لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف واش ماش تا 5 هزار تومان برای خشکشویی آنلاین

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
81
0
اشتراک گذاری
کد تخفیف واش ماش
راهکار اول: منقضی

از طریق سایت تخفیف هات با واردکردن کد تخفیف می‌توانید از 5 هزار تومان تخفیف خشکشویی آنلاین واش ماش در هنگام ثبت نام بهره‌مند ‌شوید. برای ورود به وبسایت واش ماش بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

ToOA6kBo
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات سایت واش ماش:

اتوشویی و خشکشویی آنلاین تهران واش ماش، جز اولین و معتبر ترین خشکشویی های انلاین است که با تضمین حفظ سلامت و کیفیت لباس های شما با به روز ترین کیفیت های اروپایی جز خشکشویی آنلاین تهران است. خشکشویی آنلاین واش ماش، در راستای تسهیل فرایند شستشو و خشکشویی و با در نظر گرفتن مشکلات ترافیکی در تهران تلاش میکند. خشکشویی انلاین تهران واش ماش، مانند خشکشویی پاکان و زود شور سعی در ارائه هوشمندانه خدمات خشک شویی برای مشتریان عزیز دارد.

 

اپلیکیشن واش ماش:

میتوانید برای آسان تر شدن کار خود اپلیکیشن این خشکشویی انلاین تهران را نصب کنید. پس از نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی همراه خود و عضویت در آن میتوانید ساعت و زمان تحویل و سفارش خود را در روز دلخواه خود تعیین کنید. تنها کافیست لباس های خود را در کیسه های مخصوص واش ماش بگذارید. تیم واش ماش در روز و ساعتی که شما مشخص کرده اید برای تحویل لباس های شما به درب منزل شما می آیند و لباس ها را از شما تحویل میگیرند. با استفاده از کد تخفیف واش ماش خدمات ارزان دریافت کنید.

سایت واش ماش

ویژگی های واش ماش:

خدماتی که مد نظر شما بوده است روی لباس های شما انجام میشود البته هر کدام از این خدمات با دقت بسیار بالا و کیفیت بالا توسط پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا و مرغوب ترین مواد شوینده انجام میشود. در روزی که شما مشخص کرده اید تیم واش ماش لباس های شما را به درب منزل شما و یا محل کار شما شسته و آماده تحویل میدهند. تحویل لباس مشتری به صورت رایگان است. شما میتوانید هزینه ی شسشتو و خشک شویی لباس را به صورت نقدی، با کمک دستگاه POS، آنلاین و یا از طریق حساب مجازی خود در واش ماش پرداخت نمایید.

 

تخفیف های ویژه واش ماش در تخفیف هات:

همچنین میتوانید از نظرات مشتریان درباره ی این خشک شویی مطلع شوید. علاوه بر خشک شویی واش ماش، خشک شویی زود شور و خشکشویی پاکان خدمات مشابه این خشکشویی را ارائه میدهند. خشکشویی پاکان و زود شور در کنار یکدیگر به کار مشغول هستند و هدف خشکشویی پاکان و زود شور ارائه کامل ترین خدمات شستشو است. با دریافت کد تخفیف واش ماش میتوانید لباس های خود را با قیمتی استثنایی به دست این سایت واش ماش و زود شور و خشکشویی پاکان بسپارید و از تمیزی و کیفیت شسشتوی بالای این تیم لذت ببرید. با سایت واش ماش در وقت خود صرفه جویی کنید. برای دریافت جدیدترین تخفیف ها مانند کد تخفیف اولین سفارش آچاره و… به تخفیف هات مراجعه کنید.

 

ارسال نظرات