد تخفیف جت مارت 25 درصدی سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف از 25% تخفیف ویژه برای خرید انواع محصولات سوپرمارکتی از جت مارت تا سقف تخفیف 30 هزارتومان برای سفارش بالای 120 هزارتومان استفاده نمایید. لازم به توضیح است این کد ویژه سفارش اول است. جهت استفاده از این تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید.

ویژه سفارش اول
30 هزارتومان حداکثر تخفیف
120 هزارتومان حداقل خرید
25% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد 20% تخفیف دیجی جت ویژه مواد پروتئینی

کد 20% تخفیف دیجی جت ویژه مواد پروتئینی

کاربران تخفیف هاتی میتوانید مواد پروتئینی را با تخفیف 20% از دیجی کالا جت برای سفارش بالای 150 هزارتومان از دیجی کالا جت خریداری نمایید. جهت استفاده از این تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف

سوپرمارکت آنلاین چیست؟

در واقع خرید از سوپرمارکت آنلاین مزایای بسیاری از جمله دارا بودن کد تخفیف و قیمت های مناسب دارد. این کد تخفیف سوپرمارکت ها به شما در صرفه جویی هزینه هایتان کمک می کند. علاوه بر آن ارسال اجناس توسط پیک زحمت شما را کمتر خواهد کرد. شما میتوانید با یک نگاه تمام محصولات یک فروشگاه را در سوپرمارکت اینترنتی ببینید و مایحتاج خود را از این فروشگاه ها که همه کالاهای نیاز شما را داراست خریداری کنید. شما در این روش سفارشات خود را ثبت می کنید و در مدت زمان کمی به تمامی مواد غذایی مورد نیاز خود دسترسی پیدا می کنید. افراد شاغل و کسانی که به کار در منزل مشغول هستند بیشترین کسانی هستند که از سوپر مارکت آنلاین استفاده می کنند به دلیل اینکه به خوبی می دانند، خرید آنلاین با کد تخفیف سوپر مارکت زمان زیادی برای آن ها ذخیره می کند.

هایپرمارکت آنلاین

با خرید از سوپر مارکت آنلاین، 7 قدم جلوتر از بقیه باش!

ویژگی هایی که سوپر مارکت های آنلاین با کد تخفیف سوپر مارکت دارند، سبب می شود تا خرید از سوپر مارکت های سنتی به مرور کاهش یابد و با کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود خرید سوپرمارکتی را به صرفه تر ثبت کنند. در ادامه به برخی از مهم ترین آپشن هایی که با خرید از سوپر مارکت اینترنتی بدست می آوریم، را بیان می کنیم:

 1. صرفه جویی در وقت
 2. صرفه جویی در هزینه
 3. تخفیف های ویژه
 4. تنوع زیاد
 5. نامحدود بودن سفارش
 6. فرار از ترافیک و شلوغی فروشگاه ها
 7. وجود کرونا و در امان ماندن از بیماری
 8. و…

برای مشاهده مطالب چگونه صرفه جو باشیم؟ و آموزش نحوه خرید از اسنپ مارکت به تخفیف هات مراجعه کنید.

فروشگاه آنلاین

مزایای خرید سوپرمارکتی از فروشگاه آنلاین چیست؟

یک سوپری آنلاین همانند یک هایپر مارکت اجناس زیادی را از جمله مواد پروتئینی، سبزیجات، خشکبار و ... را در سبد کالای خود دارد و این حق انتخاب زیادی در خرید از یک سوپرمارکت اینترنتی به شما می دهد. شما میتوانید بهترین اجناس را با کدتخفیف سوپرمارکت مناسب از سوپرمارکت آنلاین خرید کنید. وقتی که تصمیم می گیرید از هایپر مارکت اجناس ضروری و مایحتاج زندگی خود را تهیه کنید ممکن است زمان زیادی را صرف انتخاب و خرید صرف نمایید. در سوپرمارکت اینترنتی زمانی که صرف خرید می کنید بسیار کاهش خواهد یافت. اگر روزی عجله داشتید و اصلا زمان کافی نداشتید تا از یک فروشگاه نزدیک محل زندگی تان خرید کنید حتما سراغ یکی از این فروشگاه های معتبر بروید و از آن خرید کنید، شاید برای همیشه مشتری خرید اینترنتی با کد تخفیف اولین خرید سوپر مارکت، خرید آنلاین از سوپرمارکت و کد تخفیف اکالا شوید.

تنوع محصولات در سوپر مارکت های آنلاین:

خیلی مواقع پیش آمده است که وارد مغازه شوید و محصول دلخواهتان را نیابید و مجبور باشید به خاطر کمبود وقت یا به خاطر موقعیت خاصی که در آن قرار دارید برند یا کالایی که کیفیت مورد نظر شما را ندارد، بخرید. بنابراین سوپرهایی که تمام کالاهای موردنیاز ما را دارند، در هنگام انتخاب در اولویت هستند. قفسه‌های پرشده از کالاهای متنوع و رنگارنگ با برندهای مختلف از محصولات خوراکی و بهداشتی، توجه مشتری را به خود جلب می‌کند. بنابراین شما این امکان را دارید که با خرید آنلاین از سوپرمارکت با یک کلیک ساده، تمام کالاهای مورد نظرتان را با خیال راحت و بدون دغدغه خریداری کنید. هرچه تنوع کالاهای موجود سوپری های آنلاین بیشتر باشد، راحت‌تر می‌توانیم تمام موارد لیست خرید خود را تهیه کنیم. برای دریافت جدید ترین تخفیف ها مانند کد تخفیف اولین خرید سوپر مارکت، تخفیفات سوپرمارکت دیجی کالا، کد تخفیف پینکت و… به تخفیف هات مراجعه کنید.

خرید آنلاین از سوپرمارکت

سوپرمارکت اینترنتی در اختیار دارندگان فروشگاه ها:

حال باید ببینیم چه کسانی سوپر مارکت اینترنتی دارند؟ بعضی از همین مراکز معتبر این روزها تلاش می کنند فضای کاری خود را از یک هایپر مارکت سنتی به فضای آنلاین وارد کنند. علاوه بر هایپر مارکت دارها کسانی که در فضای کسب و کارهای نوپا فعالیت دارند به سمت داشتن یک فروشگاه اینترنتی در حرکت هستند. این طیف از دارندگانفروشگاه با تخفیف اسنپ یا بهتر بگوییم فروشگاه اینترنتی اجناس خود را عموما از دارندگان فروشگاه ها تهیه و توسط پیک ارسال می کنند. حواستان باشد نباید به هر فروشگاه اینترنتی اعتماد و از آن خرید کرد. همیشه به علامت های اخذ شده از مراکز مرتبط دقت کنید تا مبادا پولتان را از دست دهید. یادتان نرود که کد تخفیف مخصوص خود را برای خرید از سوپر مارکت آنلاین مانند کد تخفیف اسنپ مارکت، کد تخفیف اسنپ فود ،کد تخفیف اولین خرید سوپر مارکت و… از تخفیف هات دریافت نمایید.

معرفی برترین و محبوب ترین سوپر مارکت های آنلاین:

با رشد اینترنت و افزایش تقاضا در آنلاین شدن خدمات ها، در زمینه خرید آنلاین از سوپرمارکت نیز رشد زیادی را در کشور داشته ایم. به طوری که تعداد زیادی از سوپرمارکت ها، فروش آنلاین بیشتری را نسبت فروش سنتی و حضوری دارند. در همین راستا در ادامه به معرفی چند سوپر مارکت اینترنتی محبوب کاربران خواهیم پرداخت:

 • سوپرمارکت اینترنتی دیجی کالا
 • سوپر مارکت اینترنتی اسنپ مارکت
 • سوپر مارکت اینترنتی افق کوروش(اکالا)
 • سوپر مارکت اینترنتی اسنپ فود
 • سوپر مارکت اینترنتی پینکت
 • و…
خرید از سوپر مارکت

درمورد سوپر مارکت آنلاین، اسنپ مارکت:

اسنپ مارکت که این روز ها از محبوبیت زیادی برخوردار است، از سرویس های نسبتا جدید اسنپ است که با همکاری این شرکت و شرکت هایپراستار راه اندازی شده است. اسنپ مارکت به دلیل تنوع بالا در محصولات و سفارش آسان خیلی زود توانست بازار را از رقبای خود بگیرد.اپلیکیشن اسنپ مارکت را می توانید از راه های مختلف دانلود کنید. از طریق سوپر اپلیکیشن اسنپ، بازار، گوگل پلی و… . شما می توانید جدید ترین کدتخفیف سوپرمارکت آنلاین مانند کد تخفیف اسنپ مارکت، کد تخفیف اولین خرید سوپر مارکت و… را از تخفیف هات دریافت کنید.

