دریافت کد تخفیف آچاره تا 10% ویژه نظافت راه پله و سایر خدمات از دیجی کلاب

معتبر تا 3 هفته بعد
دریافت کد تخفیف آچاره تا 10% ویژه نظافت راه پله و سایر خدمات از دیجی کلاب
.

 • دیگر تخفیف های :

 • دریافت کد تخفیف آچاره تا 10% ویژه نظافت راه پله و سایر خدمات از دیجی کلاب

  10%
  735 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات وارد سایت دیجی کالا شده و با انجام کارهایی نظیر خرید و یا درج کامنت یا ... امتیاز از باشگاه مشتریان دیجی کالا دریافت کنید و سپس با پرداخت 10 امتیاز در دیجی کلاب، کد تخفیف 10 درصد تخفیف تا سقف 15 هزار تومان قابل استفاده برای تمامی خدمات آچاره را دریافت نمایید . برای اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات سایت اینترنتی آچاره، ارائه دهنده خدمات نظافت منزل:

    شما میتوانید با کد تخفیف آچاره از طریق فروشگاه اینترنتی تخفیف هات از تخفیف خدمات نظافت منزل یا تعمیرات و نظافت ساختمان به راحتی استفاده کنید.  

  خصوصیات سایت آچاره:

  اگر به فکر بازسازی یا  تغییر در منزل هستید، اول سراغ دانلود آچاره برید! اپلیکیشن  آچاره برای رفع نیازهای روزمره‌ مثل نظافت منزل شماست که به تازگی در شهرهمدان استقبال زیاد از آن دیده شده،‌ سایت آچاره در راستای راحتی کاربران در تمام نقاط  ایران از جمله شهرهمدان سرویس نصب و تعمیر و نظافت منزل با کیفیت واستفاده از بهترین ابزار با در نظر گرفتنه نظافت ساختمان، نظافت منزل و ایمنی طراحی میکند؛ با دانلود آچاره  متخصصین حرفه‌ای و باتجربه موجود در تمام ایران از جمله شهرهمدان انجام امور تعمیرات یا  نظافت ساختمان شمارا انجام میدهند؛ ضمنا می‌تونید با توجه به سوابق و امتیازات متخصصان سایت آچاره و  قیمت سایت آچاره، انتخاب دقیق‌تری کنید. 

  در حال حاضر علاوه بر خدمات نظافت ساختمان، اپلیکیشن  آچاره خدمات مختلف دیگری نیز ارائه می‌دهد که می‌توان به مراقبت از سالمندان و کودکان، پذیرایی، باغبانی، تعمیرات و بازسازی منزل، جابه‌جایی اثاث، دکوراسیون در شهر های مختلف مثل شهرهمدان اشاره کرد. بیش از۱۰۰ سرویس‌دهنده در شهرهمدان به مشتریان آچاره خدمات ارائه می‌دهند و بیش از ۱۰ هزار کاربر در شهرهمدان ازخدمات استفاده کرده‌اند. کاربران که در شهرهمدان یا شهر های دیگر زندگی میکنند میتوانند برای استفاده از خدمات از طریق دانلود آچاره اقدام کنند. پس از دانلود آچاره میتوانید  با کپی کردن کد تخفیف از سایت تخفیف هات از تخفیف های ویژه اچاره بهرمند شوید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهآچاره
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %10