لوگو تخفیفهات
کد تخفیف اسنپ مارکت

کد تخفیف اسنپ مارکت

دریافت جدیدترین و بالاترین کد تخفیف اسنپ مارکت بصورت اختصاصی و معتبر فقط از سایت تخفیف هات امکان پذیر است.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.8 از 64 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف هایپر استار و هایپر مایلی اسنپ مارکت تا 25 هزارتومانی ویژه سفارش اول

کد تخفیف هایپر استار و هایپر مایلی اسنپ مارکت تا 25 هزارتومانی ویژه سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25000 هزار تومان ویژه سفارش اول بدون محدودیت حداقل خرید بهره مند شوید.لازم به توضیح است هر کد یکبار قابل استفاده میباشد. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما منظور گردد.

سوپرمارکتی
ویژه سفارش اول
1 بار مصرف
25,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ مارکت 35 تومانی بدون محدودیت سفارش اول

کد تخفیف اسنپ مارکت 35 تومانی بدون محدودیت سفارش اول

کاربران عزیز میتوانند با استفاده از کد تخفیف از 35000 تومان تخفیف برای خریدهای بالای 200 هزارتومان بهره مند شوند. لازم به توضیح است با استفاده از این کد مبلغ 35000 تومان به حساب کاربری شما در اسنپ مارکت اضافه خواهد شد و این کد بدون محدودیت خرید اول میباشد.جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما منظور گردد.

سوپرمارکت
200 هزارتومان حداقل سفارش
بدون محدودیت سفارش اول
35,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ مارکت تا 40 هزار تومان قابل استفاده در شهرهای غیر از تهران

کد تخفیف اسنپ مارکت تا 40 هزار تومان قابل استفاده در شهرهای غیر از تهران

شما میتوانید با وارد کردن کد تخفیف از 40 هزارتومان تخفیف اولین خرید انواع محصولات برای سفارش بالای 120 هزارتومان ویژه شهرهای غیر از تهران بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسپ مارکت برای شما اعمال شود.

سوپرمارکت
120 هزارتومان حداقل سفارش
قابل استفاده در شهرهای غیر از تهران
سفارش اول
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفيف اسنپ ماركت تا 18000 تومان بدون محدودیت

کد تخفيف اسنپ ماركت تا 18000 تومان بدون محدودیت

کاربران تخفیف هاتی میتوانند از 18000 تومان تخفیف بدون محدودیت سفارش اول برای سفارش های بالای 180 هزار تومان بهره مند شوند. جهت کسب تخفیف میبایست ابتدا کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما اعمال شود.

سوپرمارکت
180 هزارتومان حداقل سفارش
18,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 50 درصدی اسنپ مارکت ویژه اولین خرید

کد تخفیف 50 درصدی اسنپ مارکت ویژه اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف بالا از 50% تخفیف ویژه اسنپ مارکت تا سقف 25 هزارتومان ویژه خرید اول بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

25 هزارتومان حداکثر تخفیف
سفارش اول
50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف اسنپ مارکت تا 55% بدون محدودیت سفارش اول

کدتخفیف اسنپ مارکت تا 55% بدون محدودیت سفارش اول

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات از 55% تخفیف ویژه اسنپ مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف ها می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت اسنپ مارکت برای شما اعمال شود.

55% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن 10% تخفیف اسنپ مارکت بدون محدودیت سفارش اول

کوپن 10% تخفیف اسنپ مارکت بدون محدودیت سفارش اول

کاربران از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف می توانید تا 10% تخفیف اسنپ مارکت تا سقف 18 هزارتومان برای سفارش های بالای 180 هزارتومان بدون محدودیت سفارش اول بهره مند شوید.برای استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما منظور گردد.

خرید سوپرمارکتی
18 هزارتومان حداکثر تخفیف
180 هزارتومان حداقل سبد خرید
10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
جدیدترین کد تخفیف اسنپ مارکت ویژه خرید اول بهمراه ارسال رایگان

جدیدترین کد تخفیف اسنپ مارکت ویژه خرید اول بهمراه ارسال رایگان

کاربران عزیز تخفیف هات میتوانند با استفاده از کد تخفیف از 25 هزارتومان تخفیف بدون محدودیت حداقل خرید بهره مند شوند.لازم به توضیح است این کد ویژه سفارش اول با ارسال رایگان خواهد بود و هر کد یکبار قابل استفاده میباشد و ویژه سفارش از فروشگاه هایپر استار است.جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما منظور گردد.

ویژه سوپرمارکتی
ویژه سفارش اول
1 بار مصرف
ارسال رایگان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ مارکت 400 تا 17% بدون محدودیت سفارش اول

کد تخفیف اسنپ مارکت 400 تا 17% بدون محدودیت سفارش اول

با وارد کردن کد تخفیف از 17% تخفیف بدون محدودیت سفارش اول تا سقف 35 هزارتومان تخفیف از وبسایت اسنپ مارکت بهره مند شوید. لازم به توضیح است این مبلغ پس از خرید به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد. اگر نیازمند استفاده از تخفیف هستید میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما منظور گردد.

35 هزارتومان حداکثر تخفیف
بدون محدودیت سفارش اول
17% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اولین خرید هایپر استار 62% ویژه انواع محصولات

کد تخفیف اولین خرید هایپر استار 62% ویژه انواع محصولات

کاربران از طریق سایت تخفیف هات میتوانند انواع محصولات را تا 62% تخفیف از فروشگاه هایپراستار جماران اسنپ مارکت خریداری نمایند.برای خرید و استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا خرید های شما شامل تخفیف شود.

62% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
ارسال رایگان محصولات با خرید آنلاین از مایلی

ارسال رایگان محصولات با خرید آنلاین از مایلی

شما از طریق سایت تخفیف هات و بدون وارد کردن کدتخفیف می‌ توانید از فروشگاه مایلی اسنپ مارکت خرید کنید و خریدهای بالای 200 هزارتومان را به صورت رایگان دریافت کنید. جهت دریافت تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما اعمال شود.

ارسال رایگان برای سفارش بالای 200 هزارتومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اولین خرید سوپرمارکت اسنپ تا 30000 تومان

کد تخفیف اولین خرید سوپرمارکت اسنپ تا 30000 تومان

با استفاده از کد تخفیف بالا از 30 هزارتومان تخفیف اسنپ اکسپرس ویژه خریداز سوپرمارکت برای حداقل خرید 100 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداقل خرید
30,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
نماوا دکتر کرمانی
توضیحات

خرید سریع آسان با اسنپ مارکت

اسنپ مارکت، نوعی هایپر مارکت و سوپرمارکت آنلاین است که از همکاری دو شرکت اسنپ و هایپراستار حاصل شده است. کاربران می توانند با استفاده از snapmarket، کالاهای مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش داده و تحویل بگیرند. این شرکت، زیر مجموعه شرکت اسنپ است و در کنار دیگر زیر مجموعه های شرکت اسنپ، مانند اسنپ فود، اسنپ تریپ مشغول خدمات رسانی به مشتریان است. این سوپرمارکت آنلاین، انتخاب مناسبی برای کسانی است که خرید آنلاین را ترجیح می دهند. همان طور که امروزه بسیاری از افراد غذای خود را از اسنپ فود تهیه می کنند، اقلام مورد نیاز خود را نیز از طریق snapmarket خریداری می کنند. جدید ترین کد تخفیف دیجی کالا و کد تخفیف اکالا و... بدون محدودیت سفارش اول بصورت تست شده و معتبر را رایگان از تخفیف هات هدیه بگیرید.

 

دسته بندی محصولات اسنپ مارکت

اسنپ مارکت تنوع زیادی در محصولاتش دارد. در ادامه به بیان دسته بندی محصولات این سوپر مارکت آنلاین می پردازیم:

 

  • لبنیات: خامه، بستنی،کشک و...
  • نوشیدنی: آبمیوه، نوشابه و...
  • خواروبار و نان: انواع آرد، نان و...
  • خشکبار، شیرینی و دسر: انواع شیرینی، پودر کیک و...
  • میوه و سبزیجات تازه: انواع میوه ها، سبزیجات ها، صیفی جات ها و...
  • مواد پروتئینی و گوشتی: انواع گوشت، سوسیس و...
  • شوینده ها: انواع تمیز کننده ها، ضدعفونی کنند ها و...
  • آرایشی و بهداشتی: لوازم آرایشی ، مراقبت از پوست و بدن و...
  • و...
دانلود اسنپ مارکت


 

 

دانلود اسنپ مارکت برای سفارش محصولات سوپرمارکتی:

خدمات شرکت اسنپ مارکت، گرفتن سفارش خرید محصولات و کالاهای مختلف مانند یک سوپرمارکت آنلاین با کد تخفیف اسنپ مارکت 1400 از مشتری هاست. مشتریان می توانند با استفاده از انواع کد تخفیف اسنپ مارکت ، کد تخفیف هایپر استارکد تخفیف سوپرمارکت اسنپ، اقلام مورد نیاز خود را با قیمت های مناسب تری خریداری کنند و خود را از حضور در شهرهای شلوغ و گیر افتادن در ترافیک رها کنند. snapmarket در کنار دیگر زیر مجموعه های اسنپ مانند اسنپ تریپ یا اسنپ فود توانسته است خدمات مورد نظر را به مشتریان هدف با کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ ، کد تخفیف 50 درصدی اسنپ مارکت ارائه نماید. این مجموعه خدمات بسیار ویژه‌ای را در کنار فروش اقلام و محصولات اساسی ارائه می کند که از جمله آنها می‌توان به ارسال سریع محصولات با کد تخفیف اولین خرید اسنپ مارکت و کد تخفیف اسنپ مارکت 1400 نیز اشاره نمود. با دانلود اسنپ مارکت می‌توانید خیلی راحت خرید اینترنتی محصولات سوپرمارکتی را تجربه نمایید.

 

چرا باید از اسنپ مارکت خرید کنیم؟

اسنپ مارکت از پرطرفدار ترین مارکت های آنلاین در ایران می باشد که به دلیل تنوع بسیار در محصولاتش شناخته شده است. اسنپ مارکت مجموعه از هایپر استار ها و سوپر مارکت های بزرگ در شهر های مختلف است. در اسنپ مارکت شما تمام مواد غذایی و مصرفی خود را با تخفیف های ویژه کد تخفیف هایپر استار وکد تخفیف اسنپ مارکت 1400 می توانید خریداری کنید. از جمله دلایل برای خرید از اسنپ مارکت، امنیت و کیفیت بالای آن است. این برند با هایپر استار های معروف در سطح شهر ها همکاری دارد و خیال شما را بابت کیفیت خرید ها و محصولات راحت می کند. اسنپ مارکت به صورت روزانه تخفیف هایی مانند کد تخفیف 50 درصدی اسنپ مارکت و کد تخفیف اولین خرید اسنپ مارکت را نیز برای محصولاتش درنظر می گیرد. برای اطلاع از آخرین کد تخفیف های اسنپ مارکت مانند کد تخفیف هایپر استار خرید از فروشگاه تخفیف آنلاین لباس زنانه به تخفیف هات مراجعه کنید.

 

شیوه خرید با کد تخفیف اسنپ مارکت:

برای خرید با کد تخفیف اسنپ مارکت، کد تخفیف اولین خرید اسنپ مارکت و... می‌توانید از دو روش کلی استفاده نمائید. در روش اول این امکان وجود دارد که به سایت اصلی اسنپ مارکت مراجعه نمائید؛ به این ترتیب می توانید وارد سایت شوید و در صفحه اصلی سایت اقلام مورد نیاز را انتخاب کنید. که این روش توسط موبایل و کامپیوتر شخص شما در هر مکان و هر زمانی قابلیت اجرا دارد. روش دیگر این است که شما می‌توانید از بخش جستجو، خدماتی که نیازتان هست را جستجو کنید و به همین راحتی سرعت خرید کردنتان را بالا ببرید. در این روش پس از انتخاب می توانید به قسمت پرداخت وارد شوید و در صورت لزوم کد تخفیف اسنپ مارکت، کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ و... را وارد کنید. در نتیجه پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه ها، خرید های سفارشی شما در مدت زمان کوتاهی برای شما ارسال خواهد شد. برای مطالعه آموزش خرید از اسنپ مارکت و نحوه استفاده از کد تخفیف اسنپ مارکت می توانید به وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید.

 

اسنپ مارکت

 

مزایای خرید از اسنپ مارکت:

یکی از مزایای خرید اینترنتی از این مجموعه این است که خرید محصولات با انواع تخفیف های گوناگون و گسترده با کد تخفیف اسنپ اکسپرس همراه می باشد. معمولا اگر شما قصد داشته باشید از سوپر مارکت محله خود و به صورت حضوری خرید کنید، قیمت همان چیزی است که در پشت محصول درج شده است و هیچ گونه تخفیفی وجود ندارد. این تخفیف‌ها در این مجموعه ممکن است حتی تا ارقام ۴۰ و ۵۰ درصد هم بالا برودمانند کد تخفیف 50 درصدی اسنپ مارکت که می تواند هزینه خرید شما را بسیار پایین بیاورد. به صورت کلی یکی دیگر از ویژگی های مهم خرید اینترنتی این است که تمامی هزینه های سبد خرید شما به راحتی قابل رویت می باشد. در صورتی که در خرید حضوری، محاسبه لحظه ای و دقیق سفارش های کلی شما یک امر نشدنی است در روش اینترنتی در لحظه می توانید میزان خریدتان را چک کنید و یا آن را به راحتی حذف کنید.

 

صرفه جویی در هزینه ها؛ استفاده از کد تخفیف اسنپ مارکت:

در روش خرید اینترنتی می توانید در هزینه های حمل و نقل به میزان زیادی صرفه جویی کنید. با انجام خرید اینترنتی علاوه بر بهره مندی از تخفیفات دوره ای فروشگاه های اینترنتی، می توانید از طریق کاهش هزینه بنزین و رفت و آمد نیز پول پس انداز کنید. با مراجعه به این سامانه و داشتن کد تخفیف اولین خرید اسنپ مارکت قادر هستید، بهترین ها را با ارزان ترین قیمت خریداری نمائید. در این سامانه موارد مهمی نظیر اصالت برند کالا، قیمت مناسب، تحویل روزانه و خدمات پس از فروش حرف اول را میزند. با استفاده از این روش شما می توانید در طولانی مدت پول زیادی را پس انداز کنید؛ چرا که هیجان استفاده از کد تخفیف و خریدن چیزی با قیمتی کمتر از آنچه که در بازار هست، همیشه لذت بخش است.

 

 

ارائه کد تخفیف اسنپ مارکت تهران، کرج و ... به صورت رایگان و تست شده:

خرید کردن برای بسیاری از افراد فرایندی لذت بخش است. به خصوص اینکه خیلی از ما انسان ها دوست داریم ارزان تر خرید کنیم و همچنین از چانه زنی لذت می بریم. اگر قصد دارید از کد تخفیف سوپر مارکت اینترنتی اسنپ استفاده کنید تنها لازم است قیمت‌ها را یک بار قبل و پس از اعمال کد تخفیف مقایسه نمائید. کد تخفیف و تخفیف لحظه آخری قدرت خرید کردن شما را بالاتر می‌برد و محصولات گران‌تر به راحتی قابل دسترس‌ شما خواهند بود. اگر شما هم مایل هستید که از کدهای تخفیف سوپر مارکت اسنپ بهره مند شوید. میتوانید با کپی کردن کد تخفیف اسنپ مارکت تهران، کرج و سایر شهر ها از سایت تخفیف هات برای دریافت خدماتی راحت و ایمن، به صورت تخفیف دار و ارزان، اقدام کنید. همچنین می توانید از سایر تخفیف ها مانند کد تخفیف داروخانه اسنپ و کد تخفیف پینکت و کد تخفیف مدیسه نیز بهره مند شوید.

 

ارسال نظرات