لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
تخفیف 134% خرید صابون گلنار و ...
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
91
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
134%
منقضی
فروشنده: خانومی
برند: گلنار

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع صابون گلنار را تا 134% تخفیف از سایت خانومی خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
41,770
سود شما
56,000
قیمت جدید
-14,230

خصوصیات صابون گلنار:

صابون جامد گلنار قابل استفاده برای انواع پوست چرب، خشک، معمولی و برای نواحی صورت و بدن و دست میباشد. 134% از مشتریانی که این صابون را خریده اند از کیفیت این صابون راضی بوده اند. این محصول پوست را عمیقا تمیز میکند و تمام آلودگی های پوست را از بین میبرد. این محصول از به وجود آمدن چین و چروک در صورت شما جلوگیری میکند و همچنین چین و چروک های قبلی را را بهبود میبخشد. علاوه بر این محصول شما میتوانید صابون داو که مخصوص شستشو بدن، صابون زرد چوبه که باعث رفع تیرگی نواحی تیره پوست، صابون گوگرد که قابل استفاده برای رفع آکنه و جوش و صابون ضد جوش را از سایت های اینترنتی خریداری فرمایید. همچنین میتوانید از کدتخفیف ها و قیمت های صابون گلنار، صابون زرد چوبه، صابون گوگرد،صابون ضدجوش در سایت های مختلف اطلاع پیدا کنید.

گلنار


 

 

نظرات کاربران در مورد این محصول:
 

نظرات منفی این محصول: هیچ یک از کاربران در مورد نقاط منفی این محصول چیزی نگفته اند.

نظرات مثبت این محصول: کیفیت عالی، دارای تخفیف مناسب، دارای مهر استاندارد. 

جمع بندی نظرات کاربران: این محصول ارزش خرید را دارد و این محصول را می توانید در سوپرمارکت اینترنتی به راحتی پیدا کنید و با استفاده از کد تخفیف اکالا با تخفیف خریداری کنید.

 

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه