لوگو تخفیف هات

کد تخفیف چیلیوری

کد تخفیف چیلیوری

درباره چیلیوریچیلیوری (chilivery ) یک سایت سفارش آنلاین غذا می باشد که انتخاب های بسیار خوبی را برای مشتریان خود دارد یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن نشان دادن مدت زمان ارسال غذا است که میتوانید از بین 3000 رستوران فعال در آن انتخاب کنید

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف چیلیوری تا 20% ویژه سفارش آنلاین غذا

کد تخفیف چیلیوری تا 20% ویژه سفارش آنلاین غذا

با ورود به لینک و تکمیل کردن فرم مربوطه، می‌توانید از %20 تخفیف چیلیوری بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است کد تخفیف پس از تکمیل فرم برایتان پیامک می‌گردد. برای مشاهده فرم ثبت نام در وبسایت چیلیوری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف چلیوری تا 15% ویژه شرکت ها

کد تخفیف چلیوری تا 15% ویژه شرکت ها

از طریق سایت تخفیف هات در صورتی که از محل کار خود غذا سفارش می‌دهید می‌توانید با ثبت آدرس و شماره تماس محل کار خود از %15 تخفیف بهره‌مند شوید. برای ثبت نام در طرح همکاران چیلیوری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

15% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف چیلیوری تا 30% برای سفارش آنلاین غذا

کد تخفیف چیلیوری تا 30% برای سفارش آنلاین غذا

در جشنواره پیشنهات چیلیوری می‌توانید هر روز با مراجعه به لینک از %30 تخفیف ویژه 2 نوع غذا در رستوران‌های منتخب چیلیوری بهره‌مند شوید. کافیست در صفحه مورد نظر غذاها را مشاهده کرده و بر روی "تا داغه بچسبون" کلیک کنید.

30% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

درباره چیلیوری

چیلیوری (chilivery ) یک سایت سفارش آنلاین غذا می باشد که انتخاب های بسیار خوبی را برای مشتریان خود دارد یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن نشان دادن مدت زمان ارسال غذا است که میتوانید از بین 3000 رستوران فعال در آن انتخاب کنید.سایت و اپلیکیشن سفارش غذا چلیوری در طی 2 سال فعالیت خود به مجموعه ی بزرگی از رستوران های ایران در سایت و اپلیکیشن سفارش غذا خود دست یافته است.

خدمات چیلیوری

این روزها بخاطر مشغله کاری و روزهای پر از تراکم و ترافیک و ... زمان زیادی نمیتوانیم به رستوران ها یا فست فود ها و ... سر بزنیم برای همین سایت ها و اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا به راحتی برای شما انتخاب های متعددی برای سفارش غذا داده اند.چیلیوری (chilivery ) به شما این امکان را می دهد تا نزدیکترین رستوران خود را پیدا کنید و حتی از دورترین مسیر نیز بین 35 الی 51 دقیقه پیک غذای شما را تحویل خواهد داد.شما می توانید در این اپلیکیشن سفارش غذا، بهترین و پرطرفدارترین غذاهای خوشمزه هر رستوران را با عکس و نظرات مربوط به آن غذا ببینید و سپس در چلیوری آن غذا را سفارش دهید تا برایتان ارسال شود.

سایت و اپلیکیشن سفارش غذا طرفدار زیادی برای انتخاب انواع غذاهای ایرانی و خارجی دارد چون راحتی استفاده از آن، تنوع بالا، پشتیبانی در دسترس و سریع باعث شده است تا هر روز کاربران زیادی به این سمت برای خرید غذا بیایند.البته رستوران دارها، کافه ها، فست فودها هر روز بیشتر به سایت های معرفی کننده و سفارش دهنده ی غذا برای ارائه و فروش غذا ملحق می شوند.غذاهای خوشمزه، نظرات کاربران، امتیاز های مختلف، تخفیف های فراوان، رستوران های مختلف و ارسال سریع در این سایت منتظر شماست تا غذایتان را سفارش دهید واز آن لذت ببرید. شما می توانید کد تخفیف اسنپ فود، کد تخفیف اسنپ مارکت و… را از تخفیف هات دریافت کنید.

نظر کاربران و مشتریان در خصوص خدمات چیلیوری

قطعا این سایت باید تلاش بیشتری برای جذب کاربران خود داشته باشد اما اگر قصد سفارش آنلاین غذا را دارید به سایت chilivery سربزنید. رستوران های بسیار زیادی در این سایت منتظر سفارش غذا از سمت شما هستند.

ارائه کد تخفیف های ویژه چیلیوری در تخفیف هات

تخفیف هات برای سفارش غذا از سایت chilivery کدتخفیف های ویژه ایی برای شما در نظر گرفته است تا لحظات بسیار خوبی را در کنار دوستان و خانواده تان از صرف غذا همراه خانواده تان داشته باشید.

ارسال نظرات