لوگو تخفیف هات

کد تخفیف اکالا

کد تخفیف اکالا

درباره کد تخفیف اکالا: اکالا یک سوپرمارکت اینترنتی است که در سال 1396 با هدف صرفه جویی در زمان شهروندان و کاهش حمل و نقل درون شهری پا به عرصه نهاد

امتیاز دهید
(امتیاز 4 از 115 رای)
کوپن و کد تخفیف
کدتخفیف اکالا 25 هزارتومانی ویژه خرید اول

کدتخفیف اکالا 25 هزارتومانی ویژه خرید اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25 هزارتومان تخفیف ویژه اولین خرید بالای 100 هزارتومان از فروشگاه افق کوروش اکالا بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

ویژه سفارش اول
100 هزارتومان حداقل خرید
25,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف افق کوروش خرید اول 30 هزارتومان

کد تخفیف افق کوروش خرید اول 30 هزارتومان

برای دریافت کد تخفیف 30 هزارتومانی خرید اول افق کوروش میبایست کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت و اپلیکیشن اکالا برای شما اعمال شود. این تخفیف برای سفارش بالای 150 هزارتومان است.

150 هزارتومان حداقل خرید
ویژه سفارش اول
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 40 هزارتومانی خرید آنلاین سوپرمارکتی

کد تخفیف 40 هزارتومانی خرید آنلاین سوپرمارکتی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف سوپرمارکتی برای اولین خرید بالای 80 هزارتومان از اسنپ اکسپرس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 25% فروشگاه افق کوروش بدون محدودیت

کد تخفیف 25% فروشگاه افق کوروش بدون محدودیت

در افق کورورش هر دو ساعت محصولات با فروش ویژه و تخفیف 25% قرار داده می‌شود. برای استفاده از این تخفیف ها و خرید از افق کوروش میبایست بر روی "مشاهده تخفیف" کلیک نمایید.

25% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن تخفیف 10 هزار تومانی اکالا فروشگاه افق کوروش

کوپن تخفیف 10 هزار تومانی اکالا فروشگاه افق کوروش

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان هدیه اکالا برای خریدهای بالای 50 هزار تومان ویژه فروشگاه های امارکت بهره مند می شوید. برای ورود به وب سایت اکالا و جهت اعمال تخفیف میبایست کدتخفیف را کپی کرده و سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

10,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اکالا تا 40% ویژه پیشنهادات روزانه

کد تخفیف اکالا تا 40% ویژه پیشنهادات روزانه

برای خرید از فروشگاه اینترنتی اکالا میتوانید تا 40% تخفیف برای خرید از پیشنهادات روزانه بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت برای شما منظور گردد.

40% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف ارسال رایگان اکالا

کد تخفیف ارسال رایگان اکالا

برای خرید از اکالا با ارسال رایگان در چند روز اول ماه میتوانید علاوه بر تخفیف های موجود بر روی محولات از ارسال رایگان اکالا نیز بهره مند شوید. جهت بهره مندی از این تخفیف و ارسال رایگان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن تخفیف 50 هزارتومانی ویژه سفارش اول برای خرید سوپری و لبنیات و ...

کوپن تخفیف 50 هزارتومانی ویژه سفارش اول برای خرید سوپری و لبنیات و ...

کاربران تخفیف هاتی میتوانید با خرید از اکالا از 50 هزارتومان تخفیف بالای 100 هزارتومان برای انواع خرید بهره مند شوید. جهت دریافت کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

200 هزارتومان حداقل خرید
50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سوپرمارکت 100 هزارتومانی اکالا

کد تخفیف سوپرمارکت 100 هزارتومانی اکالا

برای خرید انواع کالاهای سوپرمارکتی میتوانید از 100 هزارتومان تخفیف برای حداقل خرید 900 هزارتومان از فروشگاه امارکت بهره مند شوید. جهت خرید میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

900 هزارتومان حداقل خرید
100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اکالا روزانه تا 30% ویژه خرید اول

کد تخفیف اکالا روزانه تا 30% ویژه خرید اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30% تا سقف 30 هزارتومان برای خرید بالای 100 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

30% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اکالا بدون محدودیت خرید اول تا 50% ویژه یلدا

کد تخفیف اکالا بدون محدودیت خرید اول تا 50% ویژه یلدا

به مناسبت شب یلدا تا 50% تخفیف از فروشگاه اینترنتی اکالا دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن تخفیف اکالا 15 هزارتومانی بدون محدودیت

کوپن تخفیف اکالا 15 هزارتومانی بدون محدودیت

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 15 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

15,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

درباره کد تخفیف اکالا:

