لوگو تخفیف هات

کد تخفیف کافه بازار

کد تخفیف کافه بازار

تمامی اپلیکیشن های اندروید را می توانید از کافه بازار به صورت رایگان دانلود کنید. جدید ترین کد تخفیف کافه بازار را از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.1 از 38 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف 100% کافه بازار برای دانلود اپلیکیشن

کد تخفیف 100% کافه بازار برای دانلود اپلیکیشن

بدون استفاد از کد تخفیف اپلیکیشن های مورد نیاز خود را می توانید از کافه بازار تهیه کنید. برای نصب بازار و استفاده از آن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کارت هدیه بازار 10 هزارتومانی برای خرید انواع اپلیکیشن

کارت هدیه بازار 10 هزارتومانی برای خرید انواع اپلیکیشن

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 10 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید از کافه بازار دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

10,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف کافه بازار 20% برای انواع خرید

کد تخفیف کافه بازار 20% برای انواع خرید

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20% تخفیف ویژه برای خرید انواع اپلیکیشن بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف بازار 10% ویژه خرید اپلیکیشن

کد تخفیف بازار 10% ویژه خرید اپلیکیشن

با استفاده از کد تخفیف اپلیکیشن های بازار را می توانید با 10% تخفیف دریافت کنید. جهت استفاده از کد تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

کد تخفیف کافه بازار | معتبر، تست شده و رایگان | cafe bazaar

این روز ها اکثر افراد کار های مختلف خود را با تلفن همراهشان انجام می دهند. کار کردن با برنامه های مختلف نیازمند آن است تا آن ها را از یک بستر مطمئن دانلود کنید. برنامه ای که دانلود می کنید باید متناسب با سیستم عامل تلفن همراهتان باشد. از همین رو است که محل دانلود برنامه ها برای تلفن های برند مختلف ممکن است متفاوت باشد. بیشتر تلفن های همراه با سیستم عامل اندروید فعال هستند. کافه بازار یک بستر مناسب برای دانلود برنامه های اندرویدی است. شما با داشتن کد تخفیف کافه بازار می توانید از یک بستر مطمئن نمونه های حرفه ای برنامه ها را ارزان تر دانلود کنید.

 

کافه بازار، بازاری برای اندرویدی ها:

اگر تلفن همراه شما اندروید باشد، مطمئنا با کافه بازار آشنایی دارید. کافه بازار، اپلیکیشنی رایگان است که در آن می توانید به انواع برنامه های اندرویدی در حوزه های مختلف دسترسی داشته باشید و به راحتی آن ها را دانلود کنید. در کافه بازار شما می توانید اپلیکیشن های رایگان و پولی را دانلود کنید. برای دانلود آپ های پولی می توانید از کد تخفیف کافه بازار در تخفیف هات استفاده کنید. همچنین تخفیف هایی مانند کد تخفیف سیب اپ و… را می توانید در تخفیف هات به صورت رایگان دریافت کنید.

اپلیکیشن کافه بازار

برنامه کافه بازار برای دانلود بازی و برنامه های اندروید

کافه بازار نتیجه تلاش های جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های کشور است. البته در طول زمان پیشرفتش را مدیون متخصصان و توسعه دهندگان ایرانی زیادی شده است. کاری که کافه بازار انجام می دهد این است که میزبانی برای توسعه دهندگان بازی ها و برنامه ها و تامین کنندگان ویدیو ها شده است. در بستری که ایجاد کرده است این دسته از افراد می توانند محتوای خود را به دست مخاطب ایرانی برسانند. همچنین به کمک بازار شما می توانید راحت تر برنامه های اندرویدی را برای تلفنتان دانلود کنید. برای دریافت ارزانتر خدمات شبکه های اجتماعی نیز میتوانید از کد تخفیف متا فالوور استفاده کنید.

 

خدمات سایت کافه بازار چیست؟

بخشی از خدمات گسترده کافه بازار را می توان دسته های زیر دانست:

 •  انتشار برنامه ها و بازی ها برای سیستم عامل اندروید به زبان فارسی
 •  فراهم کردن شرایط پرداخت آسان برای کاربران داخل ایران
 •  فیلتر محتوا ها و ارائه محتوای گلچین شده توسط تیم سردبیران مجموعه
 •  پشتیبانی بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته هم برای توسعه دهندگان و هم برای کاربران
 •  در دسترس بودن به دو زبان فارسی و انگلیسی
 •  دارای بودن 132 هزار برنامه و 31 هزار بازی از سوی ۲۲ هزار توسعه دهنده
 •  دارا بودن ۱۴357 ساعت ویدیو فقط تا مرداد سال ۹۸

 

چطور در برنامه کافه بازار حساب کاربری بسازیم؟

برای دانلود برنامه ها میتوانید بدون ورود به حسابتان اقدام کنید ولی برای دسترسی به امکانات پیشرفته مثل دانلود برنامه های فروشی و امتیاز دهی به برنامه ها، باید یک حساب کاربری داشته باشید. در قدم اول به سایت کافه بازار بروید و جدید ترین نسخه برنامه را دانلود کنید. وارد برنامه شوید. در قسمت بالای صفحه سمت راست، ایکون حساب کاربری را خواهید دید. آن را انتخاب کنید. در مرحله بعد باید انتخاب کنید حسابتان را با شماره تلفن بسازید یا ایمیل. یکی از این موارد را وارد کنید. کد تاییدی که برایتان ارسال می شود را در اپلیکیشن وارد کنید. حالا حسابتان ساخته شده است.

دسته بندی خدمات کافه بازار:

دسته بندی این اپلیکیشن به این صورت است :

 • بازی ها شامل: انواع بازی های رایگان و پولی و…
 • برنامه ها شامل: برنامه های پیشنهادی، پربازدید و…
 • ویدیو ها شامل: انیمیشن ها، فیلم و…
 • بازار من شامل: دانلودی های اخیر، بروزرسانی ها، پروفایل و…

 

چطور برنامه های فروشی را ارزان تر تهیه کنیم؟- کدتخفیف کافه بازار

کافه بازار برای جلب نظر مخاطبانش و همچنین توسعه دهندگان مختلف برای جذب مخاطبان بیشتر، ممکن است در زمان های مختلف برای برنامه ها و خدماتشان کدتخفیف کافه بازار در نظر بگیرند. برای استفاده از خدمات با کد تخفیف کافه بازار شما باید در ابتدا از وجود تخفیف ها در زمان های مختلف با خبر شوید. برای اطلاع از تخفیف های موجود در هر زمان کافی است به سایت تخفیف هات سر بزنید. در تخفیف هات جدید ترین كد تخفيف كافه بازار فعال و معتبر را خواهید دید.

 

چطور از كد تخفيف كافه بازار استفاده کنیم؟

برای استفاده از کد تخفیف کافه بازار ابتدا به تخفیف هات بروید. در صفحه کافه بازار در این سایت، کدتخفیف کافه بازار های متنوعی را خواهید دید. بهترین گزینه مناسب خودتان را انتخاب کنید و آن را کپی کنید. سپس  به برنامه cafe bazaar برگردید. به حساب کاربریتان وارد شوید. به یکی از دو روش گفته شده یعنی با استفاده از کارت هدیه و وارد کردن آن یا پرداخت از کارت های بانکی حسابتان را شارژ کنید و به دانلود برنامه های فروشی بپردازید. به کمک سایت تخفیف هات نیز میتوانید انواع تخفیف مورد نیاز مثل کد تخفیف دیجی فالوور برای خدمات اینترنتی خود را رایگان دریافت کنید.

 

پشتیبانی café bazaar

پشتیبانی کاربران: 021- 91002233
پشتیبانی توسعه دهندگان و تبلیغات:‌ 021- 91009798

ارسال نظرات