لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
خرید بیسکویت مادر ستاک با 20% تخفیف
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
78
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
20%
منقضی
فروشنده: اکالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بیسکویت ستاک را از اکالا با تخفیف ویژه سفارش دهید.

قیمت قدیم
133,300
سود شما
26,600
قیمت جدید
106,700

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع بیسکویت مادر:

قیمت بسیاری از میان وعده ها از قبیل،انواع بیسکویت،کیک ساده و کلوچه، بیسکویت های مادر، بیسکویت پتی بور، ساقه طلایی، کلوچه خرمایی و بیسکویت گرجی را می توانید ازسوپرمارکت اینترنتی تا 20% با کدتخفیف تهیه کنید. 

خصوصیات بیسکویت مادر:

یکی از قدیمی ترین بیسکویت های تولید شده در ایران بیسکویت مادر است که از سال 20337 توسط شرکت ویتانا تولید شد . این بیسکویت یک مکمل غذایی خوب برای بسیاری از افراد به خصوص کودکان است که از جوانه گندم ، شیر، تخم مرغ، پروتئین و ویتامین های A,E,K,D  تشکیل شده است ، میان وعده ای مناسب است برای کودکانی که از شش ماهگی ،امکان خوردن بیسکویت دارند . در مجموع این بیسکویت هم خوشمزه است و هم تداعی کننده خاطرات شیرین کودکی است .ولی خوب است بدانیم که با توجه به قند بالای بیسکویت ها از جمله بیسکویت مادر، مصرف بیش از 5 عدد آن در یک وعده ،توصیه نمی شود .خوشبختانه میزان اسیدهای چرب ترانس موجود در بیسکویت مادر ،پایین است و برای سلامت قلب مناسب و مفید تراست.                                            

مزایای استفاده از این بیسکویت: 

بیسکویت مادر فاقد مواد نگهدارنده مصنوعی می باشد .این محصول به شکل و مدل های متنوع تحت عنوان بیسکویت مادر عسلی ، بیسکویت شیری،نارگیلی و جنگل تولید شده است که این محصول به دلیل تنوع در شکل و طعم های گوناگون ،از طرفداران زیادی برخوردار می باشد .لازم به ذکر است که شرکت ویتانا درکنار بیسکویت مادر، محصولات متنوع و خوش مزه ای همچون بیسکویت پتی بور,ساقه طلایی,کلوچه خرمایی,بیسکویت گرجی تولید می کند . تلاش تولیدکنندگان برای حفط و نگهداری طعم و کیفیت در طی این سال ها یکی دیگر از ویژگی های استفاده از این میان وعده خوشمزه به حساب می آید. 

نظرات کاربران در مورد محصول :

نقاط قوت : بسیاری از کاربران از بسته بندی این محصول ،تازه بودن ، قیمت مناسب  و همچنین بهداشتی بودن آن راضی بوده اند  و این محصول را یک مکمل غذایی خوب برای کودکان معرفی کرده اند.
نقاط ضعف : تعداد خیلی کمی از کاربران گفته اند که نرم نیست.
جمع بندی نظرات کاربران : در مجموع  بسیاری از کاربران از کیفیت، خوشمزگی و قیمت منحصر به فرد این محصول رضایت کافی داشتند و آن را به سایر کاربران به ویژه کودکان  به عنوان یک میان وعده ای کامل پیشنهاد داده اند. به دلیل اینکه انرژی و ارزش غذایی بالایی دارد؛بنابراین افراد را ترغیب کرده که این محصول را با کد تخفیف افق کوروش تهیه کنند و از آن بهره مند شوند.

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه