لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

دریافت تخفیف 100% اشتراک سایت نماوا

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
356
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

شما می توانید با وارد کردن کد تخفیف از [x]% تخفیف خرید و تمدید اشتراک 3 ماهه نماوا با پرداخت 137500 تومان بهره مند شوید. برای دریافت اشتراک می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات سایت اینترنتی نماوا:
 

در عصر حاضر فیلم و سریال های بسیاری در حال اکران است. فیلم و سریال هایی که طرفداران بسیاری دارد. اما برای کسانی که دوستدار تماشای آنلاین فیلم و سریال هستند دادن هزینه بابت تماشای تعداد زیادی فیلم های مورد نظر خود بسیار زیاد میشود. یکی از سایت هایی که میتوانید با قیمتی بسیار استثنایی هزاران فیلم و سریال و انیمیشن را تماشا کنید سایت نماوا فیلم است. تنها 10 هزار تومان ماهانه و با کد اشتراک نماوا و داشتن کوپن تخفیف و کد تخفیف نماوا میتوانید تا 60% تخفیف بگیرید. تازه ترین فیلم هایی که در دست اکران هستند را میتوانید در نماوا دانلود کنید و ببینید.

شما میتوانید در سایت نماوا فیلم های تازه و به روز شده را با کوپن تخفیف نماوا و کد هدیه نماوا تماشا کنید. همچنین با نماوا دانلود فیلم ها بسیار آسان و به صرفه است. فیلم هایی که چند زبانه هستند را میتوانید با دوبله اختصاصی آن ها دانلود کنید و حتی به صورت آنلاین تماشا کنید. علاوه بر تماشاهای هزاران فیلم ایرانی و غیر ایرانی شما میتوانید درباره هر فیلم در این سایت بخوانید و پس از مطلع شدن از سبک و مدل آن فیلم به تماشای آن بپردازید. با داشتن کوپن تخفیف و كد تخفيف نماوا ماهانه برای تماشای فیلم و سریال های متفاوت در سایت نماوا تا 60% تخفیف بگیرید؛ این کد تخفیف RYFDTKH13 است.

تخفیف نماوا:

در بعضی از روزهای سال کوپن تخفیف نماوا برروی اشتراک های نماوا قرار داده می شود. برای خرید اشتراک در صورت نبود کوپن تخفیف می توانید از کارت هدیه نماوا استفاده کنید. تا خرید اشتارک برایتان با تخفیف و به صرفه انجام شود. اشتراک یک روزه نماوا برای افرادی که تا به حال از سایت نماوا استفاده نکرده اند بسیار مفید است. در بعضی از روزهای مناسبتی کد تخفیف نماوا رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد که این کد از نظر کاربران بسیار جذاب است.

 

ارسال نظرات