معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف 10 هزار تومانی سوپر مارکت اینترنتی اکالا

آخرین و جدیدترین کد تخفیف فروشگاه اینترنتی اکالا تا 10هزار تومان را به صورت معتبر و تست شده از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف اکالا، فروشگاه افق کوروش تا 25 هزار تومان

آخرین و جدید ترین تخفیف فروشگاه افق (اکالا) تا 25 هزار تومان را به صورت تست شده و معتبر، رایگان از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف 20 هزار تومانی فروشگاه افق کورش (اکالا)

آخرین و جدیدترین کد تخفیف فروشگاه افق کورش (اکالا) تا 20 هزار تومان به صورت رایگان و تست شده را از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف اکالا تا 30 هزار تومان ویژه خرید لبنیات وسایر اقلام

آخرین و معتبرترین کد تخفیف اکالا تا 30 هزار تومان تخفیف برای خرید لبنیات و سایر اقلام را به صورت رایگان از تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف 40 هزار تومانی فروشگاه افق کوروش (اکالا)

آخرین و معتبرترین کد تخفیف فروشگاه افق کوروش تا 40 هزار تومان را تست شده به صورت رایگان از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف اکالا تست شده و رایگان

درباره اکالا

 اکالا یک سوپرمارکت اینترنتی است که در سال 1396 با هدف صرفه جوبی در زمان شهروندان و کاهش حمل و نقل درون شهری پا به عرصه نهاد.سایت اکالا با عرضه کالاهای مصرفی قصد دارد خدمات خود را به مشتریان علاقه مند ارائه کرده و محصولات و کالاها را با قیمت کمتر و کیفیت بهتر به دست آنها برساند. سایت مذکور، از زیر مجموعه های افق کورش است که در سراسر کشور شعبه های زیادی را توانسته افتتاح نموده و به هم وطنان ارائه خدمات نماید. این سوپرمارکت آنلاین، با ارائه محصولات افق کورش، امکان خرید این محصولات را فراهم کرده و توانسته است مشتریان را با کد تخفیف اکالا و دیگر تخفیف های مناسب، راضی و خرسند نگاه دارد.  

خدمات اکالا

کالاها و محصولاتی سوپرمارکت آنلاین به توزیع آنها می پردازد شامل مواد غذایی، نوشیدنی و دمنوش، خواروبار، میوه و سبزیجات، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم التحریر و لوازم اداری می باشد که هر کدام به صورت جداگانه دسته بندی شده اند. امکان استفاده از کد تخفیف اکالا از طریق این سوپرمارکت آنلاین فراهم است. همچنین از دیگر خدماتی که این سوپرمارکت اینترنتی ارائه می کند ارسال سریع و در کمترین زمان ممکن اجناس است که باعث ایجاد رضایت بیشتر مشتری می شود. 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات اکالا

از آنجایی که کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه های افق کورش به صورت قابل توجهی بالاست، مشتریانی که محصولات افق کورش را از طریق این سایت یا اپلیکیشن آن، خریداری می کنند نیز می توانند مطمئن باشند که کالاها و محصولات آنها که شامل مواد غذایی و خواروبار است از کیفیت خوبی برخوردار می باشد. مشتریان همچنین می توانند از کد تخفیف اکالا برای خرید مایحتاج خود از این سوپرمارکت اینترنتی استفاده نمایند که در جای خود مزیت خوبی به حساب می آید 

ارائه کد تخفیف های ویژه اکالا در سایت تخفیف هات

شما با استفاده از کد تخفیف اکالا در سایت تخفیف هات، می توانید کالاهای مورد نیاز خود را از این طریق با قیمت کمتر و ارزان تر خریداری کنید.