کمپین یکی بخر دو تا ببر سایت فیلیمو

معتبر تا 1 روز بعد
تخفیف ویژه سایت فیلیمو
.


 • کمپین یکی بخر دو تا ببر سایت فیلیمو

  50%
  2370 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات وارد سایت فیلیمو شوید و با خرید اشتراک شش ماهه فیلیمو، شش ماه اشتراک سیبچه رایگان هدیه بگیرید. برای ورد به سایت فیلیمو و کسب اطلاعات بیشتر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات سایت اینترنتی فیلیمو، ارائه دهنده فیلم:

  با وارد کردن کد تخفیف فیلیمو از طریق سایت تخفیف هات برای دانلود فیلم های مورد نظر خود با تخفیف بگیرید.

  خصوصیات فیلیمو دانلود:

  اینکه باید فیلم‌ های مورد علاقه‌تان را با بهترین قیمت از کجا پیدا کنید شاید یکی از دغدغه‌های روزمره‌ی شما باشد. اکثر سایت‌های دانلود فیلم و سریال بسیار ناقص ‌اند یا اینکه در بهترین حالت حاوی محتواهایی مستهجن و خارج از عرف هستند که ممکن است شما آن‌ها را نپسندید. بنابراین ترجیح نخواهید داد که از این قبیل سایت‌ها فیلمی دانلود کنید و حجم اینترنت خود را برای محتوایی که نمی‌پسندید هدر دهید. گذشته از این دوره‌ی خرید کردن لوح‌های فشرده‌ی دی‌وی‌دی و سی‌دی از ویدیو کلاب ها هم دیگر سر آمده و حتماً دلتان می‌خواهد بتوانید همانطور که در خانه نشسته‌اید و در حال چرخ زدن در اینترنت هستید یک فیلم خوب هم دانلود کنید و ببینید.سایت فیلیمو راه‌حل مشکل شماست. سایت فیلیمو همه‌ی انتظارات و امکانات مورد نظر شما را یک جا دارد و گذشته از این در این برنامه فیلیمو نه تنها با یک مرجع ایمن و قابل اعتماد و جامع دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی مواجه هستید که؛ به طور کلی با سایتی درجه یک مواجه هستید. سایت فیلیمو در حال حاضر یکی از موفق ترین و محبوب ترین اپلیکیبشن‌ها و سایت‌های کشور را دارد. شما می‌توانید با دانلود رایگان برنامه فیلیمو و نصب آن بر روی گوشی موبایلتان به آسانی به تمام امکانات متنوع فیلیمو دسترسی پیدا کنید.

  شما می‌توانید جدیدترین فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی را که هیچ کجای اینترنت پیدا نمی‌شوند از برنامه فیلیمو دانلود کنید. گذشته از این با استفاده از سایت فیلیمو می‌توانید به آرشیو کامل ۲۵۰ فیلم برتر تاریخ با کد تخفیف فیلیمو نیز دسترسی پیدا کنید و آنان را از فیلیمو دانلود کنید. البته دانلود از فیلیمو رایگان تنها امکان سایت فیلیمو نیست، شما همینطور نیز می‌توانید با استفاده از فیلیمو رایگان برای دریافت اطلاعات راجع به انواع و اقسام موضوعات سینمایی استفاده کنید.می‌توانید از فیلیمو رایگان به همه‌ ی فیلم‌هایی که یک کارگردان خاص ساخته دسترسی پیدا کنید. خبر خوش اینکه سایت فیلیمو برای شما تخفیف نیز گزاشته است. در استفاده از سایت فیلیمو می‌توانید با استفاده از کد تخفیف فیلیمو اشتراک آن را با قیمیتی پایینتر خریداری کنید و از تمام امکانات منحصربه فرد این سایت با کد تخفیف فیلیمو بهره‌مند شوید. کافیست کد تخفیف فیلیمو را در سایت فیلیمو هنگام خرید اشتراک استفاده کنید تا از تخفیف هنگام خرید به استفاده همین کد تخفیف فیلیمو بهره مند شوید. استفاده از فیلیمو برای برخی از ارائه دهندگان اینترنت نیز رایگان یا دارای تخفیف است.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف50
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهفیلیمو
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 50%