لوگو تخفیفهات
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف دارافود 6% انواع کباب

کد تخفیف دارافود 6% انواع کباب

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 6% تخفیف ویژه انواع کباب و جوجه کباب برای سفارش بالای 100 هزارتومان و بدون سقف ریالی و ارسال رایگان بالای 450 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کباب" کلیک نمایید.

100 هزارتومان حداقل خرید
1 بار مصرف برای هر کاربر
ارسال رایگان برای سفارش بالای 450 هزارتومان
6% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف دارا فود تا 10% جهت خرید مرغ، بوقلمون و بلدرچین

کد تخفیف دارا فود تا 10% جهت خرید مرغ، بوقلمون و بلدرچین

شما از طریق سایت تخفیف هات با کپی کردن کدتخفیف و کلیک بر روی "خرید فرآورده های پروتئینی" می توانید از 10% تخفیف خریدگوشت مرغ، بوقلمون و بلدرچین از دارافود بدون سقف ریالی و برای حداقل سفارش 100 هزارتومان و ارسال رایگان بالای 450 هزارتومان بهره مند شوید.

100 هزارتومان حداقل خرید
1 بار مصرف برای هر کاربر
ارسال رایگان برای سفارش بالای 450 هزارتومان
10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف مستر قصاب 25 هزارتومانی

کدتخفیف مستر قصاب 25 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25 هزارتومان تخفیف برای سفارش بالای 150 هزارتومان برای کاربران قدیمی بهره مند شوید. جهت استفاده از کد میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

150 هزارتومان حداقل خرید
25,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف مستر قصاب تا 15% برای خرید گوشت چرخکرده

کد تخفیف مستر قصاب تا 15% برای خرید گوشت چرخکرده

شما می توانید از طریق سایت مستر قصاب قلم گوساله را با تخفیف 15% تا سقف تخفیف 20 هزارتومان برای خرید گوشت چرخکرده تخفیف بگیرید. برای خریداری محصولات تازه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

15% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
نماوا دکتر کرمانی
توضیحات

مزایای خرید گوشت به صورت اینترنتی:

فروشگاه های آنلاین محصولات پروتئینی بسیاری موجود می باشد که امکان خرید گوشت و انواع محصولات پروتئینی را به صورت آنلاین برای مصرف کنندگان فراهم می نمایند. این فروشگاه های اینترنتی محصولات پروتئینی را با کیفیت و قیمت گوشت مناسب به مشتریان خود ارائه می نمایند. همچنین محصولات خریداری شده نظیر گوشت گوساله، گوشت گاو و... با تاریخ روز تحویل مشتریان خواهد شد. خرید گوشت به صورت اینترنتی در انواع متنوعی نطیر گوشت گاو، مرغ و... موجود می باشد. همچنین در این سامانه ها امکان قیاس قیمت گوشت تازه و سایر محصولات موجود است.

ویژگی های گوشت گوساله و گاو:

گوشت گوساله قرمز بوده و یکی از منابع مهم پروتئین محسوب می شود. این نوع گوشت از دو قسمت فیله و راسته تشکیل شده است. بهتر است بدانید بخش های بالایی بدن گوساله چربی کمتری دارد و دارای پروتئین بالایی است. اگر قصد خرید گوشت گوساله با میزان کم چربی را دارید حتما قسمت راسته یا چرخ کرده آن را بخرید. این گوشت بیشترین مقدار از ماده "روی " را دارد که برای مبارزه شایان ذکر است ویتامین B12 موجود در آن در تولید DNA ، تقویت سیستم عصبی و سیستم خون رسانی بدن نقش اساسی دارد.
گوشت گاو یکی از رایج ترین انواع گوشت است که اغلب افراد در تهیه ی غذاهای گوشتی خود بیشتر از این نوع گوشت استفاده می کنند. مثلاً در تهیه ی یکی از خوراک های معروف دنیا به نام همبرگر اغلب از گوشت گاو به صورت چرخ شده استفاده می نمایند. فروشگاه های اینترنتی با ارائه ی این محصولات باکیفیت در بسته هایی با وزن های مختلف و بسته بندی های متنوع، امکان خرید گوشت و سایر محصولات را ایجاد کرده اند. همچنین امکان مشاهده قیمت گوشت و قیاس آن با سایر محصولات وجود دارد.

ارائه کد تخفیف خرید گوشت به صورت واقعی و جذاب:

برای استفاده از کد تخفیف انواع این ماده خوراکی همچون خرید گوشت تازه و سایر فراورده های پروتئینی می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین به همراه قیمت گوشت و سایر محصولات مطلع شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را برای کاربران در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.

ارسال نظرات