لوگو تخفیف هات

کد های ایرانسل

کد های ایرانسل

ایرانسل محبوب ترین اپراتور در ایران است .جدیدترین کد های اینترنت و شارژ ایرانسل را به صورت رایگان و معتبر از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.4 از 49 رای)
کوپن و کد تخفیف
حجم رایگان 1 گیگ برای اینترنت TD-LTE ایرانسل

حجم رایگان 1 گیگ برای اینترنت TD-LTE ایرانسل

با شماره گیری کد *40# یا با استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من میتوانید از 1 گیگ اینترنت رایگان 7 روزه ویژه استفاده در نواحی مرزی مهران، شلمچه، چذابه، خسروی، باشماق و تمرچین و مسیرهای منتهی به این مناطق را دریافت نمایید. جهت استفاده از این تخفیف ها میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت اینترنت" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی تا 50 گیگابایت

کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی تا 50 گیگابایت

با نصب اپلیکیشن ایرانسل من برای اولین بار کابران اندروید از 10 گیگابایت و کاربران ios از 50 گیگابایت اینترنت بهره مند خواهند شد.با دعوت دوستان خود، خودتان از 1 گیگ و دوستانتان از 10 گیگ اینترنت بهره مند خواهندشد. برای دریافت اپلیکیشن کافی است کد بالا را شماره گیری نمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد رایگان ایرانسل جهت سفارش محصولات ایرانسلی

کد رایگان ایرانسل جهت سفارش محصولات ایرانسلی

با استفاده از کد بالا می توانید محصول ایرانسلی خود را سفارش دهید و از طرف مراکز ایرانسل با شما تماس خواهند گرفت و پس از پرداخت هزینه محصول برای شما ارسال خواهد شد. لازم به توضیح است در حال حاضر فقط می توانید سیم کارت دائمی و اعتباری از این طریق سفارش دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت کد اینترنت رایگان ایرانسل و مکالمه رایگان با خرید سیم کارت دائمی ایرانسل

دریافت کد اینترنت رایگان ایرانسل و مکالمه رایگان با خرید سیم کارت دائمی ایرانسل

با خرید سیم کارت دائمی ایرانسل از 59 گیگابایت اینترنت رایگان، بسته 4 گیگا بایتی ماهانه رایگان تا 6 ماه با اعتبار 7 روزه، 1000 دقیقه مکالمه رایگان ایرانسلی 30 روزه، 6 ماه مکالمه نیم بها داخلی و 5 گیابایت اینترنت (هرماه 1 گیگابایت) بهره مند خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد های اینترنت رایگان ایرانسل تا 70% برای ساعات مختلف روز

کد های اینترنت رایگان ایرانسل تا 70% برای ساعات مختلف روز

با وارد کردن کد دستوری #4444* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من میتوانید بسته های مختلف مکالمه و اینترنت مخصوص به خود را با 70% تخفیف دریافت کنید.برای مشاهده جزییات کافی است بر روی "خرید کنید"کلیک نمایید.

70% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
تعویض سیم کارت ایرانسل به 4G و دریافت 20GB رایگان اینترنت

تعویض سیم کارت ایرانسل به 4G و دریافت 20GB رایگان اینترنت

اگر تاکنون سیم‌کارت خود را به 4G ارتقا ندادید بامراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من برای دریافت رایگان سیم‌کارت اقدام کنید و 20 گیگ اینترنت دریافت کنید.اینترنت به مدت 14 روز از ساعت 10 شب تا 2 بامداد قابل استفاده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این تخفیف و تخفیف های بیشتر ایرانسل روی "خرید کنید" کلیک کنید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف اینترنت ایرانسل با استفاده از پزشکت

کوپن و کد تخفیف اینترنت ایرانسل با استفاده از پزشکت

با نصب اپلیکیشن پزشکت و دریافت مشاوره از این برنامه یک بسته هدیه ۲ گیگابایتی به شما تعلق می‌گیرد.کافی است برای نصب پزشکت کد بالا را شماره گیری کنید تا لینک اپلیکیشن پزشکت برای شما ارسال شود.

فعلا معتبر
کدتخفیف
رمزهای اینترنت رایگان ایرانسل با تبدیل سیم کارت ایرانسل

رمزهای اینترنت رایگان ایرانسل با تبدیل سیم کارت ایرانسل

با وارد کردن کد دستوری #70* یا مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من و تنها با پرداخت 50 هزار تومان سیمکارت اعتباری خود را به سیمکارت دائمی تبدیل نموده و از 30 گیگابایت اینترنت هدیه (به مدت 30 روز) بهره‌مند شوید. همچنین علاوه بر اینترنت هدیه، از 1000 دقیقه مکالمه رایگان (به مدت 30 روز)، 6 ماه مکالمه نیم بها (دقیقه‌ای 30 تومان) با تمام خطوط داخلی و تا سقف 5 گیگابایت اینترنت رایگان از ماه دوم فعالسازی (هر ماه 1 گیگابایت) برخوردار خواهید شد. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وبسایت ایرانسل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کوپن تخفیف ویژه شارژ کیف پول دیجیتال ایرانسل ویژه عید

کوپن تخفیف ویژه شارژ کیف پول دیجیتال ایرانسل ویژه عید

کاربران ایرانسلی میتوانند با شماره گیری کیف پول دیجیتال خود را شارژ کنند و محصولات و خدمات دیجیتال را به آسانی و امنیت بالا انجام دهند.با حداقل 10 هزارتومان شارژ کیف پول دیجیتال، 2 گیگابایت اینترنت هدیه میگیرید و با هربار شارژ کیف پول دیجیتال خود به میزان 10 تا 25 درصد میزان شارژ انجام شده به عنوان شارژ هدیه برای شما درنظر گرفته خواهد شد.کافی است کد بالا را شماره گیری کنید تا بتوانید کیف پول دیجیتال خود را شارژ کنید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف خرید سیم کارت ایرانسل 50% ویژه سیم کارت اعتباری به همراه شارژ رایگان

کد تخفیف خرید سیم کارت ایرانسل 50% ویژه سیم کارت اعتباری به همراه شارژ رایگان

از طریق سایت تخفیف هات و بدون وارد کردن کد تخفیف می ‌توانید از 50% تخفیف سیم‌ کارت اعتباری ایرانسل بهره‌ مند شوید. لازم به ذکر است این سیم ‌کارت دارای 4 هزار تومان اعتبار اولیه، 4 گیگابایت اینترنت رایگان 7 روزه در هر ماه تا 6 ماه، 1.5 گیگابایت اینترنت رایگان 20 روزه و 100 دقیقه مکالمه رایگان ایرانسلی با اعتبار 20 روز می‌ باشد. برای مشاهده و خرید سیم‌ کارت اعتباری در وب سایت ایرانسل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
دریافت کوپن تخفیف %20 شارژ رایگان ایرانسل

دریافت کوپن تخفیف %20 شارژ رایگان ایرانسل

برای استفاده از شارژ شگفت‌انگیز، کد #رمز شارژ ۱۲ یا ۱۶ رقمی*۱۴۴* را وارد کنید و از 20% شارژ رایگان ایرانسل بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف خرید سیمکارت ایرانسل با هدیای ویژه

کد تخفیف خرید سیمکارت ایرانسل با هدیای ویژه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید سیم کارت ایرانسل را فقط با 20 هزارتومان خریداری نمایید. این سیم کارت دارای 130 هزارتومان پاداش نقدی و 5 گیگ اینترنت و 60 دقیقه مکالمه رایگان 3 ماهه و 60 پیامک رایگان می باشد. برای دریافت این سیم کارت بر روی "خرید سیم کارت" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار

کدهای ایرانسل برای خرید سیم کارت ایرانسل، اینترنت ایرانسل رایگان و...

این سامانه با هدف بهبود مشتری مداری و با نوآوری و بالابردن کیفیت خدمات و پشتیبانی 24 ساعته تلاش کرده است که خدمات نوین نظیر کد اینترنت رایگان ایرانسل و کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی را ارائه دهد و رضایت مشتریان را به دست آورند. اینترنت همراه irancell با سرعت دانلود نامحدود، قابل دسترس ازطریق مودم وتلفن های های همراه با بسته رایگان و ایرانسل شارژ رایگان رمزهای اینترنت رایگان ایرانسل و 10 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل می باشد. کاربران می توانند از پیشنهاد های جذاب وشگفت انگیز این اپراتور تلفن همراه که شامل اینترنت همراه، شارژ رایگان و بسته رایگان و کد های اینترنت رایگان ایرانسل با کوپن تخفیف ایرانسل می شود با وارد کردن کد های ایرانسل در وب سایت تخفیف هات بهره مند بشوند.