اکالا یک سوپرمارکت اینترنتی است که در سال 1396 با هدف صرفه جویی در زمان شهروندان و کاهش حمل و نقل درون شهری پا به عرصه نهاد. سایت اکالا با عرضه کالاهای مصرفی قصد دارد خدمات خود را به مشتریان علاقه مند ارائه کرده و محصولات و کالاها را با قیمت کمتر و کیفیت بهتر به دست آنها برساند. سایت مذکور، از زیر مجموعه های افق کورش است که در سراسر کشور شعبه های زیادی را افتتاح نموده و به هم وطنان ارائه خدمات می نماید. این سوپرمارکت آنلاین، با ارائه محصولات افق کوروش، امکان خرید این محصولات را فراهم کرده و توانسته است مشتریان را با کد تخفیف اکالا (کد تخفیف افق کوروش) و دیگر تخفیف های مناسب مانند کد تخفیف روزانه افق کوروش، کد تخفیف اکالا بدون محدودیت خرید اول، کد تخفیف افق کوروش خرید دوم و کد تخفیف دیجی کالا ... راضی و خرسند نگاه دارد.

 

خرید از فروشگاه اکالا با تخفیف

 

خدمات و کد تخفیف اکالا:

در حال حاضر اکالا علاوه بر تهران، در شهرهای دیگری نظیر شیراز، رشت، مشهد، کرمان، قم، سمنان، یزد، شهرری، تبریز، بجنورد، اصفهان، شیراز، همدان و ... خدمات‌رسانی می کند و به توزیع انواع کالاها و محصولات سوپرمارکت می پردازد. امکان استفاده از کد تخفیف اکالا از طریق سوپرمارکت آنلاین فراهم شده است. همچنین از دیگر خدماتی که این سوپرمارکت اینترنتی ارائه می کند ارسال سریع و در کمترین زمان ممکن اجناس است که باعث ایجاد رضایت بیشتر مشتری می شود. در نتیجه می توان محصولات را با توجه به نوع کاربردی که دارند در گروه های مختلف مشاهده نمائید و پس از بررسی می توانید به راحتی هر آنچه را که نیاز دارید یافت نمایید.

 

دسته بندی محصولات اکالا:

فروشگاه اکالا در دسته بندی های مختلف محصولات خود را در اختیار خریداران خود قرار می دهد تا به راحتی سفارش خود را ثبت کنند. در ادامه به بیان دسته بندی های فروشگاه اکالا می پردازیم:

 • مواد غذایی: لبنیات، خشکبار، کنسرویجات و...
 • نوشیدنی ها: دمنوش ها، نوشیدنی گرم و...
 • خواربار: قند، شکر، روغن و...
 • آرایشی و بهداشتی: بهداشت فردی، بهداشت خانگی و...
 • میوه و سبزیجات: انواع میوه ها و...
 • ابزار و ملزومات: ابزار اتومبیل، موتور، لوازم صنعتی و...
 • و...

برای مشاهده آموزش خرید از اکالا و نحوه استفاده از کد تخفیف اکالا به وبلاگ تخفیف هات مراجعه نمایید.

امکان خرید از چه فروشگاه هایی در اکالا وجود دارد؟

در حال حاضر فروشگاه های زیر به صورت حضوری و غیر حضوری در اکالا فعالیت دارند و شما می توانید از آنها خرید نمایید:

 • فروشگاه افق کوروش
 • باغ میوه ایرانی
 • فروشگاه زنجیره ای هایپرفامیلی
 • فروشگاه ناب پروتئین
   

 

 

چه چیزی اکالا را با سایر فروشگاه های اینترنتی متمایز می کند؟

همانطور که گفته شد اکالا زیر مجموعه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش است که به صورت اینترنتی محصولات افق کوروش را به خریداران ارائه می دهد. افق کوروش از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای در سطح کشور است که این می تواند پشتوانه ای محکم برای اکالا باشد. شعبه های افق کوروش در سرتاسر ایران حتی در مناطق دور افتاده وجود دارند که این مزیت اکالا با سایر رقبای خود متمایز می کند. زیرا با سفارش آنلاین محصولات خود از اکالا در واقع شما در حال خرید از نزدیک ترین شعبه افق کوروش هستید و این دسترسی راحت را تنها با اکالا می توانید تجربه کنید. همچنین فروشگاه اینترنتی اکالا، تخفیف هایی را برای سفارشات آنلاین در نظر گرفته است که شما با مراجعه به تخفیف هات می توانید از آخرین تخفیف ها مانند کد تخفیف اسنپ مارکت، کد تخفیف افق کوروش خرید دوم، کد تخفیف اکالا امروز، کد تخفیف روزانه افق کوروش و... با خبر شوید.

