لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

دریافت کد تخفیف فیدیبو (fidibo) تا 35% ویژه عید نوروز

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
102
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

کاربران تخفیف هات میتوانند با وارد کردن کد تخفیف از 35% تخفیف خرید کتاب های بسته ی میکروبوک های وبسایت فیدیبو بهره مند شوید. به منظور اعمال تخفیف کد تخفیف را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت فیدیبو برای شما منظور گردد.

microbook
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

fidibo ، توسعه فرهنگ کتابخوانی در کشور

یکی از بزرگترین چالش های هر کشور توسعه فرهنگ کتابخوانی می‌باشد. متاسفانه با توسعه شبکه های اجتماعی امروزه سرانه مطالعه کشورها علی‌الخصوص کشور ما، به طرز باورنکردنی کاهش پیدا کرده است. در صورتی که مردم یک کشور با خواندن کتاب بتوانند آگاهی های خود را در مسائل مختلف مانند مسائل اجتماعی، مسائل فرهنگی، مسائل ورزشی و ... افزایش بدهند، می‌توان انتظار جامعه‌ای بهتر داشت. کتاب فیدیبو در تلاش است تا فرهنگ کتابخوانی را در کشور افزایش بدهد. به همین منظور کوپن تخفیف و کد تخفیف فیدیبو را در نظر گرفته است. شما می‌توانید پس از دانلود فیدیبو با استفاده از این کدتخفیف به خرید کتاب با قیمتی به مراتب ارزان تر دسترسی داشته باشید. fidibo در تلاش است تا بتواند تمامی سلایق مختلف برای کتاب را پوشش بدهد. با این کار می‌تواند فرهنگ خرید کتاب و کتابخوانی را در کشور افزایش بدهد و جامعه‌ای بانشاط در کشور ایجادکند.

کتاب فیدیبو


 

چرا به خواندن کتاب نیاز داریم؟

سوالی که برای اکثر مردم پیش می‌آید این است که کتاب و رمان های مختلف چه کمکی به ما می‌کنند. آیا واقعا پس از وقت گذاشتن برای خواندن یک کتاب سودی نصیب ما می‌شود یا خیر؟ قبل از پاسخ به این پرسش ها باید این نکته را در نظر داشته باشیم که کتاب خواندن در هر صورتی برای ما سودمند می‌باشد. وزارت ارشاد در تلاش است که تنها به کتاب هایی که دارای محتوای مفید و آموزنده هستند اجازه‌ی چاپ بدهد. همچنین علاوه بر رمان ها و .... در طبقه بندی های دیگری نیز ما می‌توانیم کتاب تهیه کنیم و به خواندن آن مشغول بشویم. اغلب کسانی که به شعر علاقه دارند، می‌توانند کتاب شعر های جدید هنرمندان جوان را تهیه کنند و از آثار آنها لذت ببرند یا حتی کسانی که به ژانر تاریخی علاقه‌مند هستند می‌توانند کتاب های مستند تهیه کنند.

فوائد خواندن کتاب

روش خواندن کتاب با مطالعه برای کنکور و امتحان تفاوت های بسیار زیادی دارد. قرار نیست که شما تمامی محتویات یک کتاب را حفظ کنید و طبق حفظیات خود سنجیده بشوید. شما قرار است کتاب بخوانید و چیز های جدیدی را بفهمید و یاد بگیرید. البته این نکته را در نظر بگیرید که این طرز خواندن با مطالعه طوطی وار هم بسیار متفاوت است. شما وقتی یک کتاب را بخوانید و متوجه کلیات آن کتاب بشوید نسبت به بقیه درک بهتری از زندگی دارید و دریافت بیشتری از اتفاقاتی که در طول روز برای شما می‌افتد، خواهید داشت. وقتی خرید یک کتاب را شروع می‌کنید و آن را با خواندن به پایان می‌رسانید، دریچه‌های روحی و ذهنی خود را باز می‌گذارید و ناخودآگاه شما وارد میدان می‌شود. کتاب فیدیبو در تلاش است تا این تجربه لذت بخش را در اختیار شما قرار بدهد.

فیدیبو

کتاب خواندن چه تاثیری در ناخودآگاه دارد؟

ناخودآگاه انسان بخش عجیبی از ذهن را تشکیل می‌دهد. در ناخودآگاه شما می‌توانید به اطلاعاتی دسترسی داشته باشید که شاید گاهی اوقات با ساعت ها فکر کردن به آن نرسید. ناخودآگاه تمام اطلاعاتی که شما علاقه مند به حفظ آنها هستید را در خود نگه می‌دارد. بدون اینکه شما نیاز به حفظ کردن مطلبی داشته باشید، ناخودآگاه به شما کمک می‌کند و به دادتان می‌رسد. این ضمیر به شما یادآوری می‌کند که شما چه چیز هایی در چنته دارید. بنابراین هنگام کتاب خواندن به این مسئله فکر نکنید که برای حفظ شان و وجهه خود در برابر دوستان و آَشنایان چند جمله از کتاب را حفظ کنید. هرگز به این مسئله فکر نکنید که برای بالا بردن جایگاه اجتماعی خودتان از حفظ کردن جملات یک کتاب استفاده کنید. شما می‌توانید با مراجعه به fidibo و کتاب فیدیبو با استفاده از کوپن تخفیف و کد تخفیف فدیبو کتاب دلخواهتان را سفارش بدهید.

واضح شدن مسیر زندگی با مطالعه کتاب

هر موقع که شما کتاب هایی جدید می‌خوانید مشابه این است که با یک مسئله از زوایای مختلف رو به رو می‌شوید. با این کار شما انگار یک نقشه فرار در دست دارید. شما از قبل می‌دانید که تمامی راه‌ها و انتخاب ها برای شما روشن و واضح هستند. شما شاید بارها در قالب شخصیت های متفاوت زندگی کرده باشید و تصمیم های مختلفی را با توجه به این شخصیت ها گرفته باشید. اگر شما در طول زندگی به مطالعه‌ی کتاب های مختلف بپردازید و از تمامی آنها نکته و یا مطلبی را یاد گرفته باشید در پایان زندگی و پس از گذشت عمر طولانی تبدیل به همان پیر خردمندی می‌شوید که در تمامی داستان های دوران کودکی بیشتر ما حسرتش را می‌خوریم. بنابراین بهتر است همین حالا کتاب فیدیبو را تهیه کنید و از کتاب های این نرم افزار در طبقه بندی های مختلف استفاده کنید.

دانلود فیدیبو


 

پس از خواندن یک کتاب شما دیگر فرد سابق نخواهید بود.

یکی از مسائل مهم و چالش برانگیز در زندگی بیشتر افراد شخصی سازی است. شخصی سازی به معنی ایجاد یک سبک و روش شخصی برای تشکیل شخصیت می‌باشد. شما در این روش سعی دارید نشان بدهید که با دیگران متفاوت هستید. یکی از روش های که به شخصی سازی کمک می‌کند خواندن کتاب های مختلف می‌باشد. حتی اگر وقت خرید حضوری کتاب را ندارید، می‌توانید از دانلود فیدیبو برای خرید اینترنتی کتاب با کوپن تخفیف فیدیبو و کد تخفیف فیدیبو از تخفیف هات بهره ببرید. بعد از خواندن کتاب شما متوجه می‌شوید که چه چیز هایی واقعاً در زندگی مفید هستند و شما باید اهمیت بیشتری به آنها بدهید. حتی با اتفاقات کم ارزش که ارزش فکر کردن هم ندارند، آشنا می‌شوید. این به شما کمک می‌کند مراحل شخصی سازی و تشکیل شخصیت خودتان را به بهترین شکل ممکن طی کنید. شما یاد می‌گیرید که روی چه مسائلی تمرکز کنید.

فرهنگ کتاب‌خوانی و ادبیات

ادبیات دست شما را باز گذاشته است که چه کتابی را انتخاب کنید. این به شما کمک می‌کند که با خواندن یک کتاب به تحولی عمیق از نظر فکری و عاطفی برسید که شاید اگر همان روال زندگی قبلی خود را داشتید، هرگز به این طرز تفکر نمی‌رسیدید. ادبیات به شما در کنار کتاب خواندن قدرت فوق‌العاده تخلیل را می‌دهد.

خرید کتاب


 

کد تخفیف فیدیبو (fidibo) ارائه شده در تخفیف هات

با توجه به تمام مسائلی که در این محتوا بیان کردیم می‌توان به این نتیجه رسید که کتاب خواندن در زندگی تمامی افراد جامعه امری ضروری است. مردم جامعه باید با کتاب خواندن خود واقعی‌شان را پیدا کنند. در واقع کتاب هر آنچه ما از زندگی نیاز داریم، در اختیار ما قرار می‌دهد. شما می‌توانید در وب سایت تخفیف هات کوپن تخفیف و کد تخفیف فیدیبو را به طور رایگان دریافت کنید. هدف وب سایت تخفیف هات ارائه بستری مناسب برای خرید ارزان قیمت و مقرون به صرفه می‌باشد.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد