لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف چنگال جهت سفارش آنلاین غذا تا 7500 تومان

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
50
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات با واردکردن کد تخفیف میتوانید از 7500 تومان تخفیف چنگال برای سفارش اولین غذای مورد علاقه خود استفاده کنید. برای ورود به سایت چنگال بر روی دکمه "خرید کنید" کلیک کنید.

changalhot
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

*توضیحات سایت اینترنتی changal، ارائه دهنده آنلاین غذا:

از طریق سایت چنگال می توانید غذای مورد نظر خود را از رستوران های خوب و مد نظر خود سفارش دهید و با استفاده از کد تخفیف چنگال تا 7500 تومان ارزانتر سفارش دهید.

 

*خصوصیات سایت changal:

کد تخفیف چنگال جهت سفارش آنلاین غذا تا 7500 تومان

Changal یک سامانه سفارش آنلاین غذا در ایران است. این سامانه از طریق وب سایت و اپلیکیشن سفارش اینترنتی غذا را برای کاربران ثبت می کند. کاربران می توانند از نزدیک ترین رستوران های موجود در محل زندگی یا محل کار خود سفارش غذا را انجام دهند و درب منزل خود تحویل بگیرند. سفارش غذا می تواند شامل سفارش پیش غذا، صبحانه، سفارش نهار، سفارش شام و ... باشد. چنگال فعالیت خود را از سال 1395 در تهران آغاز کرده است و امروز با گسترش فعالیت خود خدماتش را در برخی دیگر از استانهای ایران به مردم عرضه می کند. با داشتن کد های تخفیف چنگال می توانید سفارش اینترنتی غذا را از این سامانه با تخفیف و ارزانتر انجام دهید.

 

علاوه بر داشتن کد های تخفیف چنگال می توانید از تخفیف هایی که این سایت با برنامه های مختلف نظیر تخفیف های دوره ای، رستوران های جایزه دار و... در نظر می گیرد غذا های با کیفیت رستوران ها را با قیمت های ارزانتر تهیه کنید. با استفاده از کد تخفیف چنگال گاها تخفیف های باور نکردنی بر روی سفارش شما اعمال می شود. برای استفاده از کد تخفیف چنگال تنها کافی است تا در لحظه ی ثبت نهایی سفارش کد تخفیف را در کادر مربوطه به کد تخفیف چنگال وارد کنید تا درصد تخفیف در مبلغ نهایی سفارش شما اعمال شود.


این یک لینک تست است.

این یک لینک تست است.

ارسال نظرات