درمورد سوپر مارکت اینترنتی اکالا:

اکالا نیز فروشگاه اینترنتی افق کوروش است که محصولات فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سوپر مارکت آنلاین اکالا به فروش می رسد. محصولات اکالا در دسته بندی های متنوع مانند انواع خوار و بار ها، محصولات بهداشتی، نوشیدنی ها و دم نوش ها، محصولات سوپر مارکتی و… عرضه می شوند. شما می توانید با کد تخفیف اکالا به راحتی محصولات مورد نیاز خودتان را سفارش دهید و در سریع ترین زمان ممکن از نزدیک ترین شعبه افق کوروش، درب منزل تحویل بگیرید.

خرید آنلاین از سوپری

روش های خرید و امکانات فروشگاه های آنلاین:

در سوپرمارکت های اینترنتی این امکان وجود دارد که کالا و یا برند مورد نظرتان را جستجو کنید و آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. معمولا این وب سایت ها، اپلیکشن هایی برای کاربری آسان ارائه می کنند که هم برای اندروید و آی‌اواس قابلیت اجرا دارد. در این روش امکان پیگیری سفارش ها توسط مشتری در لحظه موجود می باشد و این نکته از مزیت های این سامانه ها به شمار می روند. در این راستا شما در قسمت پیگیری سفارش در صورت هرگونه تغییر در سفارش یا تاخیر در ارسال آن می‌توانید مستقیما با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا به سرعت درخواست شما پیگیری شود. در صورت مغایرت می توانید کالای مورد نظر را به سوپرمارکت عودت داده و هزینه ای که پرداخت کرده اید را باز پس بگیرید که این مورد نیز یکی دیگر از مزایای سوپرمارکت های اینترنتی محسوب میشود. برای اطلاع از آخرین تخفیف های سوپرمارکتی و سایر تخفیف ها مانند فروشگاه تخفیف آنلاین لباس زنانه ، خرید لباس دخترانه و… به تخفیف هات مراجعه نمایید.

دریافت کد تخفیف ویژه خرید آنلاین از سوپرمارکت:

یکی از ویژگی های خاص این مارکت ها اطلاعاتی است که مربوط به هر کالا بوده و شما می توانید قبل از خرید، اطلاعات مربوط به آن را مطالعه نموده و با آگاهی کامل نسبت به خرید خود اقدام کنید. با استفاده از تخفیف های بی نظیر و تخفیف لحظه آخری سایت تخفیف هات میتوانید کالاهای مورد نظر خود را از سوپر مارکت های آنلاین با قیمتی استثنایی و مقرون به صرفه تر و با کد تخفیف سفارش دارو از اسنپ و کد تخفیف دی جی کالا و سایت باسلام و کد تخفیف اسنپ شاپ تهیه نمائید.

کد تخفیف سوپرمارکت آنلاین از کجا پیدا کنیم؟

پاسخ بسیار ساده است، از تخفیف هات، شما می توانید از تمام سوپر مارکت های بزرگ آنلاین، در تخفیف را رایگان دریافت نمایید.

از کجا بدانیم کد تخفیف معتبر است؟

با استفاده از راهنمای خرید از سوپر مارکت های ایرانی که در وبلاگ تخفیف هات وجود دارد.

سوپرمارکت های اینترنتی در کدام شهر ها فعال هستند؟

سوپر مارکت های بسیار مثل اسنپ اکسپرس یا امارکت در تمام کشور فعال هستند.

چه کالاهایی سوپری لحاظ می شوند؟

کالاهای بسیاری امروز سوپری محسوب می شوند و اگر به عنوان مثال هایپر مارکت ها را در نظر بگیریم این تنوع بسیار بیشتر هم خواهد شد.

آیا می توان کد تخفیف بدون محدودیت هم پیدا کرد؟

بله ، سایت تخفیف هات همیشه با این کد ها بروز می شود.

ارسال نظرات