لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف اکالا روزانه تا 30% ویژه خرید اول

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
2363
2.4
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30% تا سقف 30 هزارتومان برای خرید بالای 100 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

bg66
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی
150 هزارتومان حداقل خرید

با وارد کردن کدتخفیف از 30 هزارتومان تخفیف برای اولین خرید بالای 150 هزارتومان از اکالا بهره مند شوید. جهت دریافت کدتخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی"خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اکالا برای شما اعمال شود.

takhot
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

کد تخفیف اولین خرید اکالا 1400:
 

اکالا سوپرمارکت آنلاین میباشد که با ارائه کوپن تخفیف اکالا و کد تخفیف اکالا جایگاه بسیار خوبی در بین رقبا به خود اختصاص داده است. استفاده از کوپن تخفیف اکالا و کد تخفیف باعث میشود مردم با پرداخت هزینه کمتر محصولات دلخواه و با کیفیت خود را دریافت کنند. کوپن تخفیف و کدتخفیف اکالا برای بعضی از کاربران پیامک می شود. در شروع سال 1400، کد تخفیف اولین خرید اکالا 1400 برای بعضی از کاربران پیامک شد و اولین خرید سال جدید خود را با کوپن تخفیف و کد تخفیف اوکالا انجام دادند. اکالا کد تخفیف اولین خرید را در مبالغ متفاوت مانند کد تخفیف ۳۰هزار تومانی اکالا در دسترس مردم قرار می دهد. كد تخفيف اكالا برای اولین خرید در بیشتر مواقع مبلغ بالایی نسبت به کدهای بدون محدودیت دارد.بعضی از کدها مانند کد تخفیف افق کوروش مخصوص خرید از فروشگاه افق کوروش می باشد. کوپن تخفیف اکالا از تخفیف های بسیار جذاب و کاربردی برای کاربرانش می باشد. کد تخفیف کوروش را از سایت رسمی اکالا میتوانید دریافت کنید.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد