لوگو تخفیف هات

کد تخفیف اکالا

کد تخفیف اکالا

درباره کد تخفیف اکالا: اکالا یک سوپرمارکت اینترنتی است که در سال 1396 با هدف صرفه جویی در زمان شهروندان و کاهش حمل و نقل درون شهری پا به عرصه نهاد

امتیاز دهید
(امتیاز 4.1 از 61 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف افق کوروش خرید اول 30 هزارتومان

کد تخفیف افق کوروش خرید اول 30 هزارتومان

برای دریافت کد تخفیف 30 هزارتومانی خرید اول افق کوروش میبایست کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت و اپلیکیشن اکالا برای شما اعمال شود. این تخفیف برای سفارش بالای 150 هزارتومان است.

150 هزارتومان حداقل خرید
ویژه سفارش اول
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اکالا روزانه تا 30% ویژه خرید اول

کد تخفیف اکالا روزانه تا 30% ویژه خرید اول

با وارد کردن کدتخفیف از 30 هزارتومان تخفیف برای اولین خرید بالای 150 هزارتومان از اکالا بهره مند شوید. جهت دریافت کدتخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی"خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اکالا برای شما اعمال شود.

150 هزارتومان حداقل خرید
30% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 40 هزارتومانی خرید آنلاین سوپرمارکتی

کد تخفیف 40 هزارتومانی خرید آنلاین سوپرمارکتی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف سوپرمارکتی از اسنپ اکسپرس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بدون محدودیت اکالا تا 20 هزار تومان

کد تخفیف بدون محدودیت اکالا تا 20 هزار تومان

اهالی قشم با استفاده از کد تخفیف می توانید از 20 هزارتومان برای سفارش بالای 100 هزارتومان از فروشگاه اکالا بهره مند شوید. جهت استفاده می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100 هزارتومان حداقل سفارش
20,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کوپن تخفیف 10 هزار تومانی اکالا فروشگاه افق کوروش

کوپن تخفیف 10 هزار تومانی اکالا فروشگاه افق کوروش

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان هدیه اکالا برای خریدهای بالای 50 هزار تومان ویژه فروشگاه افق کوروش بهره مند می شوید. برای ورود به وب سایت اکالا و جهت اعمال تخفیف میبایست کدتخفیف را کپی کرده و سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

10,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کوپن تخفیف 50 هزارتومانی ویژه سفارش اول برای خرید سوپری و لبنیات و ...

کوپن تخفیف 50 هزارتومانی ویژه سفارش اول برای خرید سوپری و لبنیات و ...

کاربران تخفیف هاتی میتوانید با اولین ثبت نام در فروشگاه افق کوروش از 50 هزارتومان تخفیف بالای 200 هزارتومان برای انواع خرید دریافت نمایید. جهت دریافت کد تخفیف میبایست بر روی "ثبت نام" کلیک نمایید.

200 هزارتومان حداقل خرید
50,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اکالا تا 40% ویژه پیشنهادات روزانه

کد تخفیف اکالا تا 40% ویژه پیشنهادات روزانه

برای خرید از فروشگاه اینترنتی اکالا میتوانید تا 40% تخفیف برای خرید از پیشنهادات روزانه بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت برای شما منظور گردد.

40% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 25% فروشگاه افق کوروش بدون محدودیت

کد تخفیف 25% فروشگاه افق کوروش بدون محدودیت

در افق کورورش هر دو ساعت محصولات با فروش ویژه و تخفیف 25% قرار داده می‌شود. برای استفاده از این تخفیف ها و خرید از افق کوروش میبایست بر روی "مشاهده تخفیف" کلیک نمایید.

25% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اکالا برای خرید دوم تا 25% ویژه پک لبنیات

کد تخفیف اکالا برای خرید دوم تا 25% ویژه پک لبنیات

کاربران تخفیف هات می توانید با 25% تخفیف پک های لبنیات را از فروشگاه اکالا خریداری نمایید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

25% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف اکالا 25 هزار تومانی

کدتخفیف اکالا 25 هزار تومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25 هزارتومان تخفیف ویژه اولین خرید بالای 100 هزارتومان از فروشگاه اکالا بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

ویژه سفارش اول
25,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سوپرمارکت 35 هزارتومانی اکالا

کد تخفیف سوپرمارکت 35 هزارتومانی اکالا

برای اولین خرید انواع کالاهای سوپرمارکتی میتوانید از 35 هزارتومان تخفیف برای حداقل خرید 100 هزارتومان از فروشگاه اکالا بهره مند شوید. این کد بر روی فروشگاه ابیزینس اعمال نخواهد شد. جهت خرید میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداقل خرید
35,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اکالا بدون محدودیت خرید اول تا 50% ویژه یلدا

کد تخفیف اکالا بدون محدودیت خرید اول تا 50% ویژه یلدا

به مناسبت شب یلدا تا 50% تخفیف از فروشگاه اینترنتی اکالا دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

درباره کد تخفیف اکالا:

اکالا یک سوپرمارکت اینترنتی است که در سال 1396 با هدف صرفه جویی در زمان شهروندان و کاهش حمل و نقل درون شهری پا به عرصه نهاد. سایت اکالا با عرضه کالاهای مصرفی قصد دارد خدمات خود را به مشتریان علاقه مند ارائه کرده و محصولات و کالاها را با قیمت کمتر و کیفیت بهتر به دست آنها برساند. سایت مذکور، از زیر مجموعه های افق کورش است که در سراسر کشور شعبه های زیادی را افتتاح نموده و به هم وطنان ارائه خدمات می نماید. این سوپرمارکت آنلاین، با ارائه محصولات افق کوروش، امکان خرید این محصولات را فراهم کرده و توانسته است مشتریان را با کد تخفیف اکالا (کد تخفیف افق کوروش) و دیگر تخفیف های مناسب مانند کد تخفیف روزانه افق کوروش، کد تخفیف اکالا بدون محدودیت خرید اول، کد تخفیف افق کوروش خرید دوم و کد تخفیف دیجی کالا ... راضی و خرسند نگاه دارد.

 

اکالا کوروش

 

خدمات و کد تخفیف اکالا:

در حال حاضر اکالا علاوه بر تهران، در شهرهای دیگری نظیر شیراز، رشت، مشهد، کرمان، قم، سمنان، یزد، شهرری، تبریز، بجنورد، اصفهان، شیراز، همدان و ... خدمات‌رسانی می کند و به توزیع انواع کالاها و محصولات سوپرمارکت می پردازد. امکان استفاده از کد تخفیف اکالا از طریق سوپرمارکت آنلاین فراهم شده است. همچنین از دیگر خدماتی که این سوپرمارکت اینترنتی ارائه می کند ارسال سریع و در کمترین زمان ممکن اجناس است که باعث ایجاد رضایت بیشتر مشتری می شود. در نتیجه می توان محصولات را با توجه به نوع کاربردی که دارند در گروه های مختلف مشاهده نمائید و پس از بررسی می توانید به راحتی هر آنچه را که نیاز دارید یافت نمایید.

 

دسته بندی محصولات اکالا:

فروشگاه اکالا در دسته بندی های مختلف محصولات خود را در اختیار خریداران خود قرار می دهد تا به راحتی سفارش خود را ثبت کنند. در ادامه به بیان دسته بندی های فروشگاه اکالا می پردازیم:

  • مواد غذایی: لبنیات، خشکبار، کنسرویجات و...
  • نوشیدنی ها: دمنوش ها، نوشیدنی گرم و...
  • خواربار: قند، شکر، روغن و...
  • آرایشی و بهداشتی: بهداشت فردی، بهداشت خانگی و...
  • میوه و سبزیجات: انواع میوه ها و...
  • ابزار و ملزومات: ابزار اتومبیل، موتور، لوازم صنعتی و...
  • و...

برای مشاهده آموزش خرید از اکالا و نحوه استفاده از کد تخفیف اکالا به وبلاگ تخفیف هات مراجعه نمایید.

 

 

چه چیزی اکالا را با سایر فروشگاه های اینترنتی متمایز می کند؟

همانطور که گفته شد اکالا زیر مجموعه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش است که به صورت اینترنتی محصولات افق کوروش را به خریداران ارائه می دهد. افق کوروش از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای در سطح کشور است که این می تواند پشتوانه ای محکم برای اکالا باشد. شعبه های افق کوروش در سرتاسر ایران حتی در مناطق دور افتاده وجود دارند که این مزیت اکالا با سایر رقبای خود متمایز می کند. زیرا با سفارش آنلاین محصولات خود از اکالا در واقع شما در حال خرید از نزدیک ترین شعبه افق کوروش هستید و این دسترسی راحت را تنها با اکالا می توانید تجربه کنید. همچنین فروشگاه اینترنتی اکالا، تخفیف هایی را برای سفارشات آنلاین در نظر گرفته است که شما با مراجعه به تخفیف هات می توانید از آخرین تخفیف ها مانند کد تخفیف اسنپ مارکت، کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود، کد تخفیف افق کوروش خرید دوم، کد تخفیف اکالا امروز، کد تخفیف روزانه افق کوروش و... با خبر شوید.

 

مزیت خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی okala:

فروشگاه های آنلاین یک طیف گسترده ای از محصولات را در فضای نامحدود زمانی در اختیار کاربران قرار می دهند. یکی از ویژگی های بارز این فروشگاه ها، راحتی در خرید است؛ امروزه که بیشتر افراد جامعه پر مشغله و یا شاغل هستند و مایل هستند خریدی را انجام دهند که کمتر در راه رفت و آمد برای خرید مایحتاج های روزانه خودشان باشند. در این حالت بهترین انتخاب برای این افراد "خرید آنلاین" می باشد. در خرید حضوری خرج های دیگری نیز خواهید داشت که از جمله آن ها می توان به حمل و نقل و ... اشاره نمود. چنانچه در خرید آنلاین با هیچ کدام از این خرج های اضافی روبه رو نخواهید شد و این امکان برای خریداران مهیا است که خرید اصلی خود را هم به بهترین شکل ممکن انجام دهند. شما می توانید کد تخفیف اکالا بدون محدودیت خرید اول،کد تخفیف پینکت، کد تخفیف بدون محدودیت اکالا، کد تخفیف اکالا امروز، کد تخفیف مدیسه، کد تخفیف امارکت و... را در تخفیف هات دریافت کنید.

کد تخفیف افق کوروش
 

امکان قیاس قیمت در اکالا افق کوروش:

یکی از مزیت های فروشگاه اکالا کوروش این است که با سر زدن به تک تک فروشگاه ها و پیدا کردن فروشگاه های معتبر و همچنین مقایسه و بررسی قیمت ها، این امکان را مهیا کرده است تا افراد بتوانند به شیوه اینترنتی و با اطمینان خرید کنند. برای بسیار از ما پیش آمده است که در هنگام خرید به صورت حضوری تجربه مراجعه به مغازه های مختلف جهت آشنا شدن با قیمت های پیشنهاد شده برای یک محصول مشخص را داشته باشیم. اما در دنیای مجازی با تجربه ای دیگر روبرو هستیم آن هم اینکه دیگر نیازی به وقت صرف کردن جهت رفتن به مغازه های مختلف را نداریم و در عوض در یک صفحه اینترنتی می توانیم قیمت کالاهای مشابه را مقایسه کرده و بهترین آن را برای خود انتخاب کرده و در سبد کالایی خود قرار دهید.

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات فروشگاه اکالا:

از مزایای خرید از افق کوروش تحویل زیر یک ساعت، همان تخفیف های موجود در فروشگاه و مزایایی چون استفاده از باشگاه مشتریان است. هایپر فامیلی حاوی ۵۰۰۰ قلم تنوع کالایی است. از آنجایی که کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه های افق کورش به صورت قابل توجهی بالاست، مشتریانی که محصولات افق کورش را از طریق این سایت یا اپلیکیشن آن، خریداری می کنند نیز می توانند مطمئن باشند که کالاها و محصولات آنها که شامل مواد غذایی و خواروبار است از کیفیت خوبی برخوردار می باشد. مشتریان همچنین می توانند از کد تخفیف اکالا (کد تخفیف افق کوروش) ، کد تخفیف روزانه افق کوروش، کد تخفیف بدون محدودیت اکالا، کد تخفیف افق کوروش خرید دوم و... برای خرید مایحتاج خود از این سوپرمارکت اینترنتی استفاده نمایند که مزیت خوبی به حساب می آید.

 

ارائه کد تخفیف های ویژه اکالا در سایت تخفیف هات:

فروشگاه اینترنتی اکالا، شامل کالاهای اساسی در انواع متنوع نظیر انواع برندهای ایرانی و خارجی است. همچنین در این فروشگاه اینترنتی می توانید انواع مواد غذایی شامل برنج، چای، روغن، قند و شکر، محصولات پروتئینی و لبنیاتی، انواع حبوبات و صدها محصول دیگر را در کیفیت و با خدمات عالی به‌ صورت اینترنتی و با پرداخت آنلاین یا حضوری، در کمترین بازه زمانی ممکن دریافت نمائید. فروشگاه اینترنتی مواد غذایی اُکالا تضمین می‌کند علاوه بر تخفیف‌های روزانه با کد تخفیف اکالا امروز ، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، بیشترین تخفیف‌ها با کد تخفیف هایی مانند کد تخفیف بدون محدودیت اکالا و کد تخفیف اکالا بدون محدودیت خرید اول را با خرید آنلاین از سوپر مارکت آنلاین اُکالا دریافت کنید. البته شما با استفاده از کد تخفیف اکالا در سایت تخفیف هات، می توانید کالاهای مورد نیاز خود را از این طریق با قیمت کمتر و ارزان تر خریداری کنید. همچنین می توانیدسوپرمارکت اینترنتی ، فروشگاه تخفیف آنلاین لباس زنانه و ... را از تخفیف هات دریافت نمایید.

ارسال نظرات