 

مزیت خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی okala:

فروشگاه های آنلاین یک طیف گسترده ای از محصولات را در فضای نامحدود زمانی در اختیار کاربران قرار می دهند. یکی از ویژگی های بارز این فروشگاه ها، راحتی در خرید است؛ امروزه که بیشتر افراد جامعه پر مشغله و یا شاغل هستند و مایل هستند خریدی را انجام دهند که کمتر در راه رفت و آمد برای خرید مایحتاج های روزانه خودشان باشند. در این حالت بهترین انتخاب برای این افراد "خرید آنلاین" می باشد. در خرید حضوری خرج های دیگری نیز خواهید داشت که از جمله آن ها می توان به حمل و نقل و ... اشاره نمود. چنانچه در خرید آنلاین با هیچ کدام از این خرج های اضافی روبه رو نخواهید شد و این امکان برای خریداران مهیا است که خرید اصلی خود را هم به بهترین شکل ممکن انجام دهند. شما می توانید کد تخفیف اکالا بدون محدودیت خرید اول، کد تخفیف بدون محدودیت اکالا، کد تخفیف اکالا امروز، کد تخفیف امارکت و... را در تخفیف هات دریافت کنید.

افق کوروش


 

امکان قیاس قیمت در اکالا افق کوروش:

یکی از مزیت های فروشگاه اکالا کوروش این است که با سر زدن به تک تک فروشگاه ها و پیدا کردن فروشگاه های معتبر و همچنین مقایسه و بررسی قیمت ها، این امکان را مهیا کرده است تا افراد بتوانند به شیوه اینترنتی و با اطمینان خرید کنند. برای بسیار از ما پیش آمده است که در هنگام خرید به صورت حضوری تجربه مراجعه به مغازه های مختلف جهت آشنا شدن با قیمت های پیشنهاد شده برای یک محصول مشخص را داشته باشیم. اما در دنیای مجازی با تجربه ای دیگر روبرو هستیم آن هم اینکه دیگر نیازی به وقت صرف کردن جهت رفتن به مغازه های مختلف را نداریم و در عوض در یک صفحه اینترنتی می توانیم قیمت کالاهای مشابه را مقایسه کرده و بهترین آن را برای خود انتخاب کرده و در سبد کالایی خود قرار دهید.

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات فروشگاه اکالا:

از مزایای خرید از افق کوروش تحویل زیر یک ساعت، همان تخفیف های موجود در فروشگاه و مزایایی چون استفاده از باشگاه مشتریان است. هایپر فامیلی حاوی ۵۰۰۰ قلم تنوع کالایی است. از آنجایی که کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه های افق کورش به صورت قابل توجهی بالاست، مشتریانی که محصولات افق کورش را از طریق این سایت یا اپلیکیشن آن، خریداری می کنند نیز می توانند مطمئن باشند که کالاها و محصولات آنها که شامل مواد غذایی و خواروبار است از کیفیت خوبی برخوردار می باشد. مشتریان همچنین می توانند از کد تخفیف اکالا (کد تخفیف افق کوروش) ، کد تخفیف روزانه افق کوروش، کد تخفیف بدون محدودیت اکالا، کد تخفیف افق کوروش خرید دوم و... برای خرید مایحتاج خود از این سوپرمارکت اینترنتی استفاده نمایند که مزیت خوبی به حساب می آید.

از دیگر مزایای خرید از اکالا می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • امکان تعیین زمان ارسال کالاها توسط مشتری
 • تنوع گسترده مواد غذایی
 • امکان خرید تلفنی از اکالا
 • هزینه ارسال کم و تحویل سریع
 • ارائه کد تخفیف های جذاب و اقتصادی
 • تخفیف بر روی پک های سبد خانوار
 • ارسال کالاها تا 12 شب در برخی استان ها
 • حضور در بیش از 250 شهر ایران
 • کد تخفیف های اکالا (افق کوروش)


کد تخفیف های اکالا (افق کوروش)

افق کوروش برای کسب رضایت مشتریان و کاهش هزینه اقلام مصرفی خانوار اقدام به ارائه کد تخفیف های متنوع مانند کد تخفیف 100 هزار تومانی افق کوروش، کد تخفیف 35 تومانی اکالا و... می کند. در ادامه انواع کدتخفیف اکالا را توضیح می دهیم.


کد تخفیف اکالا خرید اول

این کد تخفیف تنها برای کاربرانی که برای اولین بار قصد خرید از سایت یا اپلیکیشن اکالا را دارند، اعمال می شود. اگر برای بار اول قصد خرید از افق کوروش را دارید حتما سایت تخفیف هات را برای یافتن کد تخفیف خرید اول اکالا بررسی کنید.


کد تخفیف اکالا خرید غیر اول

کد تخفیف غیر اول یا خرید دوم اکالا برای استفاده همه کاربران جدید و قدیم اکالا بوده و معمولا دارای محدودیت زمانی یا سقف خرید می باشد.


کد تخفیف معرف اکالا

اگر به صورت آنلاین از اکالا خرید می کنید می توانید کد معرف خود را (که در قسمت پروفایل و معرفی به دوستان است) به اشخاص دیگری هدیه دهید تا آنها نیز در خرید خود از اکالا از آن استفاده کنند. پس از خرید مبلغ 25 هزار تومان به عنوان کد تخفیف برای شما ارسال خواهد شد.


کد تخفیف اکالا اپلیکیشن

همانطور که از نام آن مشخص است، کد تخفیف اپلیکیشن تنها در صورتی اعمال خواهد شد که شما از اپلیکیشن اکالا خرید کنید.


کد تخفیف اکالا برای دسته بندی خاص

در برخی مواقع کد تخفیف اکالا تنها برای دسته بندی خاصی در نظر گرفته می شود. در این صورت تخفیف برای دسته بندی های دیگر اعمال نخواهد شد. برای مثال کد تخفیف لبنیات بر روی دسته بندی تنقلات اعمال نخواهد شد.


کد تخفیف اکالا هزینه ارسال

هزینه پیک کالا با توجه به فروشگاه انتخابی شما متفاوت و معمولا ناچیز است. با کد تخفیف هزینه ارسال رایگان اکالا، شما هیچ مبلغی بابت هزینه پیک نخواهید پرداخت.

 

تفاوت کد تخفیف هایپرفامیلی با کد تخفیف اکالا در چیست؟

فروشگاه هایپر فامیلی یکی از فروشگاه های زنجیره ای حاضر در اکالا  وابسته به شرکت صنعتی گلرنگ است و اگر در محدوده آدرس خرید شما باشد می توانید آن را برای خرید انتخاب کنید. کد تخفیف هایپرفامیلی تنها برای خرید از همین فروشگاه اعمال می شود. پس اگر کد تخفیف هایپر فامیلی به شما ارائه شد، تنها برای خرید از همین فروشگاه بوده و بر فروشگاه افق کوروش یا امارکت اعمال نخواهد شد.

 

چرا کد تخفیف اکالا اعمال نمی شود؟

اگر کد تخفیف اکالا برای شما اعمال نشد ابتدا صحت کد وارده را بررسی کرده سپس موارد زیر را در نظر بگیرید:


کد تخفیف فقط برای خرید اول است و شما قبلا از اکالا خرید کرده اید. بنابراین تخفیف برای شما لحاظ نخواهد شد.
شرایط استفاده از کد تخفیف مثل حداقل و حداکثر سقف خرید رعایت نشده است.
مهلت استفاده از کدتخفیف به پایان رسیده است و منقضی می باشد.
کد تخفیف متعلق به فروشگاه خاصی می باشد و شما از آن برای خرید از فروشگاه دیگری استفاده کردید. برای مثال کد تخفیف فروشگاه امارکت بر روی فروشگاه هایپرفامیلی اعمال نخواهد شد. برای رفع این خطا فروشگاه خود را تغییر دهید.


دقت داشته باشید که کد تخفیف های ارائه شده بر روی محصولاتی که به منظور تنظیم بازار ارائه می شوند، برنج هندی و روغن قابل اجرا نیست.
 

ارائه کد تخفیف های ویژه اکالا در سایت تخفیف هات:

فروشگاه اینترنتی اکالا، شامل کالاهای اساسی در انواع متنوع نظیر انواع برندهای ایرانی و خارجی است. همچنین در این فروشگاه اینترنتی می توانید انواع مواد غذایی شامل برنج، چای، روغن، قند و شکر، محصولات پروتئینی و لبنیاتی، انواع حبوبات و صدها محصول دیگر را در کیفیت و با خدمات عالی به‌ صورت اینترنتی و با پرداخت آنلاین یا حضوری، در کمترین بازه زمانی ممکن دریافت نمائید. فروشگاه اینترنتی مواد غذایی اُکالا تضمین می‌کند علاوه بر تخفیف‌های روزانه با کد تخفیف اکالا امروز ، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، بیشترین تخفیف‌ها با کد تخفیف هایی مانند کد تخفیف بدون محدودیت اکالا و کد تخفیف اکالا بدون محدودیت خرید اول را با خرید آنلاین از سوپر مارکت آنلاین اُکالا دریافت کنید. البته شما با استفاده از کد تخفیف اکالا در سایت تخفیف هات، می توانید کالاهای مورد نیاز خود را از این طریق با قیمت کمتر و ارزان تر خریداری کنید. همچنین می توانیدکدهای تخفیف انواع سوپرمارکت اینترنتی را از تخفیف هات دریافت نمایید.

 

 

راه ارتباطی با اکالا

تلفن: 02154595000
ایمیل: info@okala.com
 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد