لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف اینترنت پیشگامان ویژه دانش آموزان

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
216
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

شما میتوانید با پرداخت 120 هزارتومان از 1200 گیگابایت اینترنت 3 ماهه از پیشگامان دریافت کنید. با کلیک بر روی "خرید کنید" میتوانید از جزییات بسته آگاه شوید و از این تخفیف استفاده نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

وب سایت پیشگامان،فروشنده اینترنت پرسرعت:

برای استفاده از کد تخفیف پیشگامان هیجان انگیز خرید اینترنت، میتوانید به وب سایت پیشگامان مراجعه نمائید و از خدمات بی نظیر این وب سایت، بهره مند شوید.

 

خصوصیات و بررسی اینترنت پیشگامان:

شرکت پیشگامان در راستاي توسعه صنعت IT كشور و پیشبرد اهداف اطلاع رسانی فعاليت خود را به صورت جدي و با بهره گيري از نيروهاي متخصص آغاز نموده است . استفاده از ADSL هیچ گونه هزینه ای به قبض تلفن اضافه نخواهد کرد و کاربر فقط به صورت ماهیانه مبلغ اینترنت را پرداخت خواهد نمود. سرویس اینترنت پیشگامان بی سیم اشتراکی، تکنولوژی است که تمام نیازهای کاربران را برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت فراهم نموده­ است و با برقراری ارتباط با پاپ­ سایت­ های موجود اینترنت پیشگامان در تمام ساعات شبانه روز از اینترنت پر سرعت استفاده نماید.برای دریافت خدمات اینترنت رایگان می تواتید از تخفیف هات کد تخفیف دریافت نمایید.

 

پیشگامان


 

 

تعرفه اینترنت سامانه پیشگامان:
 

 

در فناوری اینترنت پر سرعت ADSL کاربر می تواند در تمام ساعات شبانه روز از اینترنت پر سرعت استفاده نماید. در سرویس برنزی اینترنت پیشگامان، پرسرعت ترین اینترنت از 512 کیلو بیت بر ثانیه آغاز می شود. زمان این بسته اینترنت ها یک ماهه است و قیمت خرید بسته اینترنت ها متفاوت می باشد. برای مثال قیمت بسته اینترنت 512 کیلو بیت 12 هزار و پانصد تومان می باشد. در حالی که قیمت خرید اینترنت 8 مگا بیت بر ثانیه اینترنت پیشگامان که پرسرعت ترین اینترنت به حساب می آید 47 هزار و پانصد تومان است .

 

انواع خدمات اینترنتی این سامانه:

 

بسته اینترنت درسرویس FUP باخدمات نقره ای اینترنت پیشگامان، از 4 مگا بیت بر ثانیه الی 16 مگا بیت بر ثانیه با ویژگی خاص ارائه می گردد. مدت زمان این بسته هم نیز یک ماهه است و قیمت خرید بسته از 52 هزار تومان آغاز می شود. بسته اینترنت 16 مگا بیت بر ثانیه پرسرعت ترین اینترنت این سرویس محسوب می شود و قیمت خرید این بسته 155 هزار تومان است. مشتریان اینترنت پیشگامان می‌توانند با خرید حجم اضافه با سرعت قبلی و یا خرید اینترنت رایگان از اینترنت پرسرعت استفاده نمایند.

 

هم اكنون این شرکت، با گسترش دامنه فعاليت هاي خود در سراسر كشور ، سرویس های خانواده DSL را در 30 استان و بیش از 300 شهر ارائه می نماید.

 

نظرات کاربران در مورد اینترنت پرسرعت این سامانه:

 

نقاط قوت: بسیاری از کاربران از خدمات اینترنت پیشگامان به عنوان ارائه کننده پرسرعت ترین اینترنت و همچنین قیمت خرید اینترنت راضی بوده اند.

 

نقاط ضعف: در این قسمت موردی ثبت نشده است.

 

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع بسیاری از کاربران از اینترنت پرسرعت این سامانه، رضایت کافی داشته اند و استفاده از اینترنت پیشگامان را به افرادی که به دنبال پرسرعت ترین اینترنت در فضای امن هستند، پیشنهاد داده اند.

 

ارسال نظرات