لوگو تخفیف هات

خرید خوش قیمت جاروبرقی با 7% تخفیف

7 درصد
0
154
5
اشتراک گذاری
خرید خوش قیمت جاروبرقی با 7% تخفیف
7%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: پارس خزر

با کلیک بر روی "خرید جاروبرقی" میتوانید از 7% تخفیف ویژه برای خرید انواع جاروبرقی از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید.

قیمت قدیم
4,585,000
سود شما
335,000
قیمت جدید
4,250,000

خصوصیات جاروبرقی :
 

یکی از وسایل مهمی که جز خرید لوازم خانگی بحساب می آید در منزل همه ی افراد برای نظافت مورد نیاز می باشد جاروبرقی و جارو شارژی است. انواع جاروبرقی در بعضی سایت ها موجود است که قیمت جاروبرقی برندهای مختلف در مقایسه با یکدیگر متفاوت است این جارو  ها دارای رنگ های مختلف مانند قرمز، سفید و مشکی است. این محصولات از نوع کیسه دار است و دارای ابعاد و وزن های مختلف است. قدرت موتور محصولات نیز متفاوت است که نشان دهنده ی قدرت مکش بالای جاروبرقی است. لازم به ذکر است که برخی از این جارو قابلیت جذب مایعات را دارند.

 

لوله خرطومی این دستگاه ها قابلیت چرخش 360 درجه دارد. اقلام همراه دستگاه جاروبرقی معمولا سه سری است. امکان خرید این جاروبرقی ،جاروبرقی ال جی،جاروبرقی بوش،جاروبرقی سامسونگ که امکانات و قابلیت های زیادی دارند و بسیار با کیفیت می باشند و با 7% تخفیف ویژه از فروشگاه های اینترنتی برای مشتریان فراهم شده است. قیمت جاروبرقی بوش، جاروبرقی سامسونگ، جاروبرقی ال جی و دیگر برند ها درکدتخفیف دیجی کالا و کد تخفیف ایده برتر پارسیان و کدتخفیف ایسام
 با تخفیف برای مشتریان فراهم شده است .

 


 

 

نظرات کاربران در مورد قیمت جاروبرقی و ....:
 

 

نقاط قوت این محصول: قدرت، کیفیت مناسب، مکش قوی، طول سیم مناسب، صدای کم، طراحی مناسب و قیمت جاروبرقی که بسیار مناسب است و نسبت به جاروبرقی بوش،جاروبرقی سامسونگ،جاروبرقی ال جی ارزانتر است از مزیت های محصول به شمار می آید.

 

نقاط ضعف این محصول: بدنه سنگین جارو و نداشتن فیلتر های مصرفی به همراه دستگاه جهت یکبار تعویض از نقاط ضعفی می باشد که کاربران به آن اشاره داشته اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع 7% خریدارن کالا از کدتخفیف جاروبرقی رضایت کامل داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه