لوگو تخفیف هات

پارس شهاب

پارس شهاب

درباره پارس شهاب پارس شهاب بزرگترین و یکی از قدیمی ترین تولید کننده های انواع لامپ مانند spn می باشد که با همکاری توشیبای ژاپن فعالیت خود را آغاز کرد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
قیمت قدیم
377,000
سود شما
142,000
قیمت جدید
235,000

 

درباره پارس شهاب

پارس شهاب بزرگترین و یکی از قدیمی ترین تولید کننده های انواع لامپ مانند spn می باشد که با همکاری توشیبای ژاپن فعالیت خود را آغاز کرد. گواهینامه های متعددی را از مراجع مختلف دریافت کرده است و خود به یکی از تعیین کننده های استاندارد تبدیل شده است. کمتر لامپی وجود دارد که این شرکت با فناوری های نوینی که به آن دست پیدا کرده است در بین محصولات خود نداشته باشد.

 

محصولات پارس شهاب

انواع لامپ ال ای دی و spn بین محصولات پارس شهاب وجود دارد. تنوع آن واقعا بی نظیر است و در بهترین کیفیت به مشتریان عرضه می شود. لامپ های ال ای دی پارس شهاب فاقد هر گونه اشعه مضر می باشد. این لامپ های ال ای دی بهترین زاویه تابش نور را دارد و روشنایی تا در محیط های بالا از کاربردهای خوب این لامپ ال ای دی می باشد.

 

لامپ مهتابی 13 برابر لامپ های رشته ایی روشنایی دارد و مصرف آن یک چهارم لامپ های دیگر می باشد. لامپ مهتابی پارس شهاب در رنگ های مختلف مثل سبز، آبی، زرد، سفید و قرمز از طرف این شرکت که یکی از قوی ترین تولید کننده های لامپ مهتابی می باشد عرضه می شود. لامپ بدون صدا و سریع روشن می شود و یک لامپ کم مصرف نیز محسوب می شود.

 

پارس شهاب یکی از بهترین تولید کننده های انواع لامپ کم مصرف مانند spn می باشد. هزینه مصرف برق در حال حاضر به یکی از مشکلات اصلی خانواده های ایرانی تبدیل شده است برای همین خرید لامپ کم مصرف مانند spn در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و در کاهش هزینه های مربوط به برق کمک می کند. لامپ کم مصرف این شرکت در عین حال با روشنایی زیادی که تولید می کند نیاز شما را به لامپ های بیشتر رفع می کند.

 

نظر کاربران و مخاطبان در خصوص محصولات پارس شهاب

تخفیف هات با بررسی نظرهای ارائه شده از سمت کاربران یکی از بهترین رضایت مندی ها از نظر کیفیت و همچنین نرخ و توجه به سلامت مصرف کننده را به پارس شهاب می دهد.

 

فروش ویژه محصولات پارس شهاب در تخفیف هات

تخفیف هات برای خرید انواع محصول مختلف تخفیف ویژه خود را قرار داده است تا خرید برای کاربران ایرانی راحت تر باشد. خرید انواع لامپ با کیفیت که در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند با تخفیف های ویژه در سایت تخفیف هات موجود می باشد.

 

ارسال نظرات