لوگو تخفیف هات

تا 34% تخفیف فروش کپسول گاز یک بار مصرف

34 درصد
0
66
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
34%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید خرید انواع کپسول های گاز را تا 34% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
600,000
سود شما
202,000
قیمت جدید
398,000

خصوصیات کپسول گاز:
 

حمل کردن کپسول گاز هایی که بزرگ هستند یکی از مشکلات اساسی برای گردش است. خیلی از وقت ها برای رفتن به گردش  برای درست کردن آتش روی پیک نیک نیاز به کپسول گاز داشته ایم ،اما نتوانسته ایم کپسول های بزرگ را با خود حمل کنیم و این ها مشکلاتی برای درست کردن آتش هستند. در سایت های مانند ایسام و باسلام و ... شما مشتری عزیز میتوانید کپسول گاز کوچک را پیدا کرده و برای رفتن به گردش و درست کردن آتش از آن استفاده کنید. این محصولات مانند کپسول آتش نشانی بسیار بزرگ نیست و به راحتی درون کیف یا کوله جا میگیرد و میتوانید هنگام رفتن به گردش و برای درست کردن آتش این کپسول گاز را همراه خود ببرید. علاوه بر کپسول گاز میتوانید محصولات دیگری مانند کپسول اتش نشانی برای خانه و محل کار خود تهیه کنید و از کدتخفیف دیجی کالا و کد هدیه ایسام و ...  بهرمند شوید.

شیرآلات ارزان برای این محصولات استفاده نخواهد شد و قطعا شیرهایی که برای کپسول آتش نشانی استفاده می شود بسیار با کیفیت و مستحکم خواهد بود.


نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: کوچک و قابل حمل بودن محصولات.

نقاط ضعف: اشاره نشده است.

جمع بندی نظرات کاربران: 34% از مشتریان از خرید این نوع محصولات رضایت داشته اند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد