خرید انواع کولر گازی با تخفیف

معتبر تا 1 ماه بعد
1%خرید انواع کولر گازی با تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده کولر گازی:

  کولر گازی جنرال و دیگر کولر های گازی  تا 15% تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش میرسد. 

  خصوصیات کولرگازی:

  کولر گازی جنرال  با کیفیت بسیار بالا تا 15% تخفیف در دی جی کالا موجود میباشد. این کولر گازی محصولی بسیار عالی و با قیمتی مناسب است. این محصول را میتوان در بهار نیز برای شهرهایی که آب و هوایی گرم دارند استفاده کرد. این کولر گازی محیط را در کمتر از یک ساعت خنک میکند. تا 18 متر توان پرتاپ باد دارد یعنی میتواند خانه یا محل کار شما را کامل خنک کند. نوع برق مصرفی این محصول تک فاز است و برق زیادی نیز مصرف نمیکند. کولر چه از نوع آبی و چه از نوع گازی در فصول گرم برای خانه و محل کار از واجبات است که اگر نباشد زندگی بسیار سخت میشود. قیمت کولر های آبی و گازی را با سایت دیجی کالا میتوانید بررسی کنید قیمت کولر آّبی و کولر گازی قیمت بسیار بسیار مناسب تر است.
  همچنین این محصولی قیمتی بسیار پایین تر دارد.البته این محصول دوجانبه است یعنی هم به میتواند به عنوان بخاری عمل کند و هم به عنوان کولر و چه مزیتی بهتر از این مزیت؟ در سایت دیجی کالا علاوه بر پایین بودن قیمت کولر میتوانید انواع مختلف کولر گازی و آبی را از قبیل کولر ال جی و کولر گازی جنرال را از سایت دیجی کالا ببینید و خریداری کنید. کولر ال جی و کولر گازی جنرال و مارک ها و برندهای دیگر دارای تخفیف های ویژه تا 15% هستند که میتوانید کولر گازی قیمت بسیار پایین تهیه کنید. این محصولات کارایی و دوام بالایی دارند و سالیان سال برای شما کارایی میدهند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  خرید انواع کولر گازی با تخفیف

  1% ( سود شما در این خرید : 73,600 تومان )
  1060 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 7,360,000 تومان
  • 7,286,400 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید"میتوانید انواع کولر آبی و گازی را با تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: %10