لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف 100% مجله های اینترنتی سایت چطور

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
115
3.3
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 100% تخفیف کتاب و مجله های منتخب چطور بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و میلیونر شدن لطفا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

سایت چطور یک فروشگاه اینترنتی برای خرید کتاب:

سایت های مختلفی برای خرید یا دانلود کتاب وجود دارد. اما سایت چطور یک بستر متفاوت برای دسترسی به کتاب های متنوع است. در فروشگاه های آنلاین کتاب و یا اپلیکیشن های مختلف امکان دسترسی به کتاب هایی با موضوعاتی همچون رمان، فلسفه، ادبیات، تاریخ، جغرافیا و ... وجود دارد. اما سایت چطور برای شما کتاب‌های خاص تری را پیدا خواهید کرد. سایت چطور میکوشد تا یک منبع آموزشی برای تمام مردم ایران باشد و مطالبی بسیار کاربردی در راستای رشد و موفقیت در زندگی فردی یاکسب و کار را فراهم کند. این سایت علاوه برای فراهم نمودن کتاب صوتی یا غیر صوتی، بسیاری از مطالب را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار میدهد. برای خرید کتاب از این سایت میتوانید از کد تخفیف چطور استفاده نمایید. با وارد کردن کد تخفیف چطور از طرف سایت تخفیف هات تا سقف ۵۰ درصد تخفیف دریافت نمایید.

کتاب


 

 

دسته بندی مطالب سایت چطور:

بیایید بررسی کنیم که در این سایت چه مدل هایی از مطالب را می‌توانیم پیدا کنیم. همان طور که گفته شد این سایت برای کتاب هایی با موضوع های معمول و رایج ساخته نشده است. تجربیات مفید و مطالب آموزشی هستند که اصل این سایت را تشکیل می‌دهند. با دسته بندی موضوعات کلی این سایت آشنا می‌شویم و میفهمیم که در هر دسته چه مطالبی وجود دارد. این مطالب رایگان هستند و توسط تیم حرفه ای تولید محتوا سایت چطور نوشته میشود.

 

1. سلامتی

 

این دسته شامل مطالبی درباره تناسب اندام، خواص خوراکی ها، خود مراقبتی، دارو ها، رژیم و تغذیه و روانشناسی.

 

2. سبک زندگی

 

شامل مطالبی درباره آشپزی سالم، تکتولوژی، خانه داری، دکوراسیون داخلی، عادت های موفقیت، فیلم و سریال، مد و زیبایی.

 

3. رشد و توسعه فردی

 

شامل مطالبی درباره استرس، اعتماد به نفس، انگیزه، تصمیم گیری، تقویت حافظه، مثبت اندیشی، هوش و خلاقیت.

 

4. موفقیت شغلی و تحصیلی

 

شامل مطالبی درباره امتحان و کنکور، بهره‌وری و مدیریت زمان، پول و ثروت، درس های موفقیت و شکست، کار در منزل، مسیر شغلی، مصاحبه و رزومه.

 

5. مهارت‌ های ارتباطی

 

شامل مطالبی درباره آداب معاشرت، خانواده، روابط عاطفی و ازدواج، زبان بدن، فن بیان، کاریزما و مذاکره.

 

6. سفر و گردشگری

 

شامل مطالب مفید و کارآمد برای لذت بخش شدن بیشتر سفر ها.

 

7. کسب و کار

 

شامل مطالبی درباره استارتاپ ها و کارآفرینی، بازاریابی و فروش، مالی و سرمایه گذاری، مدیریت راهبردی و منابع انسانی.

 

مطالب سایت چطور برای چه کسانی مفید است؟

با توجه به دسته بندی ارائه شده میتوان گفت که برای همگی مفید است. چرا که مطالب کاملا کاربردی و مورد نیاز هر فردی در این سایت قابل دسترسی است. از آن مهم تر اینکه، تمام نوشته ها با بررسی و تحقیق بسیار گردآوری می‌شوند که نتیجه آن معتبر بودن این مطالب است. بنابراین برای دسترسی به مطالب بسیار مفید رایگان یا خرید کتاب صوتی یا کتاب عادی حتما از این سایت بازدید کنید. در انتها لازم به ذکر است که یادآوری کنیم در هنگام خرید کد تخفیف خرید کتاب را از تخفیف هات دریافت نمایید. همچنین کد تخفیف فروشگاه کتاب ایران نیز در دسترس شما می باشد.

 

ارسال نظرات