 

کد های ایرانسل


 

معرفی مجموعه ایرانسل:

شبکه irancell، در سال 1385 به طور رسمی فعالیت خود را در شهرهایی همچون تهران، مشهد و تبریز آغاز کرد و در کمترین زمان ممکن، با کمک متخصصین مجرب موفق شد خدماتش را با کیفیت مناسب در سراسر کشور در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این اپراتور موفق به ارائه سرویس اینترنت ثابت وشبکه نسل سوم و چهارم تلفن همراه 3G-4G شد. Irancell، به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، با هدف نوآوری با ارائه طرح های جذاب، از جمله استفاده از اینترنت رایگان و اینترنت همراه نامحدود و کد های اینترنت رایگان ایرانسل و جهش در بازار تلفن همراه همواره در ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود پیشگام بوده است. کوپن تخفیف و کدهای تخفیف اینترنت ایرانسل، تنها شامل بخشی از خدمات این سامانه می باشد که از طریق دانلود اپلیکشن می توانید اینترنت ایرانسل را با بهترین قیمت تهیه و خریداری کنید. برای مطالعه مقاله آموزش ایرانسل من و سایر مقالات آموزشی مانند آموزش همراه من به وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید.

 

چرا برای دریافت کد تخفیف اینترنت ایرانسل اقدام کنیم؟!

این سامانه با ارائه خدمات باکیفیت، توانسته است رضایت بسیاری از کاربرانش را کسب کند. شما می توانید با استفاده از 
کد تخفیف ایرانسل از کد های ایرانسل و کد شارژ رایگان ایرانسل و کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی که مستقیما از طریق سایت اعلام می شود، خبردار شوید. در این قسمت به برخی از خدمات این سامانه اشاره خواهیم کرد:

این خدمات شامل:

 • اینترنت پرسرعت با کد اینترنت رایگان ایرانسل و کوپن تخفیف ایرانسل و کد شارژ رایگان ایرانسل
 • کد تخفیف خرید سیم کارت ایرانسل
 • برنامه های کاربردی مکالمه و پیام صوتی و تصویری و سرگرمی وهدایای ویژه مثل ایرانسل اینترنت و 10 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل
 • اینترنت نا محدود و اینترنت رایگان ایرانسل و رمزهای اینترنت رایگان ایرانسل
 • خرید ایرانسل شارژ به صورت رایگان با کد تخفیف ایرانسل و کد شارژ رایگان ایرانسل
 • خرید بسته اینترنت رایگان با کد تخفیف اینترنت ایرانسل و رمزهای اینترنت رایگان ایرانسل

 

 

ایرانسل من، اپلیکیشنی همه کاره

همچنین که این اپراتور به منظور راحتی کاربران خود، اپلیکیشنی را طراحی کرده که در آن امکانات متنوع نظیر:

 • کد های ایرانسل جهت مدیریت مصرف اینترنت
 • مدیریت حساب کاربران
 • خرید بسته ایرانسل اینترنت نا محدود و مکالمه
 • امکان هدیه دادن بسته اینترنت ایرانسل رایگان
 • خدمات پرداخت با کوپن تخفیف ایرانسل
 • امکان حذف قبض کاغذی
 • تمدید خودکار بسته اینترنت
 • درخواست تبدیل سیم کارت اعتباری به ایرانسل دائمی به کاربران اینترنت ارائه شده است.

 

چرا اینترنت شبانه ایرانسل پرطرفدار است؟

بسته های اینترنتی شبانه ایرانسل از محبوب ترین و پر استفاده ترین تعرفه های اینترنتی این اپراتور معروف است. در ادامه به بیان چند دلیل از محبوبیت اینترنت شبانه می پردازیم:

 1. محدودیت بودن ساعات استفاده آن ( بین 2 تا 7 صبح با توجه به تعرفه ها متغییر است.)
 2. نامحدود بودن میزان مصرف اینترنت در این بازه
 3. سرعت بالای اینترنت به دلیل کاهش حجم ترافیک
 4. هزینه کمتر نسبت به سایر بسته های عادی و روزانه

 

چگونه از کدهای تخفیف ایرانسل می توانم استفاده کنم؟

برای استفاده از کد رایگان اینترنت ایرانسل مودم و سایر خدمات این مجموعه می توانید از طریق تخفیف هات اقدام نمائید. همچنین با عضویت در خبرنامه سایت می توانید به سرعت از کد تخفیف این سامانه مطلع شوید.

 

راهنمای استفاده از کد تخفیف ایرانسل:

 • ابتدا وارد صفحه کد های ایرانسل در تخفیف هات می‌شویم و بر روی یکی از آن کدها کلیک می‌کنیم.
 • پس از مشاهده توضیحات راجع به کد تخفیف، کد ارائه شده را کپی می کنیم
 • سپس روی دکمه خرید کنید کلیک می‌کنیم تا وارد irancell.ir شویم.
 • بعد از ورود در سایت، ثبت نام و یا وارد حساب کاربری می شویم.
 • خدمات مورد نیازمان را انتخاب می کنیم و مراحل خرید را تکمیل می کنیم.
 • و در آخر در قسمت تکمیل خرید، کد تخفیف را اعمال می کنیم.

در این روش و با استفاده از کد تخفیف های ارائه شده توسط تخفیف هات مانند کد دوست به دوست ۷۲۴ ، کد تخفیف پیشگامان و... می‌توانید ارزان‌تر از خدمات استفاده کنید.

 

ایرانسل اینترنت


 

نظرمشتریان یا مخاطبان درخصوص شارژ و اینترنت ایرانسل:

بسیاری از کاربران از نحوه عملکرد وب سایت از جهت:

 • خدمات پشیبانی 24 ساعته
 • خدمات نوین و متنوع در قالب اینترنت و شارژ رایگان و کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی
 • ارزش خرید آن نسبت به سایر اپراتورها
 • فضای ایمن سایت

رضایت کافی داشته اند و این سامانه را به کسانی که به دنبال کد تخفیف خرید سیم کارت ایرانسل هستند توصیه می کنند و آن را به سایر کاربران، پیشنهاد داده اند .

 

مزایای سامانه ایرانسل چیست؟

 • پرسرعت ترین شبکه اینترنت کشور
 • پوشش دهی گسترده ایرانسل مودم اینترنت
 • مدیریت حساب کاربری راحت
 • دسترسی راحت به جزئیات قبض و صورتحساب هایتان
 • پیشنهاد های تخفیف دار برای طرح های متنوع و امکان شارژ اضطراری
 • امکان دسترسی راحت به امکانات سامانه با استفاده از اپلیکشن و...

 

 

ارائه تمامی کد های ایرانسل برای شارژ رایگان ایرانسل دائمی، اینترنت رایگان و ...:

با استفاده از اینترنت این سامانه می توانید در هرمکان و زمان، در خانه یا محل کار و یا در سفر و هرجای دیگری از وسیع ترین پوشش دهی و آنتن دهی این اپراتور تلفن همراه بهره مند شوید. سرویس های اینترنت این سامانه در انوع مختلفی نظیر اینترنت پرسرعت سه روزه، هفتگی، 15 روزه، یک ماهه تا یک ساله ارائه می شود با کوپن و کدهای تخفیف اینترنت ایرانسل ارزان تر قابل تهیه است. لازم به ذکر است با کد رایگان اینترنت ایرانسل و 10 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل، می توانید اینترنت رایگان دریافت کنید. همچنین میت وانید با کپی کردن کوپن تخفیف و کد تخفیف شارژ و اینترنت ایرانسل برای تهیه بسته اینترنت در انواع متنوع آن از تخفیف هات جهت خرید ارزان با پشتیبانی حرفه ای irancell به صورت تخفیف دار، اقدام نمائید. کد تخفیف سایر اپراتورها و کسب و کار ها مانند کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی، کد تخفیف اسیاتک و... نیز در تخفیف هات موجود است.

 

دریافت جدید ترین تخفیف های ویژه در تخفیف هات:

سایت تخفیف هات ارائه دهنده انواع کد تخفیف ها از برند ها و فروشگاه های مختلف ایرانی می باشد. با رشد و افزایش خرید های اینترنتی نیاز به کد تخفیف ها بیشتر از گذشته احساس می شود. از این رو سایت های تخفیفی مانند تخفیف هات با عرضه کردن تخفیف ها، چالش پیدا کردن تخفیف را برای کاربران حل نموده اند. تمام کد تخفیف های موجود در تخفیف هات به صورت رایگان و معتبر مانند تخفیف گوشی برای خرید انواع گوشی با تخفیف ویژه در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است. لازم به ذکر است تمامی کد تخفیف ها به صورت روزانه به روزرسانی می شوند و نگران غیر فعال بودن کد ها نباشید.

 

ارسال نظرات