لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
خرید گوشت گوساله با 16% تخفیف
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
95
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
16%
منقضی
فروشنده: اکالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" گوشت گوساله را از اکالا با 16% تخفیف سفارش دهید.

قیمت قدیم
355,000
سود شما
56,800
قیمت جدید
298,200

توضیحات سایت اینترنتی، فروشنده انواع گوشت:

خرید انواع گوشت را از فروشگاه اینترنتی با تخفیف های ویژه به همراه کدتخفیف دیجی کالا انجام دهید.

خصوصیات گوشت گوساله:

هر کدام از گوشت ها خصوصیات مخصوص بخود را دارند که با شناخت انها میتوانیم استفاده بهتری از انها کنیم.فیله گوساله دارای حجم زیادی آمینواسید و پروتین است. گوشت گوساله میتواند برای مدت زیادی احساس سیری بما بدهد این بخاطر کالری زیاد گوشت گوساله میباشد. به همین دلیل افراد در رژیم خود از گوشت گوساله استفاده می کنند.همچنین بدنسازان معتقدند گوشت گوساله برای عضله‌سازی سریع جادو میکند بهمین خاطر ورزشکاران عاشق گوشت گوساله هستند و در برنامه غذایی خود گوشت گوساله را در اولویت قرار دادند. 

گوشت گوساله

گوشت گوسفند:

از مزایای گوشت گوسفند می‌توان به انرژی زیاد آن اشاره کرد. قسمت کبد گوشت گوسفند پر انرژی ترین قسمت گوشت گوسفند است. بهمین خاطرمصرف گوشت گوسفند میتواند از خستگی ناشی از فعالیت و کارها در روز جلوگیری کند.

گوشت بلدرچین: 

گوشت بلدرچین بسیار لذیذ و دلنشین است، اما کم بودن گوشت بلدرچین در فروشگاه باعث شده است کمتر از گوشت بلدرچین لذت ببریم. همچنین این گوشت، از ابتلا به مشکلات استخوانی مانند پوکی استخوان جلوگیری میکند. یکی دیگر از مهم‌ترین فواید گوشت بلدرچین، این است که میتواند باعث بهبود مشکلات تنفسی شود.

گوشت مرغ:

گوشت مرغ کالری زیادی دارد. همچنین یکی از پرطرف دار ترین خوراکی هاییست که افراد از ان استفاده میکنند.همچینین مزه بسیار دلنشین گوشت مرغ باعث افزایش مصرف این غذا شده است. اما یکی از مضرات گوشت مرغ این است که گردن مرغ محل عبور نسوج عصبی و تعدادی از غدد لنفاوی میباشد و از طرفی هم شستشوی آن غیرممکن است پس مصرف آن توصیه نمی‌شود.

گوشت گاو:

یکی از فواید استفاده از گوشت گاو تقویت سیستم ایمنی بدن است زیرا گوشت گاو حاوی روی بسیار است. پس، اگر به صورت منظم ازگوشت گاو استفاده کنیم، سیستم ایمنی بدن‌مان وضعیت بسیار خوبی دارد.
شما میتوانید برای دریافت کد تخفیف خرید انواع گوشت های موجود در سایت اینترنتی مانند گوشت گاو یا گوشت مرغ از طریق سایت تخفیف هات اقدام نمایید.

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: تازگی، بسته بندی خوب، ارزش غذایی بالا.
نقاط ضعف: بوی نامطبوع.
جمع بندی نظزات کاربران: حدودا 16% از کاربران از خرید سوپرمارکتی گوشت رضایت کامل داشته اند.

 

 

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه