لوگو تخفیف هات

کاچیران

کاچیران

درباره کاچیران:شرکت کاچیران توسط حاج سید صادق سبزواری به عنوان پدر صنعت تولید چرخ خیاطی ایران ، بنیانگذاری شد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
خرید چرخ خیاطی کاچیران با 45% تخفیف
قیمت قدیم
14,000,000
سود شما
6,300,000
قیمت جدید
7,700,000

 

درباره کاچیران:

شرکت کاچیران توسط حاج سید صادق سبزواری به عنوان پدر صنعت تولید چرخ خیاطی ایران ، بنیانگذاری شد.این شرکت در سال 1376واحد صادرات ،بازاریابی و تحقیق بازار را در همه قاره های جهان آغاز کرد . به دلیل استقبال بی نظیراز طرف بازرگانان خارجی ، چرخ کاچیران به بیش از 35 کشور جهان نیز صادر شد . خط مونتاژ چرخ خیاطی کاچیران در آلمان احداث شده است و با مشارکت و همکاری یک شرکت آلمانی زمینه بسیار مهمی برای صادرات را نیز فراهم کرده است . خدمات پس از فروش چرخ کاچیران در ایران و سایر مناطق صادراتی،یکی از افتخارات این شرکت به حساب می آید. 
 

خدمات چرخ کاچیران:

خدمات و محصولات کاچیران ،مجموعه ای از انواع چرخ های خیاطی، در انواع و اقسام متنوع، شامل نیولایف،یاسمین،رز،نیولایف کیش می باشد . چرخ خیاطی نیو لایف ،گروه دوم چرخ های شرکت کاچیران می باشند که در آن تعداد دوخت های تزئینی لباس به بیش از 84 مدل ارتقا پیدا کرده است . چرخ خیاطی خانگی این برند برای گلدوزی لباس و خیاطی مناسب است که علاوه بر صدای کم ، دوخت عالی ایجاد می کند . بدنه چرخ خیاطی کاچیران بسیار سبک ولی مستحکم است . ایمنی در هنگام دوخت ،یکنواخت و دقیق بودن شکل دوخت ها، صفحه نمایش چرخ کاچیران از مزایای این چرخ خیاطی برای افرادی که مزون دوخت لباس دارند و یا علاقه مند به یادگیری خیاطی هستند مناسب است . قابلیت طراحی دوخت های تزئینی منحنی دار برای افرادی خوب است که مزون دوخت لباس دارند و به صورت حرفه ای تر فعالیت می کنند . خوب است بدانید برای تهیه و خریداری محصولات چرخ کاچیران ،به ویژه افرادی که در کار مزون و طراحی لباس هستند می توانند،به سایت اینترنتی تخفیف هات مراجعه کنند و از خدمات این وب سایت بهره مند شوند. 
 

نظرمشتریان یا مخاطبان درخصوص کاچیران:

بسیاری از کاربران از چرخ کاچیران ، از لحاظ کیفیت کالا ، اصالت و طراحی های زیبا رضایت کافی داشته اند و آن را به سایر کاربران به ویژه افرادی که به صورت حرفه ای این این کار را دنبال می کنند ، پیشنهاد کرده اند. 
 

ارائه کد تخفیف خرید لوازم خیاطی کاچیران:

شما میتوانید با کپی کد تخفیف خرید لوازم خیاطی کاچیران از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات، جهت خرید ارزان محصولات مرغوب و با اصالت چرخ خیاطی کاچیران به صورت تخفیف دار، اقدام نمائید.

ارسال نظرات