لوگو تخفیف هات

تناسب اندام

تناسب اندام

امتیاز دهید
(امتیاز 3.71 از 7 رای)
سلامت و تناسب اندام
سلامت و تناسب اندام
81 تخفیف
7
بازی و سرگرمی
بازی و سرگرمی
8 تخفیف
3
سفارش آنلاین غذا و نوشیدنی
سفارش آنلاین غذا و نوشیدنی
74 تخفیف
33
بلیط استخر
بلیط استخر
15 تخفیف
1
کوپن و کد تخفیف
کدتخفیف کرفس 120 هزارتومانی برای خرید اشتراک

کدتخفیف کرفس 120 هزارتومانی برای خرید اشتراک

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 120 هزارتومان تخفیف ویژه بدون محدودیت برای خرید اشتراک 3 ماهه از وبسایت کرفس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

120,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف رژیم لیمومی تا 45% ویژه انواع رژیم

کد تخفیف رژیم لیمومی تا 45% ویژه انواع رژیم

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 45% تخفیف ویژه رژیم 6 ماهه، از 42% ویژه رژیم سه ماهه و از 27% ویژه رژیم 1 ماهه از وبسایت لیمومی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

45% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف برنامه کرفس 50% ویژه اشتراک 3 ماهه

کد تخفیف برنامه کرفس 50% ویژه اشتراک 3 ماهه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50% تخفیف اشتراک سه ماهه بدون محدودیت از وبسایت کرفس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف پکیج دکتر کرمانی 400 هزارتومانی

کدتخفیف پکیج دکتر کرمانی 400 هزارتومانی

برای دریافت انواع پکیج های دکتر کرمانی تا سقف 400 هزارتومان تخفیف دریافت نمایید. برای استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید.

400,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 15% از سایت فیتامین

کد تخفیف 15% از سایت فیتامین

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 15% تخفیف ویژه تا سقف 20 هزارتومان برای دریافت اشتراک 1 ماهه از اپلیکیشن فیتامین بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت برنامه" کلیک نمایید.

15% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
برنامه فیتامین 200 هزارتومانی ویژه برنامه ورزشی 6 ماهه

برنامه فیتامین 200 هزارتومانی ویژه برنامه ورزشی 6 ماهه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 200 هزارتومان تخفیف ویژه برای اشتراک 6 ماهه برنامه ورزشی از فیتامین بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" دریافت نمایید.

200,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف لوازم ورزشی لوزی تا 20% ویژه کالاهای منتخب

کد تخفیف لوازم ورزشی لوزی تا 20% ویژه کالاهای منتخب

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات از 20% تخفیف ویژه برای وسایل ورزشی منتخب وبسایت لوزی بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف هات می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

20% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
برنامه ورزشی آنلاین فیتامین 10% ویژه خرید اشتراک

برنامه ورزشی آنلاین فیتامین 10% ویژه خرید اشتراک

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 10% تخفیف ویژه برای دریافت برنامه ورزشی و خرید اشتراک 3 و 6 ماهه تا سقف 30 هزارتومان از اپلیکیشن فیتامین بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت برنامه" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف فیتامین 30 هزارتومانی بدون محدودیت سفارش اول و ریالی

کد تخفیف فیتامین 30 هزارتومانی بدون محدودیت سفارش اول و ریالی

با وارد کردن کد تخفیف بالا از 30 هزارتومان تخفیف بدون محدودیت ریالی و سفارش اول وبسایت فیتامین بهره مند شوید. می توانید یک برنامه 3 و 6 ماهه اختصاصی براساس ویژگی های بدنی خود بهمراه دسترسی مستقیم و آنلاین به برنامه ورزشی خود از طریق اپلیکیشن فیتامین دریافت کنید. برای دریافت برنامه می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در اپلیکیشن فیتامین برای شما ثبت شود.

30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف فیتامین 20 هزارتومانی ویژه اشتراک یک ماهه

کدتخفیف فیتامین 20 هزارتومانی ویژه اشتراک یک ماهه

با استفاده از کد تخفیف بالا برای دریافت یک برنامه 1 ماهه اختصاصی براساس ویژگی های بدنی خود بهمراه دسترسی مستقیم و آنلاین به برنامه ورزشی خود از 20 هزارتومان تخفیف از طریق اپلیکیشن فیتامین بهره مند شوید. برای دریافت برنامه و استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در اپلیکیشن فیتامین برای شما ثبت شود.

20,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف لیمومی برای دریافت بهترین رژیم لاغری

کد تخفیف لیمومی برای دریافت بهترین رژیم لاغری

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات میتوانید بهترین رژیم لاغری را از وبسایت معتبر لیمومی با ارائه بهترین برنامه ها دریافت نمایید. جهت دریافت برنامه بر روی "رژیم لاغری" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
محاسبه BMI تناسب اندام در سایت کرفس

محاسبه BMI تناسب اندام در سایت کرفس

بدون وارد کردن کد تخفیف BMI بدنی خود به صورت رایگان محاسبه کنید. جهت محاسبه می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار

همه چیز درباره‌ی تناسب اندام:

امروزه زندگی پرمشغله و دغدغه وقت کافی برای ثبت نام در باشگاه و حضور مرتب و مداوم در باشگاه را از بیشتر افراد گرفته است. این موضوع می‌تواند آسیب های جدی برای تناسب اندام ما داشته باشد. عده‌ای از افراد برای جبران ورزش نکردن، رژیم لاغری را پیشنهاد می‌کنند. رژیم غذایی لاغری علی رغم تمام فوائدی که دارد، نمی‌تواند جایگزین کاملی برای ورزش و استفاده از لوازم ورزشی باشد. حتی رژیم گیاهخواری نیز نمی‌تواند جای خالی ورزش را برای تناسب اندام ما پر کند. در این مطلب قصد چندین روش مناسب و کم هزینه را برای حفظ سلامتی و تناسب اندام معرفی می کنیم. در تمامی این حرکات، نیاز به استفاده از لوازم ورزشی خاصی نیست و بیشتر افراد می‌توانند با کمترین امکانات از این حرکات و خواص بی‌شماری که برای حفظ سلامتی دارند، بهره ببرند.

 

چند قانون طلایی برای حفظ تناسب اندام:

در مرحله اول ما باید یک برنامه دقیق برای طول روز خود بریزیم و دست کم 30 دقیقه از روز را به ورزش کردن اختصاص بدهیم. این واقعیت را باید بپذیریم که داشتن برنامه ورزشی دقیق و رژیم غذایی مناسب می‌تواند ما را از گزند بسیاری از بیماری های خطرناک مانند دیابت، چاقی، بیماری های قلبی و عروقی و ... حفظ کند. قبل از شروع کردن به ایجاد یک برنامه ورزشی و غذایی مناسب حتماً با یک پزشک متخصص در این زمینه مشورت کنید. هم‌چنین باید از کمک و هدایت های یک مربی ورزشی با تجربه و کاربلد در حین تمرین بهره ببرید. برای خود، انگیزه درست کنید. شما در صورتی که برای ورزش کردن هیچگونه انگیزه‌ای نداشته باشید، ممکن است خیلی زود خسته بشوید و برنامه تمرینی را نیمه کاره رها کنید. شما می‌توانید از ورزش های جدیدی مانند زومبا، رقص، پیلاتس و ... نیز استفاده کنید.

 

رژیم های غذایی لاغری در چه صورتی سودمند هستند؟

یک رژیم غذایی سالم معمولاً از چربی های کمی تشکیل شده است. چربی های ترانس دار و رادیکالی امروزه یکی از عوامل اصلی ابتلا به سرطان و بیماری های قلبی و عروقی به شمار می‌روند. در یک رژیم لاغری قند افزوده شده‌ی کمی وجود دارد. تحقیقات دانشمندان نشان داده است که قند به طور طبیعی در میوه ها و شیر وجود دارد. قند های افزوده شده به قند هایی گفته می‌شود که در آب‌ نبات، نوشابه و ... وجود دارد. این قند ها می‌توانند خطر ابتلا به دیابت و بیماری های قلبی را افزایش بدهند. در یک رژیم غذایی لاغری مناسب پتاسیم کم و در عین حال فیبر زیادی وجود دارد. فیبر به علت خواصی که دارد می‌تواند به مقابله با بیماری های مزمن بپردازد. میزان کالری باید در یک برنامه غذایی به طور متعال باشد. جذب انرژی بیشتر از نیاز بدن موجب اضافه وزن می‌شود.

 

تجهیزات ورزشی برای ورزش در خانه:

امروزه به دلایل متعددی افراد ورزش در خانه را ترجیح می‌دهند. دور بودن باشگاه از خانه، کمبود وقت، صرفه جویی در هزینه ها و ... از جمله دلایلی است که افراد را به سمت ورزش در خانه سوق می‌دهد. ورزش در خانه اگر بدون تجهیزات استاندارد صورت بگیرد ممکن است علاوه بر اینکه سودی نداشته باشد، عوارضی را برای بدن شما به دنبال داشته باشد. هزینه یک باشگاه خانگی بر خلاف اعتقاد بیشتر مردم نباید زیاد باشد. شما در خانه می‌توانید به راحتی ورزش های هوازی را انجام بدهید. از جمله مهم ترین خواص ورزش های هوازی تنظیم فشار خون، بالا بردن متابولیسم بدن و کاهش کلسترول می‌باشد. برای ورزش در خانه شما به تجهیزاتی مانند حلقه های لاغری، زیرانداز های ورزشی مخصوص و ... نیاز دارید. بهتر است برای شروع، ابتدایی ترین تجهیزات را تهیه کنید و بعد ها وسایل ورزشی خود را به وسایل پیشرفته تری مجهز نمایید.

 

رژیم گیاهخواری چیست و چه فوائدی دارد؟

گیاهخواری یک روش جدید برای سالم تر زندگی کردن و دور ماندن از هورمون هایی است، که در غذای حیوانات وجود دارد. البته برخی از افراد دلایل دیگری برای انتخاب این رژیم غذایی دارند. از جمله این دلایل می‌توان احترام گذاشتن به حقوق حیوانات و نگرانی های زیست محیطی را نام برد. هنگامی که شما یک برنامه غذایی گیاهخواری را انتخاب می‌کنید، باید مطمئن بشوید که تمای ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را می‌توانید تامین کنید. در این رژیم لاغری شما دیگر مرغ، تخم مرغ، ماهی و ... مصرف نمی‌کنید. این رژیم برای سلامت قلب بسیار مناسب می‌باشد. هم‌چنین کمک شایانی به کاهش وزن و لاغری می‌کند. خطر سکته و چاقی را کاهش می‌دهد و امید به زندگی در شما را افزایش می‌دهد. بنابراین می‌توان گفت به کاهش افسردگی نیز کمک می‌کند. کاهش خطر ابتلا به سرطان از دیگر خواص آن به شمار می‌آید.

 

با کد تخفیف انواع رژیم و اپلیکیشن لاغری به تناسب اندام برس!

وب سایت تخفیف هات امروزه برای شما انواع کدتخفیف مختلف را در نظر گرفته است. شما می‌توانید با استفاده از این کد های تخفیف خریدی ارزان تر و با هزینه های کمتری را تجربه کنید. شما همین حالا می‌توانید با چند کلیک ساده علاوه بر کدتخفیف برای انواع رژیم و اپلیکیشن لاغری به صد ها کدتخفیف دیگر به طور کاملاً رایگان دسترسی داشته باشید. در نظر داشته باشید که تمامی کد های تخفیف قبل از قرار داده شدن بر روی وب سایت توسط کارشناسان وب سایت تخفیف هات بررسی می‌شود و از فعال بودن آنها اطمینان حاصل می‌شود. از طریق وب سایت تخفیف هات از تخفیف لحظه آخری تمامی سایت ها نیز می توانید بهره مند شوید.

 

ارسال نظرات