کد تخفیف باسلام تا 35 هزار تومان در چرخونه شانس برای خرید کیف و کفش ست و ...

معتبر تا 3 روز بعد
کد تخفیف باسلام تا 35 هزار تومان در چرخونه شانس برای خرید کیف و کفش ست و ...
.


 • کد تخفیف باسلام تا 35 هزار تومان در چرخونه شانس برای خرید کیف و کفش ست و ...

  20%
  2459 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما می توانید با چرخاندن چرخونه شانس با سلام از تخفیف‌های متنوع با سقف تخفیف 35 هزار تومان برای خرید از فروشگاه اینترنتی با سلام بهره مند شوید. برای ورود به چرخونه شانس سایت باسلام بر روی" خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی باسلام ، فروشنده کیف و کفش ست:

  کیف و کفش ست خرگوشی در دو رنگ بندی مشکی و سرمه ای تا 25 هزار تومان تخفیف در فروشگاه اینترنتی باسلام به فروش میرسد. و با کد تخفیف باسلام از تخفیف هات ارزان تر خرید کنید.و همچنین خرید کفش ارزان را نیز در این سایت انجام دهید.

  خصوصیات کیف و کفش ست:

  برای کامل تر شدن و زیبا تر  یک تیپ عالی میتوان از کیف و کفش ست استفاده کرد. در انتخاب کیف و کفش ست میتوانید رنگ مخالف لباس های خود را انتخاب کنید و یا میتوانید رنگ موافق را انتخاب کنید اما یک درجه روشن تر و یا یک درجه تیره تر، که جذابیت بیشتری ایجاد میکند. در انتخاب کیف و کفش ست رنگ مشکی و طرح ساده بهترین گزینه است. چرا که از ست کیف و کفش رنگ مشکی میتوانید برای هر نوع تیپی استفاده کنید و جذاب باشد. اما اگر نخواهید از کفش و کیف ست استفاده کنید میتوانید کیف خود را با روسری و یا شال ست کنید و یا حتی میتوانید کیف زنانه مورد نظر خود را یک درجه تیره تر و یا روشن تر از مانتوی خود انتخاب کنید. در خرید کیف زنانه سعی کنید ساده بخرید تا بتوانید با اکثر تیپ های خود ست کنید.


  یکی از سایت هایی که ست کیف و کفش، کیف زنانه، کفش زنانه، کفش مردانه و.. را با قیمت هایی بسیار عالی برای مشتریان فراهم آورده است فروشگاه اینترنتی باسلام است. یکی از محصولات بسیار جذاب و دخترانه سایت با سلام کیف و کفش ست خرگوشی است که برای استفاده در کنار تیپ های پاییزه بسیار مناسب است. این محصول در دو رنگ بندی مشکی و سرمه ای موجود است که با هر رنگ مانتو و تیپی سازگار است. این محصول دارای تخفیف است و میتوانید در صورت رضایت نداشتن تا هفت روز این محصول را باز گردانید و پول خود را پس بگیرید.
  تنوع محصولاتی مانند کیف زنانه، کفش مردانه و زنانه و... در فروشگاه اینترنتی باسلام بسیار بالا است چرا که سایت با سلام از غرفه های بسیار زیادی تشکیل شده است که هر کدام از این غرفه ها محصولات خاص خود را دارند و میتوانید خاص ترین کیف زنانه و مردانه و کیف و کمربند مردانه و زنانه را از این غرفه ها تهیه کنید. با خرید در سایت با سلام تا سقف 25 هزار تومان هزینه ارسال برای شما رایگان میشود و همچنین کفش مردانه و زنانه در این سایت دارای تخفیف هستند.
  ارسال این محصولات همچنین بسیار سریع است و یک روزه برای شما ارسال میشود. علاوه بر کیف زنانه و کفش مردانه و زنانه محصولات بسیار دیگری را میتوانید از فروشگاه اینترنتی باسلام سفارش دهید. محصولات سنتی و دستی بسیار خاصی در سایت با سلام وجود دارند که بسیار خواستنی و دل نشین هستند. شما هم میتوانید در این فروشگاه اینترنتی غرفه داشته باشید. تنها کافیست که محصول ارائه شده شما با حال و هوای سایت با سلام هم خوانی داشته باشد. 

  تخفیف هات
  درصد تخفیف٪20
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهباسلام
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 20%, خرید کفش ارزان