کد تخفیف رایگان اسنپ در اپلیکیشن اسنپ کلاب

معتبر تا 2 روز بعد
کد تخفیف رایگان اسنپ در اپلیکیشن اسنپ کلاب
.


 • کد تخفیف رایگان اسنپ در اپلیکیشن اسنپ کلاب

  100%
  6622 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  با استفاده از اسنپ کلاب و خرید شارژ، اینترنت و ... و یا استفاده از خدمات سوپر اپلیکیشن اسنپ امتیاز خود را افزایش دهید. همچنین با هر هزار تومان پرداختی در اسنپ می توانید 10 امتیاز کسب نمایید. با جمع آوری امتیاز می توانید جایزه و کد تخفیف دریافت کنید. برای ورود به وبسایت اسنپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات اپلیکیشن اسنپ،ارائه دهنده  تاکسی آنلاین:

  اپلیکیشن اسنپ با داشتن کد تخفیف اسنپ سفر رایگان برای مسافران عزیز آماده به کار است.

  خصوصیات برنامه اسنپ:

  در گذشته های بسیار دور سفرهای درون شهری یا حتی بیرون شهری برای همه کمی مشکل بود. پیدا کردن تاکسی اولین مشکل هر شخص بود. به موقع رسیدن به مقصد و به صرفه نبودن کرایه دریافتی راننده یکی از مشکل های مسافران به حساب می آمد و در بعضی نواحی شهرها که از مرکز شهر بسیار فاصله داشتند نیز پیدا کردن تاکسی بسیار سخت بود. اما امروزه اپلیکیشن اسنپ این مشکل را حل کرده است. شما به راحتی با دانلود اسنپ میتوانید تمامی آن مشکل های گذشته را حل کنید. با اسنپ سفری مقرون به صرفه و با کیفیت و امنیتی بالا را تجربه کنید. شما با دانلود برنامه اسنپ میتوانید کد تخفیف اسنپ را هم دریافت کنیدبرنامه اسنپ مزایای بسیار زیادی دارد از قبیل: شما میتوانید به راننده امتیاز بدهید این امتیاز ها باعث میشوند تا سفری با کیفیت داشته باشید. میتوانید به تمیز بودن ماشین راننده، خوشبو بودن ماشین، اخلاق و رفتار راننده تاکسی خود،
  به سرعتی که راننده رانندگی میکرد و حتی به موزیکی که داخل ماشین برای شما پخش شد امتیاز دهید. کیفیت سفر خود از طریق این امتیاز ها بالا میرود. با دانلود اسنپ علاوه بر دریافت کد تخفیف اسنپ و مزایای آن در هر جایی که باشید به راحتی میتوانید برای خود  تاکسی تلفنی بگیرید. شما با اپلیکیشن اسنپ میتوانید سفری دارای دو مقصد داشته باشید. با برنامه اسنپ میتوانید به مقصد خود بروید و دوباره به مبدا بازگردید. بدون اینکه هزینه زیادی پرداخت کنید. هزینه سفر خود را میتوانید هم به صورت نقدی و هم به صورت آنلاین پرداخت کنید. آدرس های منتخب خود را در اپلیکیشن میتوانید ذخیره کنید و به راحتی به آن مقصد بروید. برای تامین امنیت مسافران برنامه اسنپ این قابلیت را دارد که شما سفر خود با خانواده یا دوستان خود به اشتراک بگذارید و آن ها به صورت آنلاین و لحظه ای شما را تماشا کنند تا از بروز اتفاق های احتمالی جلوگیری شود. 

  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهاسنپ
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: بالای 60%