لوگو تخفیف هات

کد تخفیف کاربوی

کد تخفیف کاربوی

درباره کاربویشرکت صنعت نوآوران سام آریا تحت عنوان برند "کاربوی" با بهره گیری از نیروهای مجرب و در استخدام شرکت، به منظور ارائه ی انواع خدمات آنلاین خودرو در سطح شهر تهران تاسیس گردیده است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف کاربوی تا 25% ویژه خدمات خودرو

از طریق سایت تخفیف هات با کپی کد تخفیف می توانید برای سفارش اول از سامانه خدمات خودرو کاربوی 25 درصد تخفیف تا سقف 15 هزار تومان دریافت نمایید.برای ورود به وبسایت کاربوی روی دکمه "خرید کنید" کلیک کنید.

25% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

درباره کاربوی

شرکت صنعت نوآوران سام آریا تحت عنوان برند "کاربوی" با بهره گیری از نیروهای مجرب و در استخدام شرکت، به منظور ارائه ی انواع خدمات آنلاین خودرو در سطح شهر تهران تاسیس گردیده است.کاربوی، خدمات سرویس های دوره ای خودرو و کارواش سبز را برای شما مطمئن تر، به صرفه تر و راحت تر از همیشه انجام می دهد. متخصصان حرفه ای سرویس های دوره ای تعویض روغن، سرویس ماشین و کارواش ما، مسئول خوب کردن حال خودروی شما هستند.

خدمات کاربوی

این سایت دست شما را در انتخاب نوع محصول درخواستی باز گذاشته و شما اختیار انتخاب برند مورد نظر خود در بین محصولات ارائه شده را دارید. با استفاده از خدمات سرویس های دوره ای این سایت، دیگر نیازی نیست که نگران فراموشی زمان تعویض روغن، سرویس خودرو ، پنچرگیری ،فیلتر و لنت خودروی خود باشید. زیرا کاربوی همه ی این سرویس ها را به شما یادآوری خواهد کرد. تنها کافیست که میزان کیلومتر کارکرد خودروی خود را وارد نمایید تا ما سر موعد مقرر آن را به شما اطلاع دهیم. حتی شما با مراجعه به نرم افزار و یا وب سایت کاربوی، زمان، مکان و نوع سرویسی را که می خواهید انتخاب کنید تا کاربوی های ما در اولین فرصت نسبت به انجام سرویس مورد نظر شما در خانه، محل کار و یا هر مکان دیگری که شما مشخص می نمایید حضور یابند.

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات کاربوی

این سایت، با گردهمایی متخصصان فنی، با تجربه و تحصیل کرده کنار هم و ادغام انها با تیمی نوآور و متخصص در زمینه تکنولوژی اطلاعات کوشیده است، خدمات خودرو مورد نیاز شما را از قبیل کارواش، سرویس ماشین به صورت دوره ای، کارشناسی خودرو ،پنچرگیری و انواع دیگر خدمات نگهداری و مراقبتی را راحت تر، مطمئن تر، شفاف تر و از همه مهم تر قابل قیاس تر از گذشته به صورت یک جا و در داخل یک اپلیکیشن و سایت در اختیار شما هموطن و کاربران گرامی قراردهد و تا امروز کاربران زیادی رضایت کامل از این سایت و اپلیکیشن داشته اند.

ارائه کد تخفیف های ویژه کاربوی در سایت تخفیف هات

شما میتوانید برای دریافت خدمات خودرو مانند سرویس خودرو، تعویض روغن، پنچرگیری سایت کاربوی را با استفاده از کد تخفیف موجود در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات با قیمتی ارزان تر دریاقت کنید.

ارسال نظرات